Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. No szybko nawet expresem - zmiana wymuszona przez nadawcę, SD skasował i dodał hd
  3. Godzilla Minus One - od 3 maja na Amazon Prime Video
  4. @Darek z Ozimka Na Allegro taki moduł jeszcze dostaniesz.
  5. Polsat News 2 był, z tym że w SD na tej samej pozycji, więc czy ja wiem czy nowość.
  6. Dzisiaj
  7. Próbował ktoś wgrać FW 1.18.25404? Postęp dochodzi do 19% i wyskakuje błąd 103.
  8. Zmieniając temat, ja sam się ostatnio zastanawiam nad pozbyciem się ITI 2851S, na którym jest pakiet Komfort+ i w jego miejsce zakupić moduł CI+ (ten niebieski z logo "nc+"), tylko nie wiem czy on jeszcze jest w sprzedaży i czy będzie pasował do mojego telewizora, mój telewizor to: Marka: Kiano Model: SlimTV 24 TRAVEL
  9. Nie ma aplikacji HBO GO (która i tak nie działała) i aplikacji Radio. Dekoder dalej nie pamięta miejsca skończenia oglądania nagranego materiału.
  10. Już się to dzieje: https://satkurier.pl/news/236358/koniec-filmbox-w-bezposredniej-subskrypcji.html
  11. Korfu, informacyjne - Inowrocław- Multimedia Polska.
  12. Ale i tak mecze naszej ligi ogląda średnio 200 tys widzów. Tylko szlagiery mają widzów do 500 tys, co się zdarza raz na jakiś czas.
  13. A no chyba że zdementowali. To Canal + nie musi nikomu dawać sublencji wkońcu.
  14. Dokładnie i to od dawna jeszcze w modelach HD tak było.
  15. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    WTA 250 Rouen (2. runda) Środa: 13:00 Linette (WTA: 60.) - Stevanovic (WTA: 204.) WTA 500 Stuttgart (2. runda) Czwartek: Świątek (WTA: 1.) - Mertens (WTA: 30.)
  16. To są startery, a kanały Canal+ jak i pewnie wiele innych jest dostępne przez pierwszy miesiąc od zakupu. To nie jest błąd, sam posiadam od kilku dni moduł CAM z tą ofertą i jest dostępna paczka Canal+ przez miesiąc.
  17. Pierwsza wiosenna nowość Kanał Polsat News 2 w jakości HD. Pozycja nr 31 w dekoderze.
  18. "Dziewczyna influencera" 2 maja na Netflix.
  19. Dziękuje za odpowiedź, Ja Jestem z Tarnowa, mam nadzieję że ta część kraju, posiadająca Multimedie na ten kanał.
  20. Byl codzienny program po 21.00 "Wszystko co chcielibyście wiedzieć". Szkoda, że zdjęli.
  21. Nie wprowadzaj w błąd. Te plotki zostały już zdementowane.
  22. 52) Gdzie śpiewają raki - HBO MAX (od jutra na Netflix) - 5/10 Bardzo przeciętna opowieść o pewnej dziewczynie z bagien poszukującej miłości. Niestety, niezbyt przekonująca historia. 53) Mocny temat - NETFLIX - 5/10 Kulisy głośnego wywiadu z księciem Andrzejem. Liczyłem więc na naprawdę dobry film. Niestety już na początku dowiadujemy się, że fikcja miesza się z rzeczywistością. Aktorsko ok. Ale nic więcej. Szkoda.
  23. Od 16 kwietnia do 5 maja otwarte okno w sieci Toya https://toya.net.pl/otwarteokno
  24. Na stronie są od niedawna. Na tej samej stronie nie ma ich już w ofercie jako TV na kartę. Zapełnie zmieniono ofertę i szatę graficzną.
  25. Witam! Zaczynają dzwonić i dzwonić. Obecnie Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+ Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21) Umowa do 31.05. Obecnie płacę 44,89. Czego się spodziewać?
  26. To są zestawy startowe i wcale nie są nowe. Pakiety prepaid też są bez zmian: Start+ i Komfort+. Z tym CANAL+ Premium to chyba błąd na stronie, ale się dopytam.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...