Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. dvbx

    Tenis

    Świątek zaskakująco często ma wolny los w pierwszej rundzie.
  3. Ja też mam ten pakiet za 12,49zł i póki co bez żadnych zwiastunów, a właśnie skończyłem oglądać serial "The Curse" w ich aplikacji.
  4. Czyli rozumiem, że jak Viaplay sprzeda Bundesligę do C+ to czy C+ może to sprzedać np. Eleven ?
  5. Pakiet co masz to Plus bez reklam. Płatność jest po prostu rozbita na pakiet standard z reklamami + dopłata do Plus bez reklam. Zwiastuny filmów czy seriali nie są reklamą tylko wstawka do intro.
  6. Najpewniej transmisje bywały w latach 90-tych. Wówczas też transmitowano Konkurs Piosenki Eurowizji w Programie Czwartym Polskiego Radia.
  7. Takie ma, że jeżeli prawa do Premier League i Bundesligi nie trafią na wolny rynek w ramach nowych przetargów, to Viaplay sprzeda je komu zechce, np. swojemu największemu udziałowcowi CANAL+.
  8. Mi się opłaca bo zostawię ekstra+ za 45zł+5zł za nieokreślony paczka canal+ za 19,90 i do tego multiroom za 15 high standard za 15 który przy aneksie jest po 20. Odpada mi z pakietu tylko polsat sport premium i viaplay(których za chwile i tak nie będzie i c+4k
  9. Żeby do finalnego pogodzenia się Polsatu ze satyrykami doszło stacja musiałaby zadbać nie tylko o kwestie finansowe ale i programowo-wizerunkowe. Mam tu na myśli odblokowanie emisji programów kabaretowych (w tym zaległych odcinków „Kabaretu na żywo") zarówno w telewizji jak i w sieci oraz odblokowanie skeczy kabaretowych na Facebookowym czy też Youtubowym profilu stacji.
  10. Może ktoś pamięta kiedy Polskie Radio S.A transmitowało ten festiwal? Pamiętam że podczas 52 KFPP w Opolu było do wygrania 52 tysiące złotych i odbyła się gala 90 lecia Polskiego Radia.
  11. Ja trochę inne mam zdanie, że to właśnie dzięki przystawką tak rozwinęło się Smart TV, gdyż z generacji na generację TV w swoich smartach zawiera coraz więcej funkcjonalności i rozwiązań z przystawek.. to samo z aplikacjami na Smart TV.. pamiętam jak jeszcze nie tak dawno, gdyby nie przystawka to ciężko było w ogóle obejrzeć treści UHD na TV w streamingu poza Netflixem.. na Samsung Tizen bardzo dobrze te zmiany z generacji na generację widać..
  12. Akurat powtarzalność Maryli Rodowicz zmierza ku końcowi gdyż TVP zrezzygnowała z jej usług zarówno na koncercie sylwestrowym (czyli dawnym “Sylwestrze Marzeń") jak i na KFPP w Opolu. Więcej o tym można przeczytać pod tym linkiem: https://plejada.pl/newsy/maryla-rodowicz-znika-nie-tylko-z-sylwestra-marzen-tvp-nie-bede-plakac/fdn061b
  13. Poland

    Radio ESKA Rock

    Niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie z tego względu że ZPR Media czeka na zgodę dotyczącą zmiany nazwy stacji Muzo FM na Radio Eska Rock ze strony Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
  14. Pogoda 24 TV Rodzaj kanału: informacyjny, meteorologiczny Właściciel: MWE Networks Data startu: 2024.03.01 Kanał informacyjny o tematyce meteorologicznej. Na antenie emitowane są prognozy pogody oraz programy o ekologii, przyrodzie i zjawiskach pogodowych. Kanał dostępny jest w dwóch wersjach: HD i SD, mających taką samą ramówkę. Pierwsze plany jego uruchomienia zostały ogłoszone we wrześniu 2023. Obecnie dostępny jest w sieciach kablowych oraz lokalnie w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (wersja SD).
  15. Dzisiaj
  16. https://allegro.pl/oferta/amazon-fire-tv-cube-3-gen-15072170565?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=cdfafd65-c5a6-d021-1b5c-c7b1c5311726 jak za darmo.......aż trudno uwierzyć w taką cenę. 4k/30 i wszystko jasne..... chyba kupie najnowsze apple tv 4k 64GB i tak doczekam do nowej wersji.
  17. Obecnie chyba kupowanie/tworzenie multiroom'a jest zbędne przy możliwości oglądania Online. Na co Ci kable i cała reszta, wystarczy aplikacja na telewizorze i śmiga. Tylko dobry internet jak dużo telewizorów w domu. ___________ Montaż kina domowego - Arcan Vision
  18. Ja jestem ciekaw czy w ogóle mają zamiar kupić jakiś serial, czy bazować przez kilkanaście lat na tych co mają.
  19. TomeQ38

    VOX FM

    Czy w Vox Fm w najbliższym czasie będzie zmiana w playliście dziennej, że będą grane utwory dance, może trochę elektroniki np trochę classic house i trance z lat 2000-2010 i rnb i hip hop z 2000-2010, przydałoby się by Vox Fm grał więcej piosenek Ann Winsborn, Backstreet Boys, Starstylers, Dido z hitem Here with me, piosenki Da Buzz, Savage Garden bo czemu niby żadna stacja nie mogła by grać od czasu do czasu piosenki Affirmation i Crush and Burn od Savage Garden? I z hip hop and rnb to przydałoby się w Vox piosenki Bustha Rhymes, Kelis, Mario Winnas, Pusycat Dolls i wiele innych a z polskiego podwórka to np Trzeci Wymiar, Owal Mc2, Peja czy WWO.?
  20. To zależy, kto co miał zapisane w umowie terminowej. Ja np. miałem w niej zapis o utrzymaniu cen po jej wygaśnięciu i obecnie jestem na bezterminowej z cenami sprzed 3,5 roku. Czyli mi się jednak opłaca i pewnie nie jestem jedynym takim przypadkiem.
  21. Na laptopie mam 1000 Mbps po WiFi na 5 GHz i 6 GHz
  22. TomeQ38

    Radio ESKA Rock

    Poland czy w maju dokona się ostateczna i fizyczna zmiana Muzo Fm na Eska Rock również na 93,9 Fm w Poznaniu i innych miejscowościach gdzie obecnie jest grane Muzo Fm, jak długo ZPR Media zamierza czekać i zwlekać z uruchomieniem Eska Rock ?
  23. Pawop

    Wiadomości / i9:30

    Serwis informacyjny dobiera informacje jakie uważa, wiec to, że nie powiela ich z innych anten to zarzut z d... Wszystkiego nie da się pokazać
  24. U mnie ten kanał nie zniknął, ewentualnie zniknął, ale trwało to krótko i nie zauważyłem.
  25. @Wodnik SzuwarekKilka miesięcy temu kanały 4K poznikały z c+ online na Chromecast. Nie wiem jak jest obecnie bo nie sprawdzałem ale bodaj w lutym tak było.
  26. @_Artek_ ten kanał jest od samego początku jak go tylko uruchomili w tej usłudze.
  27. Jak sprawdzałem jakieś 3 miesiące temu to canal+4k nie było na chromecascie 4k chyba że coś się w tej materii zmieniło.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...