Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Ktosiu Pomogłbyś mi z tym? To mój pierwszy dekoder z takim oprogramowaniem i mam go nieco ponad 2 tygodnie. Poznaję to wszystko dopiero. Czasu też obecnie mało.
  3. A mimo wszystko sporo ludzi woli jego od np Borka. O czym to świadczy? Być może że polscy komentatorzy są mierni Wolę klimat Szpaka niż większości pozostałych, tym bardziej gdy np porównać z amatorka LM Polsatu
  4. Trochę błędnie opisujesz. Obydwa obsługują standard unicable bo to aktualnie standard w nowszych dekoderach operatorów jak i większości sprzętów sat od TV po tunery SAT z wolnego rynku. Jedyne co je różni to francuska wersja jest ubosza właśnie ze względu na tą pojedynczą głowice i ma trochę mniej funkcji internetowych niż dekodery polskie z ADB. Roznice wynikają głównie z innego oprogramowania i dostępu do internetu . Francuskie modele są lepiej dostosowane do działania w wolniejszych sieciach zwłaszcza na łączach radiowych.
  5. A jak działa funkcja blindscan w tym Mini4K? Jak miałem Cryptoboxa to co kilka dni sobie skanowałem Hot Birda właśnie przez Blindscan. Tam ładnie ta funkcja działała. Jak znalazł jakiś nowy transponder to odrazu było to widoczne przy skanowaniu a w Mini skanując znajduje mi nieco poniżej 1000 kanałów i nie wiem skąd akurat te się pojawiły bo później gdy wybieram automatyczne skanowanie znalezionych programów jest znacznie więcej. W Cryptoboxie zdecydowanie lepiej to działało. @Jaś Fasola Masz już ten dekoder widzę? Jak oceniasz jakość generowanego obrazu w porównaniu do Cryptoboxa? Pamiętasz pisałem odpowiadając Ci że według mnie w Cryptoboxie obraz był bardziej ostrzejszy i po prostu lepszy.
  6. @slawekserb Możesz spróbować tego, co do zacinania się kanału CANAL+ 4K Ultra HD
  7. Głośno się zastanawiał czy Piotrowski gra w ochraniaczach, odliczał do 80/81 minuty (po co?), cały mecz gadał frazesy typu "elitarne grono 24 zespołów" (co było wręcz absurdalne wobec tego meczu i tych eliminacjach, przede wszystkim w wykonaniu Polaków). Co musi więc zrobić Szpakowski, żeby źle skomentować mecz?
  8. Rockzone, MTV DE, 18 IV 2024 Good Charlotte - I Just Wanna Live | 2005 30 Seconds To Mars - Closer To The Edge | 2010 Fall Out Boy - Love From The Other Side | 2023 Mando Diao - Down In The Past | 2004 Royal Blood - Pull Me Through | 2023 Yungblud - Fleabag | 2021 Bullet For My Valentine - Letting You Go | 2018 Audioslave - Cochise | 2002 Three Days Grace - The Mountain | 2018 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow | 2003 Oasis - The Shock Of The Lightning | 2008 Beatsteaks - Milk & Honey | 2010 Blink-182 - All The Small Things | 1999 Kasabian - You're In Love With A Psycho | 2017 =========== Headbangers Ball Music, MTV DE, 18 IV 2024 Korn - Hold On | 2007 Slayer - Serenity In Murder | 1994 Pantera - Drag The Waters | 1996 Stone Sour - Gone Sovereign | 2012 Deftones - My Own Summer (Shove It) | 1997 In Flames - Call My Name | 2019 Tool - Stinkfist | 1996 Mastodon - Blood And Thunder | 2005 Ozzy Osbourne - The Ultimate Sin | 1986 Behemoth - Bartzabel | 2018 Slipknot - Wait And Bleed | 1999 As I Lay Dying - Paralyzed | 2012 Sepultura - Mind War | 2004 Trivium - Dying In Your Arms | 2006 Judas Priest - Invincible Shield | 2024
  9. Dzisiaj
  10. Jeden z najbardziej przereklamowanych, przehajpowanych, nieodpowiedzialnych, perfidnych, fałszywych i nieprofesjonalnych piłkarzy w historii futbolu. Tym bardziej śmieszy, że tyle znakomitych klubów, dyrektorów i trenerów się na niego nabrało. Nie wiem czy jest klub w jego CV, którego kibice miło by go wspominali. Wszędzie gdzieś coś odwalił. Prawdziwa zakała portugalskiego futbolu. Król kompilacji na YouTube pt. Best Skills, Incredibile Goals, Amazing Assists... i chyba głównie tym zaskarbił sobie łatkę "piłkarskiego kota" wśród niedzielnych kibiców. Prawda jednak jest inna, ale tak jak napisałem trzeba tego ananasa obserwować cały rok, oglądać co weekend żeby zobaczyć prawdziwą twarz Cancelo. Geniusza w nietrzymaniu linii spalonego, Mistrza w nieprzykładaniu się na treningach, wiecznie niezadowolonego naburmuszonego na cały świat, Króla w wymuszaniu transferów do innych klubów i wreszcie Ofensywnego Tytana, który mając trzydziestkę na karku zdobył dla swoich wszystkich pracodawców 22 gole i jakieś około 50 asyst (normalnie Roberto Carlos psia mać xD) ... wpuszczając go do szatni to tak jakby wpuścić nie lisa tylko szczura do kurnika. Lis robi swoje i odchodzi. Natomiast szczur zostaje z nami na dłuższy czas zakłada gniazdo, żeruje, zostawia choroby. Nie mija pół roku i trzeba dzwonić po deratyzatora albo spalić kurnik i to co z niego zostało. Podobną taktykę obrały niektóre kluby, które miały Cancelo u siebie, ale nie to mnie najbardziej ujęło w analizowaniu kariery Portugalczyka. Zastanawiające jest to, że grając w tylu wielkich drużynach zawsze trafiał na czas kiedy te drużyny miały zadyszkę. Normalnie jak jakiś czarny kot przynoszący pecha. Zauważająca była następująca prawidłowość: Sukcesy danej drużyny bez Cancelo na pokładzie i po jego przyjściu zadyszka tejże drużyny. albo Zadyszka danej drużyny z Cancelo na pokładzie i po jego odejściu sukcesy tejże drużyny. Benficę opuścił jak wspomniany szczur. Wykarmili go, napoili, nauczyli, wychowali, a Cancelo jak się odwdzięczył? Wymusił transfer do Valencii. W Valencii bez sukcesów więc poszedł do Włoch. Inter dał mu szansę, chciał nawet przedłużyć jego pobyt, ale Cancelo z uśmiechem na twarzy odszedł do największego wroga Mediolańczyków - Juventusu. Można sobie wyobrazić nastroje wśród kibiców Nerazzurrich. W Juventusie wytrzymali z nim rok, a potem Cancelo zrobił coś czego nie widziałem w tym klubie odkąd stąpam po tym padole. Zero zaangażowania na treningach, ciągle nadąsana mina, olewka wszystkiego włącznie z treningami, meczami, kibicami. Jedno wielkie zgniłe jajo. Mimo to w tamtym czasie wymiana za Danilo wyglądała jak ponury żart patrząc przez pryzmat opinii nt. Brazylijczyka. Dziś po latach w obozie Bianconerich zapewne tej wymiany nie żałują. Danilo to kapitan, ulubieniec kibiców, chwalony za grę w defensywie. Pewny punkt Juve i reprezentacji Brazylii. Co ciekawe ze statystykami bramek i asyst nieodbiegającymi jakoś szczególnie od ultraofensywnego Cancelo. Pobyt Cancelo w Manchesterze City można uznać za najlepszy w jego w wykonaniu, ale przecież Manchester City swój najlepszy sezon zwieńczony potrójną koroną rozegrał zaraz po tym jak wykopał Cancelo do Monachium. W Bayernie wytrzymali z nim... jakieś pół roku? Sorry, ale nie chcę mi się już sprawdzać. W Bayernie tak postępuje się z największymi przegrywami. No i teraz Barcelona i przedwczorajszy wieczór. Reprerkusje? Zero jakiegokolwiek trofeum, brak awansu na Klubowe Mistrzostwa Świata. Aha... byłbym zapomniał o reprezentacji Portugalii. Mistrzem Europy Cancelo oczywiście nie jest. Zaczął dostawać powołania dopiero po tytule zdobytym we Francji. Prawdziwy czarny kot, szczur, lis. Jak zwał tak zwał. Szczerze mówiąc to nie mogę się już doczekać kiedy w końcu opuści Europę na rzecz Arabii Saudyjskiej, bo tylko w tym kraju bym go widział. Tam nadałby się idealnie ze swoją mentalnością.
  11. Mateusz2006

    Radio ESKA

    Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego piosenka "Pokochaj Mnie" od Czadomana utrzymuje się na nocnej playliście Eski i nie dotyka jej wymiana goldów? Naprawde jest wiele hitów granych kiedyś w Esce jak "Senior Loco", "Macarena", "Ruda Tańczy Jak Szalona", "Ona Tańczy Dla Mnie", "La Zumbera ", "Endless Summer" czy "Addicted". Ja napisałem do Eski zapytanie dotyczące ewentualnych zmian w nocnej playliście.
  12. Wiem głównie stad i jakis czas temu ktoś dzwonił z canal+ proponując dodatkową umowę na preferencyjnych warunkach, stąd skojarzylem. No ale nic, nie ma to nie ma
  13. Global One to tylko nazwa kodowa dekodera i nic innego jak nasz DualBox. Wystarczy poszukać grafik i wszystkie Global One mają ten sam dysk co nasz DualBox. Różnica jest tylko taka że na rynku francuskim ma 1 głowicę z obsługą unicable i producentem jest Sagemcom a na polskim producentem jest ADB i ma 2 głowice bez unicable.
  14. @dkusnierz Oferty dodatkowej umowy specjalnej MultiHouse są tylko przygotowane dla Abonentów wycofywanego niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+. Znasz kogoś kto ma taką specjalną dodatkową umowę MultiHouse i stąd wiesz, że takie coś jest?
  15. Kończy mi się umowa ale nigdy nie mialem zadnego multiroomu
  16. Jest aktualizacja aplikacji na Androida, ale oczywiście nie naprawia ona 540p na sportowych kanałach.
  17. Poland

    Łzy

    Tutaj jest ten materiał (będący swego rodzaju konfrontacją) w pełnej wersji.
  18. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    WTA 250 Rouen (3. runda - ćwierćfinał) Piątek: 15:00 Linette (WTA: 60.) - Rus (WTA: 53.) WTA 500 Stuttgart (3. runda - ćwierćfinał) Piątek: 17:00 Świątek (WTA: 1.) - Raducanu (WTA: 303.)
  19. Obsługuje Unicable bez problemów. Odpowiednie ustawienie głowicy DVB-S2X załatwia sprawę. Znaczy się trzeba wejść w zaawansowane ustawienia tunera - głowicy wybrać odpowiedni typ konwentera - SCR itp. itd.
  20. Zobaczymy czy jakoś docenią wcześniejszych subskrybentów....
  21. Drogi Anonimie103, spieszę z odpowiedziami i wyprowadzeniem Cię z błędu. No ale błądzić rzecz ludzka Jutro: TOP 66 DUETY - premiera Sobota: TOP 100 PARTY 00's HITS - premiera Niedziela: TOP 150 SOUNDTRACK HITS - premiera. Więc sorry ale o co Ci chodzi? Idziemy dalej: Dzisiaj jakość obrazka w STARS.TV jest ogromnie lepsza niż jeszcze jakiś czas temu, na emisji prawie 1000 oficjalnych remasterów HD a i to co w SD cały czas podmieniam na lepsze kopie gdy znajduję, na przykład bez znaku wodnego MixMash. Więcej, przeglądam codziennie konkurencję i w porównaniu z Nuta Gold, czy MTV 80's czy MTV 90's absolutnie nie mam się czego wstydzić. o jakości dźwięku nawet nie wspominając. Oczywiście w kwestii jakości kanału polecam wersję HD w kablówkach lub na Megogo. Wersja na sat jest jaka jest (nie jest najgorsza na świecie) ale dużo przyjemniej ogląda się wersję HD. Czy będzie kiedyś HD na sat? Być może, wtedy gdy nie będzie to groziło bankructwem biznesu. Podsumowując kolego Anonimie, O CZYM TY DO MNIE MÓWISZ bo nie wiem p.s. sklepik będzie fajny, lecę robić kubki
  22. Nawet jak Eurosport zostanie w Playerze, może okazać się, że szersza oferta sportowa pojawi się w Max (np. transmisje 4K, dodatkowe kanały).
  23. Witaj! Ja dziś przedłużyłem umowę właśnie. I w sumie zapomniałem o to zapytać Panią. W sumie było o dekoderze i jakoś mi umknęło. Zmieniłem nie dawno telewizor na nowszy. Czy faktycznie jest opcja likwidacji dekodera mam ten stary biało czarny i wsadzenie samej karty do tv ? Pozdrawiam
  24. Dobry wieczór Państwu Umowa się kończy w październiku. Posiadany pakiet Entry + Canal + Netflix 4k+Polsat:liga mirzów + ViaPlay za 87. Oglądam tylko ligę angielską i rzadziej ligę mistrzów. Wyczytałem, że viaplay ucieka z Polski. Liga mistrżów wraca do canal+. Pytanie się pojawia - co z ligą angielską w Polsce? Czy ktoś coś wie? Czy konsultanci już coś mówią o tym? Podobno canal+ ma przejąć od nowego sezonu. ale to tylko podobno. Liga angielska to wyznacza w 100% wybór TV czy dostawcy. Pomocy. Z góry serdecznie dzięki
  25. W Faktach TVN (w tym tygodniu) też podkreśli właśnie przy relacji związanej z Igrzyskami Olimpijskimi właśnie tylko platformę MAX.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...