Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Poważniejsze źródła już zdementowały. De Zerbi, Rangnick i Hoeness w kręgu zainteresowań Bayernu (kolejność nieprzypadkowa).
  3. Pisałem ogólnie co się robiło lata temu "po nocach". -15 na zewnątrz i jechało się z anteną w te i we wte....
  4. Mieszkam 5 km od Sky Tower (centrum Wrocławia) i chciałbym odbierać MUX L4 i BCAST nadawane z tego budynku, używając anteny pokojowej. Niestety nie mam bezpośredniej widoczności. Jaka antena rokuje największe szanse na dobry odbiór?
  5. Tylko skąd te porównania kanału filmowo-serialowego do kanału poradnikowo-edukacyjnego. Przecież to są dwa różne światy, dwa różne targety na widza…
  6. Dzisiaj
  7. GP Chin - sprint 1 Lando Norris 2 Max Verstappen 3 Fernando Alonso 4 Carlos Sainz 5 Sergio Perez 6 Lewis Hamilton 7 Charles Leclerc 8 Oscar Piastri 9 George Russell 10 Valtteri Bottas
  8. krrudn

    Radio Maryja

    Tak niezwiązane z tematyką radia Maryja w pełni, ale z tematem zakłóceń owszem- Rosjanie zakłócają nawet kanały dziecięce, np. Baby TV na HotBirdzie, choć tutaj chyba nastąpiło włamanie do transmisji na relacji producent- uplink satelitarny, a nie było zakłócania sygnału HotBirda. Niemniej jednak widać że wojna toczy się już naprawdę hybrydowo, oraz że obrywają przy tym inni nawet jeśli nie są celem sami w sobie (tak jak stacja w temacie). Pytanie jaki był główny cel, zakłócenie Inmarsata czy ratowanie swoich Kosmosów przed zakłóceniami z Ukrainy? Eutelsat ma pełne ręce roboty, ktoś wie czy w temacie wypowiedział się może coś Inmarsat?
  9. No tak bo na ustawienie samemu listy w dekoderze trzeba było dużo czasu Ja piszę o konfiguracjach i ustawienaich sprzętu E2 tu trzeba czasu.
  10. Otóż to. Jak człowiek był młody i nie miał tylu spraw na głowie i obowiązków to nawet z czystą przyjemnością ustawiało się samemu listę kanałów w dekoderze. Robiło się z pasji i zainteresowania co tylko można było sobie zrobić z anteną i odbiornikiem. Bo był na to czas.
  11. Czy wieczorem jak kanał już wskoczy, to SNR jest tak dobry jak w dzień? Jeśli tak, to znaczy że pływa częstotliwość któregoś LO, prawdopodobnie w konwerterze. Wieczorem, gdy jest chłodniej ucieka na tyle, że głowica ma problem z synchronizacją, bo częstotliwość w kablu za bardzo różni się od oczekiwanej dla danego kanału. Temat dla administracji. Sam nic nie zrobisz. Usuń tylko ten rozgałęźnik.
  12. Grand Prix Chin - Sprint: 1.Max Verstappen 2.Lewis Hamilton 3.Lando Norrris 4.Fernando Alonso 5.Carlos Sainz 6.Sergio Perez 7.Charles Leclerc 8.Oscar Piastri 9.Valtteri Bottas 10.Zhou Guanyu
  13. @dominikkk, zgadza się, można odtwarzać starsze transmisje, również te w 4K. @Drmscape, Nord VPN działa. Windscribe też, ale ten ostatni nie zawsze sobie radzi z 4K. Zresztą VPN łatwo przetestować, bo rejestracja przejdzie na byle czym, a po aktywacji triala wystarczy uruchomić jakiś film z biblioteki VOD, najlepiej w 4K. Poza tym dla 4K trzeba mieć zgodne urządzenie: https://help.stan.com.au/hc/en-us/articles/115005618227-4K-Ultra-HD-Streaming-on-Stan https://help.stan.com.au/hc/en-us/articles/360002371076-What-devices-can-I-use-to-watch-Stan-Sport Na wielu działa, ale np. na Fire Cube jest tylko HD. Jest też wtyczka dla STAN jak ktoś lubi Kodi.
  14. Nie no, przesadziłeś. Blok reklamowy trwa 4 minuty i w ciągu godziny są 3 bloki. Przy kanałach FAST wygląda to inaczej. Oglądam Trace Urban na Rakuten TV. Co pewien czas pokazują tam reklamę filmu "Avatar Istota Wody", "Barbie" czy "Oppenheimer". To nie są reklamy, które znamy z tradycyjnej telewizji.
  15. Jak pisałem wcześniej u mnie ten skin był mocno problematyczny do tego stopnia że zawieszał odbiornik. Tylko nie pamiętam czy to była ta wersja 17. W końcu powiedziałem dość podobnie było z multibotem. Jak ktoś nie ma czasu a chce taki odbiornik to ustawia się raz i porządnie a nie ciągle coś zmienia i kombinuje. Bo to czesto proszenie się o problemy. U mnie picony nie aktualizowane chyba ze 2 lata jak nie więcej. Ale tu chyba autor nie robi chyba ostatnio aktualizacji. Oscam też ma ze dwa lata jak nie wiecej. Drugi odbiornik nie włączany juz kilka lat jak pomyślę że mam wgrywać listę picony itp to aż mi się odechcewa go uruchamiać Kiedyś jak był czas to sie całe noice zarywało przy ustawienaich.
  16. Mamy kilka w sezonie, ale taki mecz kosztuje 40 zł, czasem można się załapać na dwa.
  17. Nie jestem koneserem telewizji naziemnej, ale w sumie ramówka kanału w godzinach późnowieczornych do tragicznych nie należy. Byle nie było za dużo powtórek. Co do jakości sprawdzając logo trafiłem na jakąś telewnowelę i jak na SD nie było źle.
  18. Ciekawe, gdzie nowy Music Box jest dostępny. Jest na Megogo albo czymś innym w tym stylu?
  19. Na zimowych w 1998r w Nagano komentował hokej dla Eurosportu.
  20. Na moim ekranie telewizora jakość obrazu na tym kanale jest dobra. To kanał sd. .ViDoc.tv to dla mnie ciekawszy kanał niż TTV. Na TTV nie ma nic do oglądania.
  21. Tak sobie spojrzałem na zakładkę Roland Garros i nadal można odtworzyć wszystkie mecze RG 2023, w tym niektóre w jakości 4K.
  22. Dlaczego po raz kolejny piszesz nie to co trzeba? ...... Sprint: 1.Verstappen 2.Norris 3.Sainz 4.Alonso 5.Hamilton 6.Piastri 7.Leclerc 8.Perez 9.Russell 10.Bottas
  23. Czyli podwyżka nie taka straszna jak ja malują...zobaczymy
  24. Raczej tym co mieli na rok lub umowę z operatorami to ten aktywny pakiet do końca rozliczenia/umowy zostanie na pakiecie Premium bo inaczej musieli by zabrać UHD i Dolby Atmos a tak nie mogą..
  25. GP Chin Sprint 1. Norris 2. Verstappen 3. Alonso 4. Perez 5. Sainz 6. Hamilton 7. Leclerc 8. Russell 9. Piastri 10. Magnussen
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...