Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Delta21

    Apple TV+

    https://www.pepper.pl/promocje/apple-tv-3-miesiace-za-darmo-dla-nowych-i-powracajacych-dla-posiadaczy-xbox-826335 Coś dla posiadaczy Xboxa
  3. Obejrzyj cześć 4 tam to dopiero trup ściele się gęsto.
  4. Mój pomysł na zmiany w TV (nowy): - wszystkie kanały naziemne w HD powinny być wszędzie w najtańszych pakietach - MiniMini+ powinien zaczynać emisję tak jak kiedyś, tj. 5:00 lub chociażby 6:00. Nie jak teraz, że emisja rozpoczyna się w nocy (3:30). - likwidacja satelitarnej oferty Orange TV i pozostawienie tylko oferty IPTV. Od długiego czasu liczba klientów DTH tej platformy mocno się kurczy, a w niedalekiej przyszłości ta liczba spadnie do tego stopnia, że utrzymywanie tej platformy będzie kompletnie nieopłacalne. - redukcja liczby powtórkowych kanałów przez TVP i Polsat - Polsat i TVN powinny mieć bezwzględny zakaz startowania w konkursach o miejsce na multipleksach (zostawić wolną rękę innym nadawcom)
  5. Ale w tym nowym sofcie w EPGPro jest tylko lista kanałów "wszystkie" nie ma tak jak na wcześniejszych softach, że miałem swoją listę zrobioną i z niej po koleji kanały szły w EPG . Szkoda, że nie ma w menu zmiany np. ze starego EPG na EPGPro .
  6. Wystarczy wejść na jeden z nich, i odczekać, aczkolwiek nie ma gwarancji, że będzie dokładne, choć w przypadku kanałów MWE to nie jest jedynie problem od strony technicznej.
  7. Thank you @That Fil for such quality releases and thank you for repeating some of the videoclips because apparently I didn’t save them the last four Chill-Out Zone videoclips were a real treat, it was super Dancefloor, MTV DE, 20 IV 2024 Goldfish - Soundtracks And Comebacks [Perceptions Of Pacha] | 2008 LC Anderson vs. Psycho Radio - Right Stuff | 2003 Planet Funk - Chase The Sun [Non Zero Sumness] | 2000 Big Ang Feat. Siobhan - It's Over Now | 2005 Deborah Cox - It's Over Now (Hex Hector Remix) [One Wish] | 1999 Blackwood - Peace [Friday Night] | 1998 Juliet Roberts - Bad Girls | 1998 DJ Sammy - Boys Of Summer [Heaven] | 2002 Solu Misic - Fade | 2006 Tom Novy Feat. Virginia - I Rock [My Definition] | 1999 Chris Lake Feat. Nastala - If You Knew [Crazy] | 2009 GotSome x Alex Mills - Shout It Back (Lyric Video) | 2021 Westbam - Don't Look Back In Anger [A Love Story 89-10] | 2010 Buy Now - Body Crash | 2008 Moby - Bodyrock [Play] | 1999 =========== Party Zone, MTV DE, 20 IV 2024 Futurasound - Reminiscence | 2002 Futureshock Feat. Ben Onono - On My Mind [Phantom Theory] | 2003 The Spacelovers - Space Lover | 2002 Matt Fusion - Rain Or Shine | 2001 Matt Deray & Marcella Woods - U Shine On | 2002 Chicane Feat. Maire Brennan Of Clannad - Saltwater [Behind The Sun] | 1999 The Love Committee - Access Peace (Love Parade 2002) | 2002 DJ Duke - Blow Your Whistle | 1994 Tall Paul - Rock Da House [Back And Forth] | 1997 Camisra - Let Me Show You | 1998 Bel Amour - Bel Amour | 2001 49ers - Don't You Love Me [49ers] | 1990 Monie Love - Grandpa's Party [Down To Earth] | 1989 Inner City - Ain't Nobody Better [Paradise] | 1989 Off-Shore - I Can't Take The Power | 1991 Shades Of Rhythm - Extacy [The Album] | 1991 The Ragga Twins - Hooligan 69 [Reggae Owes Me Money] | 1991 D Mob Feat. LRS & DC Sarome - It Is Time To Get Funky [A Little Bit Of This, A Little Bit Of That] | 1989 Jack 'N' Chill - The Jack That House Built | 1987 Arpeggiators - Freedom Of Expression [Taken From 3Lux-2: The Non Stop Techno-Trance Video Mix] | 1992 Atari Teenage Riot - Speed [1995] | 1994 Shameboy - Splend It [Heartcore] | 2007 Second Protocol - Basslick | 2000 Dansette Junior - Paranoid | 2010 Double 99 - Rip Groove [7th High] | 1997 Scott Garcia Feat. MC Styles - A London Thing | 1997 Majestic & Jungle 70 - Creeping In The Dark (Armand Van Helden Remix) | 2014 Disclosure Feat. Sasha Keable - Voices [Settle] | 2013 TS7 Feat. Taylor Fowlis - Heartlight (Polygon) | 2013 Lost Girl - I Won't Give Up | 2020 Azealia Banks - Van Vogue [1991 EP] | 2012 Ear Dis - Hey Girl [Welcome To Floorboogie] | 2007 Ed Case Feat. Sweetie Irie - Who? [Ed's Guest List] | 2001 Coldcut Feat. Roots Manuva - True Skool [Sound Mirrors] | 2006 Mint Royale - Don't Falter [On The Ropes] | 1999 =========== Chill Out Zone, MTV DE, 20 IV 2024 D. Plac - A Cif | 1996 Twinax - Get Up! | 1995 Yves Deruyter - Calling Earth | 1995 Technocat Feat. DJ Scott - The Journey | 1996 Yum Yum - The Vision | 1997 Solea Amphibia - Virtual Sine Wave [Stratosphear] | 1999 Drome - Hypnoblank [The Final Corporate Remix Of The Unconscious] | 1994 Hex - Theme From Chaos / Alien Sphinx [Taken From Global Chaos] | 1993 Microbots - Cosmic Evolution [Taken From 3Lux2: The Non Stop Techno-Trance Video Mix] | 1992 LFO - We Are Back [Taken From X-Mix: Electro Boogie] | 1996 CJ Bolland - DJ-Kicks [DJ-Kicks: CJ Bolland] | 1995 Broccoli Brothers vs. Righteous Men - Catch It | 1995 Subject 13 - Jazz Style | 1997 MC Det - Freeform Reality [Out Of Det] | 1996 Peanut Planet - Awakenings | 1996 Bows - Britannica [Blush] | 1999 Deborah Anderson - Lonely Without You | 1998 Mandalay - Flowers Bloom [Empathy] | 1996 Snooze - Your Consciousness Goes Bip | 1997 Voyager - Desire [Future Retro] | 1997 Trigger - Chameleon (Shed Your Skin) [Smoke + Mirrors] | 1997 Way Out West Feat. Joanna Law - The Gift [Way Out West] | 1996 808 State - Plan 9 [Gorgeous] | 1993 Meat Beat Manifesto - Mindstream [Satyricon] | 1992 Wire - In Vivo [It's Beginning To And Back Again] | 1989 Saint Etienne Feat. Moira Lambert - Only Love Can Break Your Heart [Foxbase Alpha] | 1990 Primal Scream - Higher Than The Sun [Screamadelica] | 1991 The Art Of Noise - Moments In Love [(Who's Afraid Of?) The Art Of Noise] | 1985
  8. Jak chcesz sprawdzić aktualną wersję, to przytrzymaj przycisk OK na ikonie aplikacji, wybierz Wyświetl szczegóły, potem najedź strzałką do góry na opis aplikacji i zatwierdź OK.
  9. Z pewnością Ci którzy liczą na 4K to i tak będą musieli obowiązkowo wykupywać najdroższy pakiet z opcją 4K plus do tego oddzielny pakiet Kanały TV i Sport (oczywiście w jednym pakiecie będą kanały tv i sport, w tym dodatkowe transmisje).
  10. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Pracodawca ma pełne prawo do dobierania sobie kadr w sposób jaki uzna za właściwy. I to kończy temat. Odmowa wpisy do KRS osób wskazanych przez Radę Mediów Narodowych jako członków zarządu TVP. https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-oglasza-sukces-koniec-klotni-o-media-publiczne-7018905435790272a
  11. Znowu wyszukiwarka szuka programów tylko w nagraniach i VOD. Przez jakiś czas po aktualizacji wyszukiwała programy także w kanałach telewizyjnych, o co mi cały czas chodziło, teraz ta opcja się nie wyświetla. O co tu może chodzić?
  12. Hmm, nie mam żadnych aktualizacji, widziałem pasek na dole ekranu żeby zaktualizować. Może jest jakieś opóźnienie w Google TV
  13. To tyle to dostałem w mailu. Drogi Kliencie, pragniemy serdecznie podziękować za Twoje zamówienie w sklepie Telewizji Republika. Cieszymy się, że dołączyłeś do grona naszych klientów i wybrałeś nasze produkty. Chcielibyśmy poinformować, że w związku z nieoczekiwanie dużym zainteresowaniem naszą ofertą i rekordową liczbą zamówień, czas realizacji dostaw może być nieznacznie dłuższy niż przewidywany. Jesteśmy przyjemnie zaskoczeni i jednocześnie zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, co w obecnej sytuacji wymaga od nas dodatkowego czasu na przygotowanie i wysyłkę wszystkich zamówień. Zależy nam na transparentności, dlatego chcielibyśmy poinformować, że przewidywany czas wysyłki Twojego zamówienia ulega niewielkiemu opóźnieniu. Pracujemy jednak z pełnym zaangażowaniem, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione produkty. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie. Ciekawe czy dojdzie do końca miesiąca, na tym mi trochę zależy.
  14. Zniknęła już jakiś czas temu. Po wejściu na stronę pl.canalplus.com/wszystkie-kanaly wskakują kanały z Canal+ online, a nie oferty satelitarnej.
  15. Każdy z abonentów ma inne preferencje. Dla mnie mógłby zostać Canal+sport dla tenisa, siatkówki. Mogły by być dodane animal planet, National Geografic Wild. Za dużo kanałów filmowych i muzycznych. Badziewne filmy nie do oglądania. Nie mam pojęcia kto to i tak decyduje. Jak coś można powiedzieć interesujące to płać, a jak badziew to za darmo. Jest niby 136 kanałów, ale sporadycznie jest na czym oko zawiesić.
  16. Dzisiaj
  17. @Jacobi Nie przedłużam umów niestety. Jedyna moja pomoc jaką mogę zaoferować to wymianę dekodera na moduł CAM. Natomiast co do dodatkowych umów specjalnych, to jakoś teraz niedawno w marcu albo w kwietniu wycofana została oferta na paczkę CANAL+ Seriale i Filmy w promocji 0 zł/m na 30m. Także ani do głównych umów ani do dodatkowych tej promocji się już nie dostanie. Obecnie paczka CANAL+ Seriale i Filmy jest możliwa za 5 zł/m lub za 10 zł/m. Ewentualnie za 0 zł/m przez rok i drugi rok umowy za 10 zł/m. O takie trzy promocje na tą paczkę CANAL+ bez sportu można na dzień dzisiejszy negocjować. Możesz oczywiście przedłużyć np. tylko umowę główną, a z dodatkową umową specjalną z Extra+ za 10 zł/m możesz przejść na czas nieokreślony po wycofaniu wypowiedzenia i wtedy rachunek za abonament na czasie nieoznaczonym wyniesie Cię 14 zł/m. To jest najlepsze rozwiązanie pod względem cenowym, jeśli nie zależy Ci na paczce C+ Seriale i Filmy.
  18. 1. Verstappen - FL 2. Perez 3. Leclerc 4. Sainz - ZS 5. Norris 6. Alonso 7. Piastri 8. Russell 9. Hamilton 10. Stroll Pytanie specjalne - Hamilton
  19. @Piotrek22 No właśnie nie. Bo pierwsze należało podać wyniki sprintu, a potem wyścigu, napisać, który będzie Sainz a nie Gasły no i nie odpowiadamy czy ktoś dojedzie do mety.
  20. Jakby co, to kanały TVC SUPER, oraz SZLAGIER TV z satelity mają już dane EPG
  21. MAX US nie ma 4K dla sportu i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś w Europie było lepiej jakościowo niż na ich rodzimym rynku. Także przykro mi, ale lepiej nie liczyć na takie cymesy, by się później nie rozczarować. Na pewno przed startem MAX warto mieć Player bez reklam, bo mogą zrobić jak u siebie, przenieść na promocyjnych warunkach do wyższego pakietu MAX.
  22. Obecnie w kwocie 110 zł/mies mam takie warunki: Pozostały okres obowiązywania umowy: 8 miesięcy Pakiet podstawowy: Pakiet L Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Usługa Multiroom HD, Nagrywarka S, CUTV IP Obecnie chcę przejść na dwie umowy (ze względu na moduł cam, który nie może być w MR), czy przy przedłużeniu tej umowy bez MR i dobrania drugiej umowy z modułem (może być też odwrotnie przedłużenie/migracja obecnej na moduł, a nowa na dekoder, wszystko zależy co byłoby korzystniejsze), ale druga umowa na pakiet minimum M. Czy jest szansa aby przy wypowiedzeniu na obydwie umowy dostać 6 miesięcy gratis i jakiś dodatkowy bonus/rabat poza programem smartDOM (czyli -9 zł/mies) na druga umowę można uzyskać? Przechodził ktoś taką migrację? Bo jeszcze rozważam opcję, że przedłużam bez MR a moduł CAM z C+.
  23. Najlepiej wybrać plan Premium na trial. Nie trzeba płacić od razu za pakiet sport (wystarczy go odznaczyć), ten można dodać potem po sprawdzeniu połączenia i działania 4K na danym urządzeniu. @dominikkk, o tej Olimpiadzie podają, że będzie: https://www.stan.com.au/olympics2024 Ale nie wiedziałam, że w 4K. Na stronie jest podane co tam mają w ogóle ze sportu, otwiera się z Polski: https://www.stan.com.au/sport
  24. 15 pkt-Cztery Pory Miłowania - Pani mi mówi (2023) 9 pkt-Oddział Zamknięty - Horror (1984) 8 pkt-Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza (1984) 7 pkt-Schiller mit Mila Mar - Liebe (2003) 6 pkt-The Doors - Riders On The Storm (1971) 5 pkt-T. Love - Ziemia Obiecana (2023) 4 pkt-Daria ze Śląska - Kill Bill (2023 3 pkt-Gyze - Samurai Metal (2021) 2 pkt-The Beatles - Now And Then (2023) 1 pkt-Secret Service – Ten O’ Clock Postman (1979)
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...