Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    Znowu przekręcasz i manipulujesz, choć dobrze wiesz, o co chodzi twojemu poprzednikowi. A co do powrotu starej TVP - wróci szybciej, niż myślisz. Hehe...
  3. Za nie pełną wpłatę w terminie tracisz rabat 5 zł
  4. To ten sam Maciej Dolega co prędzej był pogodynkiem i przeszedł jeszcze za poprzedniej władzy do TVN?
  5. Mamy oficjalne potwierdzenie otwartego okna: https://www.facebook.com/photo?fbid=811361821018030&set=a.617623257058555
  6. 15 pkt - Duran Duran - The Wild Boys (1984) 9 pkt - Dżem x Sokół - Lek To Mój Dom (2021) 8 pkt - Marcin Czerwiński - Ulotnie (2023) 7 pkt - Breakout - Oni zaraz przyjdą tu (1971) 6 pkt - Dj Mam's - Hella Decalé (2012) 5 pkt - Pudelsi - Tango Libido (2003) 4 pkt - The Doors - Riders On The Storm (1971) 3 pkt - Lenny Kravitz - TK421 (2023) 2 pkt - Michał Bajor - Nie chcę więcej (1995) 1 pkt - Oddział Zamknięty - Horror (1984)
  7. hupatek, wszystkie Proxies mam na zielono, więc to nie to.
  8. Dzisiaj
  9. Tak, po zakończeniu umowy przechodzi na własność. Dostaje się dokument zakupu.
  10. Posiadam jeszcze... starą ofertę Play za 35 zł z starszym Boxem ,noi właśnie przy okazji że kończy mi się umowa zrezygnowałem i zwróciłem sprzęt w salonie,bo mam od paru mieś nową ofertę z multiroom oraz internetem po przejściu z UPC.Na drugi dzień dostałem tel z Play z propozycją kontynuowania starej oferty tym razem za 20 zł ,do tego mogę mieć nowszego boxa ,umowa na rok.Zastanawiam się co teraz zrobić ,w starej ofercie było dużo mniej kanałów ,ale jak ostatnio sprawdzałem miałem już na niej podpięte chyba wszystkie dostępne kanały z nowej oferty.Na nowej ofercie płacę w sumie 150 zł -pakiet Max ,Eleven Sports,Cinemax ,Viaplay ,HBO ,multiroom,net z UPC 600 mb/s .Powiedziałem że się jeszcze zastanowię,do całkowitego odłączenia usługi mam jeszcze tydzień. Dodam że będąc w salonie jeszcze zaproponowano mi na nowej ofercie zmianę internetu z UPC na Play i miałbym router z Play ,ale umowa znowu na dwa lata i tylko 5 zł mniej,a tak zostało mi trochę ponad rok.
  11. @Kiler nie zawsze sprawdzam czy ktoś nie zmienił mojej wypowiedzi. Jaki czas ma moderator na edycję postu?
  12. Przecież widać, że post został edytowany i przez kogo.
  13. Kiler

    TVN

    Od kwietnia zmiany w "Dzień dobry TVN": Źródło: WM
  14. Zgłaszam propozycję, aby moderatorzy którzy edytują, ucinają część postów zgłaszali autorom wypowiedzi takie działania. Nie musi to być publicznie, wystarczy informacja na priv.
  15. Kiler

    Trójka (PR3)

    Według WM do Trójki wraca audycja "Klub Trójki" i będzie częstsza emisja "Zapraszamy do Trójki". Z okazji 62 urodzin stacji 1 kwietnia ma być wprowadzona specjalna ramówka: https://press.pl/tresc/81142,trojka-ze-specjalna_-urodzinowa-ramowka-1-kwietnia
  16. Taką opowieść mam dla Ciebie. Wyobraź sobie że każdy chips to jeden film. Każdy z tej czwórki zjadając jednego chipsa zabiera możliwość zjedzenia pozostałym tego samego chipsa. Co z tego że nie zjecie całej paczki, skoro ktoś Ci zje to co Ty byś chciał zjeść. Umiesz taki podział zrobić w serwisie aby jeśli kolega obejrzy film X nikt poza nim nie obejrzał już filmu X? W serwisie ktoś Ci zjada chipsa a Ty nadal go masz. Czujesz błąd w swojej logice?
  17. mrozio11

    TVP2

    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę i już widzę, że bzdury opowiadasz. W poprzednich latach jak najbardziej w PnŚ rozmawiano na temat wróżek czy tarota, tu masz pierwszy przykład z brzegu. Fragment z 2019 roku czyli "konserwatywna" TVP
  18. Jak nie ma na aukcji to w każdej chwili można kupić taki na Amazonie z dostawą do Polski, swoją drogą to jak to się dzieje że te dekodery są na wolnym rynku? T-mobile je zostawia po zakończeniu umowy?
  19. dvbtowiec

    TVP2

    TVP nie jest i nie ma być koserwatywna. Reprezentuje poglądy wszystkich Polaków. To co wyżej czytam to już the best of the best w krytyce TVP Jest coraz ciekawiej.
  20. ja czekam od czasu jak podpisalam nowa umowe, zero aktualizacji a to bedzie ponad 6 miesiecy juz.
  21. jakby ktoś chciał to przez najbliższe 5 dni mogę oddać swoją umowę w ramach cesji. (pakiet w stopce z multiroom high standard umowa do grudnia bieszącego roku)
  22. https://www.telko.in/vectra-kontynuuje-integracje-grupy To wychodzi na to, że konsultant mógł mieć rację.
  23. BiL

    Najgorsze piosenki

    Do moderacji: przestańcie przenosić moje posty do kosza! A ty @Bloo411 skończ mnie atakować, bo mnie już denerwujesz.
  24. BiL

    Najgorsze piosenki

    Mi się w ogóle nie wydaje, że mam duże pojęcie o muzyce, mam je naprawdę. I nie atakuj mnie.
  25. swordfish

    TVP2

    Bardziej chodzi mi, że karty tarota i wróżenie związane jest z okultyzmem. W konserwatywnej TVP tematy horoskopów pojawiały się bardzo rzadko lub wcale, bardziej w kontekście ostrzeżenia widzów niż pochwały. Kryje się za tym śmiech szatana niż ciepło anioła. Tu widzę, że traktują na równi jak poranną gimnastykę i gotowanie. Zwłaszcza w okolicach Wielkiego Tygodnia jest próbą osłabienia wiary chrześcijańskiej i przejścia na jakieś wierzenia voodoo/hokus-pokus/czary-mary. Diabeł tylko zaciera ręce i chce niewinne owieczki poprowadzić na swoją rzeź.
  26. W ostatnich miesiącach szybko trafiają filmy, które są udostępniane m.in. również na Prime Video, HBO MAX, CANAL+ online w kolekcji FILMKLUB+ na cineman.pl za 19,90zł/mies. (forma subskrypcyjna), czasem się dziwię, że publikują wcześniej lub zaraz po publikacji na danej platformie.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...