Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Nieustannie inwestujemy w ramówkę i to grube miliony. Niedługo poznacie nowości, które pojawią się na antenie Anteny HD i innych naszych antenach
  3. Nie wiem gdzie Ci źle działa HDR, ale to raczej nie po stronie Apple TV.. co do napisów to kwestia dyskusyjna.. mi akurat lepiej odpowiadają napisy w Apple TV niż w appkach na Tizenie ,szczególnie że jak ktoś ma szczególne wymagania to z łatwością może je sobie dostawać tak jak sobie życzy.. Co do jakości Obrazu i dźwięku to nie spotkałem treści gdzie są lepsze na Tizenie niż na Apple TV poza YouTubem.. nie dość że większość appek jest lepiej dopracowana to jeszcze ma lepszej jakości streaming... i to nie tylko lepszy od tego jaki ma Tizen.. ale tez od pozostałych przystawek.. jedynie co może się równać z Apple TV ale i tak nie ze wszystkim to nvidia..
  4. 1080p na Windowsie zawsze działało tylko na Edge'u. Rok czy dwa lata temu też były cyrki, że tylko w trybie incognito było 1080p xD Ale od tego czasu na Edge'u jest raczej stabilnie. Więc jak ludzie sprawdzali na innych przeglądarkach, to nic dziwnego, że było 720p i mniej.
  5. Przede wszystkim ma być dobry obraz i dobry dźwięk. Nie widzę w Apple TV jakiejś przełomowej funkcjonalności, za to widzę źle działający HDR, fatalne napisy czy okrojoną apkę Netflixa.
  6. Zarówno w przypadku cameleona, caymana czy conax trzeba odrobiny wiedzy aby ustawić [piractwo] aby dało się odpalić kartę w czytniku. Camele obecnie są parowane programowo i bez odpowiednich danych nie ruszą. Czyli zrobili coś na zasadzie RSA w conax, ale troszkę na innej zasadzie. Jest grupa kart cayman, która idzie poza urządzeniem z nią sparowanym. Nie wszystko jest publiczne więc i ja nie dysponuję większymi danymi co i jak ale wiem, że coś jest. Jeśli chodzi o moduły to jest grupa jedno strumieniowych ale są na rynku pozostałości wielostrumieniowych, które dają więcej możliwości jak przy jednostrumieniowych. Jak ci ktoś ustawi wszystko przed wysłaniem zakupionego sprzętu to wystarczy włożyć kartę do czytnika, zrobić podstawowe ustawienia pod swoją instalację i sprzęt AV. Nieparowane karty na naszym rynku to nie tylko cameleon bo część kart conax po N i biała orange są. Karty orange nie nabędziesz bo wydawana była tylko na wynajem i trzeba było ją oddać. Natomiast conax jeszcze ze gdzieś widnieją do sprzedaży ale co na nich działa to inaksza inakszosć. W c+ można mieć mr na jednym module i jednym dekoderze od nich tylko ciężko to wyrwać. Jeśli nie masz tv z głowicą S2 to najtańszy VU+ z CI+ tu uno SE jeśli masz kart i odpowiednie dane to Zero jest poniżej 1000zł. Kupujesz 2 vu zero i za niewielkie pieniądze masz mr z większymi możliwościami jak na sprzęcie operatora. Może kupić tańsze zgema, ale zaraz będzie pytać czemu się nie włącza albo czemu coś nie działa. Panowie ja daję wędkę a nie rybę. Jak ktoś zainteresowany tematem to podrąży więcej temat i sam zobaczy czy lepiej zostać na tym co jest czy przejść na coś innego. Ja mam kartę parowaną w czytniku UNO SE 4K a jako mr używam androidbox od c+ i dane z konta online przypisane do umowy na tv sat. Wcześniej miałem mr po sieci na ferdku, openbox czy nboxie, ale rzadko przebywam w domu i czasem nie mam dostępu do internetu poza komórką więc na 3 tv wystarcza bo tylko ja potrzebuję więcej jak oglądać.
  7. kolos22

    TV4

    Nadawany w Czwórce piąty sezon serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji” oglądało średnio 266 tys. widzów. źródło: wirtualne media.
  8. Ano moim zdaniem warto byłoby gdyby kabarety uzyskały wyjaśnienie. Same przepraszam to za mało. Jednak biznes is biznes i pewnie wrócą.
  9. Widocznie masz wyjątkowego Tizen'a.. działanie.. funkcyjność.. możliwości.. jeszcze samsung ma sporo do zrobienia..
  10. Można pewnie po złożeniu wypowiedzenia coś próbować ugrać. Sam zamierzam przejść na nieokreślony, bo obecne oferty na określony na samym rachunku +kilkanaście zł
  11. Mi apki lepiej działają na Tizenie niż na Apple TV Dla mnie Apple jest przereklamowane.
  12. Dzisiaj
  13. A jaki masz konwerter, bo pikseloza występuje przy unicable i wideband.
  14. Dziś widziałem pikselowe, na szczęście reset dekodera pomógł….. moim zdaniem ten soft jest już za ciężki na taki hardware.
  15. Dla mnie nie ma żadnej różnicy czy nowy czy używany ważne że multiroom „za free”
  16. jaan

    YouTube

    Format 356 (HTTPS). Bitrate taki jak 616 (M3U8). To wszystko już znamy. Poza tym, dlaczego akurat IOS byłby uprzywilejowany i dostawał najlepszy bitrate? Ja myślę, że na liście są wszystkie, szczególnie że program w trakcie działania wypisuje "Downloading ios player API JSON". Obecność formatu 356 ma związek z ciasteczkiem Premium jak zauważyliśmy, ale reszta jest identyczna dla Premium i nie Premium.
  17. Ja osobiście od Tizen'a i w sumie nie tylko od niego.. wolę przystawkę Apple TV i pewnie długo to się nie zmieni.. ale zmiany jakie robią w końcu idą w dobrą stronę w sofcie jak i w hardware..
  18. Poland

    Eurowizja

    Wiem o tym ale z drugiej strony nadawcy publiczni mogą nawiązywać współpracę z komercyjnymi przy organizowaniu preselekcji. Tak za rok ma hyć u naszych zachodnich sąsiadów. Ich (a konkretniej Stefana Raaba) pomysł zakłada że RTL, Sat 1 i ZDF zrobią półfinały a Das Erste finał preselekcji.
  19. WA2511

    Eurowizja

    Eurowizja jest konkursem piosenki organizowane przez Europejską Unię Nadawców do których mogą należeć media publiczne (choć są wyjątki gdzie mediów publicznych tam nie ma). Więc co do pomysłu o którym wspomniał przed chwilką @Poland mam wielkie wątpliwości. Poza tym nadawcy komercyjni rządza się swoimi prawami.
  20. Od początku było tylko 8 godzin wstecz. To samo jest we francuskim myCANAL. Tam też jest tylko 8 godzin wstecz. Gdzieś czytałem, że za kwestie techniczne apki odpowiada Francja, więc dopóki tam się to nie zmieni to i u nas nic się nie zmieni. Tak. Jeżeli transmisja rozpoczęła się najpóźniej 8 godzin temu. U mnie to działa bez problemu.
  21. Delta21

    YouTube

    @Zuzia na Apple TV wygląda to tak klip ściągnięty na tablet ma 18,1 MB
  22. a jakie ma mieć ?? liczysz że nagle zaktualizuje tv no nowszego TIZENA ?? nigdy się to nie wydarzy
  23. o 18 oficjalna premiera nowych TV to dowiemy się jakie podejście będzie miał obecnie samsung:
  24. Ktoś wie z jakim bitrate nadają kanały SD i HD w Magenta TV?
  25. @pabl001tak, ale na viaplay będziesz miał szarpanie obrazu delikatne. Ale jak zainstalujesz plugin viaplay na KODI to tego problemu nie będzie niedawno ludzie się tu wypowiadali i pisali, że im nie działa FHD na lapkach teraz sprawdziłem na PC (L3) mecz Linette na edge i było 1080p a na chrome 720p lol ten c+online to już chyba sam nie wie jakie zabezpieczenia i gdzie stosować SS
  26. fanbonda

    Wiadomości / i9:30

    Skoro właściwie wszystkie media poza TVP mówiły o autobusie to raczej należy przyjąć założenie, ze to one miały rację uznając to za istotne, a nie TVP.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...