Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Rada Mediów Narodowych chyba nieustająco chce przypomnieć o swoim istnieniu gdyż ostatnio wysłała mediom publicznym szereg wystąpień wraz z zapytaniami. Jak informuje portal Wirtualnemedia dotyczyły one informacji o pracownikach, zarobkach i zwolnieniach w TVP, Polskim Radiu, rozgłośniach regionalnych i PAP. Na szczęście chyba już RMN przez nikogo nie jest brana na poważnie gdyż już nawet sądy ją ignoruje. To w moim odczuciu tylko świadczy o tym że ten organ powinien być zlikwidowany i to w trybie natychmiastowym. Jak wynika bowiem z artykułu będącego pod niniejszym RMN byłoby pożyteczne gdyby nie trójka działaczy z PiSu która to torepeduje chociażby wniosek do KRRiT o uchylenie depozytu sądowego dla mediów publicznych: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rada-mediow-narodowych-tvp-polskie-radio-rozglosnie-regionalne-etaty-zarobki-rady-programowe Co warto odnotować ostatnio RMN odniosła porażkę gdyż sąd odrzucił wpisanie do KRSu Michała Adamczyka jako Prezesa TVP co tylko potwierdza że Rada Mediów Narodowych jest już w zasadzie martwą instytucją.
  3. Nie dość, że nie ma jakości i polskich tłumaczeń, to mogą być reklamy. Aż sprawdziłam co tam słychać na giełdzie, nie dziwne, że desperacko próbują się ratować.
  4. Jock

    Moja wizja zmian w TVP

    czyli likwidacja TVP3 bo po to 3 w nazwie ze ma pasmo wspólne nierealne i bez sensu pomysł TVP Nauka powinna mieć Naukę coś w rodzaju wykładów a TVP Dokument - Dokument TVP HD od dawna powinien być Super TVP lub TVP Premium, TVP Sport Premium lub TVP Film, kanał 4k jest nieopłacalny na stale na Canal+ 4k w sumie nic nie ma. kanały tematyczne są od powtórek po scalać Alfa z ABC? kanały tematyczne to jedyna szansa na zarobek i powinny być także płatne a naziemna powinna mieć 3-4 kanały ogólne wystarczyły 3 mecze w eliminacjach i nie mieli gdzie puszczać bo 1 i 2 nie chcą zmieniać ramówek.
  5. Nikt tu o piractwie nie pisze poza Tobą (wczorajszy post w koszu). KODI to projekt legalny i w takim zakresie jest poruszany na forum. Niezorientowanym polecam lekturę: The Piracy Box Sellers and Youtube Promoters Are Killing Kodi Poza tym @kisiel95 niezła hipokryzja, bo pisałeś do deweloperów PW, aby Ci wtyczkę napisali do Play, z której zresztą korzystałeś. A Twoja ulubiona firma Viaplay, nawet wspierała powstanie wtyczki do swojego serwisu. Tyle od mnie, miłego dnia.
  6. Nie zostaną przecież już skrócili prawa do PL i BL.
  7. No właśnie potwierdzasz to co obserwowałem 2 lata temu - wtedy spotkanie, które mnie interesowało, pojawiło się w nagraniach dzień później. Na takim Eleven Sport działa to idealnie, ale w Canal+ widzę, że ciągle huk wie jak i kiedy jest dostęp do tych nagrań
  8. Poland

    Moja wizja zmian w TVP

    Myślę że scalony kanał dla dzieci powinien funkcjonować pod nazwą TVP ABC lub TVP Dzieciom z tego względu że są tam też programy studyjne a nie tylko animacje czy seriale fabularne. Co do likwidacji pasma wspólnego TVP3 to jestem za tym pomysłem zwłaszcza że niedawno w innym temacie zaproponowałem żeby TVP3 pokazywało wyłącznie programy stanowiące obecnie pasmo lokalne ośrodków regionalnych w różnych okresach czasowych podczas całej doby. Wspólne mogłyby być co najwyżej programy realizowane na żywo oraz „Telekurier" przez co jak udało mi się ustalić pasmo lokalne nie byłoby obecne w godzinach 06:40 - 08:00, 16:45 - 17:00, 20:00 - 21:15 oraz 22:00 - 22:30 (lub w weekndy 22:00 - 22:45l czyli łącznie przez 3 godziny i 20 minut lub 3 godzin i 35 minut a dla porównania taki czas stanowił w latach 90-tych okres o pół godziny dłuższy w godzinach 15:10 - 16:30, 17:35 - 18:05 i 19:15 - 21:15. Długość 3 godzin i 50 minut lub 4 godzin w tym przypadku powinna być tą graniczną której to nie wolno byłoby przekroczyć. Co do uruchomienia kanałów zagranicznych na Hot Birdzie to się zgadzam zwłaszcza że w tym gronie powinna być też stacja TVP Wilno której to kontent mógłby też stanowić „siedemnasty" ośrodek regionalny TVP3 lub integralną część kanału TVP Polonia.
  9. Z CANAL+ jest dostarczana m.in. audiodeskrypcja.
  10. Jesteście pewni, że można sobie dowolny program w Canal+ Online przewinąć do 8h wstecz? Przykładowo dzisiejszy mecz Liverpool-Everton bez problemu odtworzę o godzinie 24:00 (1h po zakończeniu meczu) i przewinę sobie np. do 30 minuty spotkania?
  11. Jeżeli jest taniej, to dlaczego mają nie kupować? Choćby za wygodne korzystanie z TVP, Polsatu i TVN w jednej aplikacji.
  12. Kolejny film podniesiony do UHD: "O psie, który jeździł koleją"
  13. Popieram! Tak samo o współdzieleniu kont do streamingow, a nie, że tu tym handlowano.
  14. Cena Czyni Cuda. Lepsze działanie na Vestel OS, Apple OS i chińskie Android 13 niż konkurencyjne CANAL+ Online (na którym ludzie marzą o 4K a ledwo chodzi 540p). Miłego dnia
  15. To może od razu delegalizacja systemów i urządzeń na których jest Kodi bo w równym stopniu przyczyniają się do rozwoju piractwa. Dorzucę jeszcze Enigma2 na tunery bo można na niej skorzystać z kart operatorów poza oficjalnym tunerami.
  16. Dzisiaj
  17. Sprawdziłam jeszcze w Kodi i jest 15 Mbps dla UHD z replay, na laptopie. Zakładka replay UHD ma 266 pozycji. Podaję zrzut zakładki live UHD, czyli to co jest w planach w najbliższym czasie: https://i.postimg.cc/RVkW95cb/Watch-Live-in-4-K-UHD-play-stan-com-au.jpg Tyle o sporcie. Kontent flmowo-serialowy pojawia się równo z premierami w USA. Niedawno premierę miał serial "Red Eye" z 2024 r. a "Tatuażysta z Auschwitz" pojawi się 2 maja, czyli równo z premierą w Peacock. U nas będzie oczywiście później. Serial "The Walking Dead: The Ones Who Live" też był dodawany równo z premierą w amerykańskim AMC+. Takich przykładów jest sporo. Z polskich akcentów mamy tytuły: "Ślepnąc od świateł", "Chyłka", "Odwróceni. Ojcowie i córki ", "Szadź", "Boże ciało".
  18. A czym Cię tak urzekli? Czy tylko specjalnie wbijasz kij w mrowisko?
  19. Problem z podawaniem oglądalności Canal+ Online jest jedynie taki, że nikt tych danych nie może zweryfikować czyli w zasadzie mogą tam wstawić cokolwiek. Ja rozumiem, że wersja online generuje oglądalność (sam mam tylko dostęp online wykupiony) no ale dane z tego zawsze będą kwestionowane bo nie można ich potwierdzić
  20. Też tak miałem pisałem o błędach i inne o liniach na kanałach czytają ale cóż a szkoda bo zapowiadało się fajnie. Kasa kasa i kasa ludzie nie świadomi kupują nie myśląc że oferta stoi tak samo Televio.
  21. No właśnie, dane nie do porównania ze sobą. Eleven jest dostępny w Polsat Box GO, Sweet.TV, MEGOGO, WP Pilot... mam wymieniać dalej serwisy streamingowe? A gdzie jest dostępny CANAL+ w paczce premium? CANAL+ może sobie ogłosić, że oglądało tam 2 miliony osób i jak to zweryfikować? Tak samo podważało się tu MOR, ponieważ nie za bardzo z tego korzystały domy reklamy. Nie bądźmy dwulicowi.
  22. Ciekawi mnie jak się prowadzi negocjację dot. nowej umowy po przejściu na czas nieokreślonym, jeszcze dodatkowo z pociętą ofertą (tak jak na przykład optymalizuje @Tomo1985 usuwając mistrzowską piłkę) - niby stały klient, ale nie do końca. Ktoś ma doświadczenie czy można nadal coś sensownego wtedy utargować?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...