Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Dobre. Szukasz zacsepki a potem mnie mówisz żebym na to nie reagował
  3. mingo

    Wszystko o TVP

    Będziesz teraz wzywał moderację byle tylko nie cofnąć się o krok? Chyba po to jest forum żeby wyjaśniać i dyskutować a nie ucinać dyskusje byle tylko nie okazało się że jeden użytkownik może się w czymś pomylić i napisać coś nie tak. Takie działanie niebezpiecznie zmierzają w kierunku cenzury i propagandy, które jak się domyślam potępiasz Podpowiem, to normalne, ludzkie że czasami napiszę coś z czego później muszę się wycofać. Nie jestem nieomylny. Jak widać Ty nie znasz takiego stanu. Będziesz brnął aż do końca. Byle nie przyznać komuś racji. Miłego dnia
  4. 67 zł za internet 600 mb i telewizje maxbox. rok temu za 67 miałem jeszcze hbo i hbomax. Chciała mi to dać za 82 zł, ale nie chciałem bo nie ogladam tych hbo ani hbo max. Mysle ze nawet jak wejdzie waloryzacja znowu to po roku znowu bede miał max 80 pare zł wiec dla mnie akceptowalna cena w dzisiejszych czasach. Pewnie ktos wywalczyłby nizej, wiadomo, jednak ja nie chciałem sie bawic juz w wypowiedzenia, zabawy itd.
  5. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Gdzie jest moderacja że dopuszcza do nieustannej oyskówki jedengo użytkownika w moim kierunku? Czy to wątek o mnie czy o TVP?
  6. To jest ten. Ale niech Ci podesle zdjęcia rozpakowanego. Poza tym pisze że nowy. Skąd go ma? Jak się orientuje to przez pierwszy rok T-mobile po prostu sprzedawał dekoder nabywcy (ja mam taki) ale później ponoc tylko wypożyczał (ale tego nie jestem pewien tylko słyszałem). Juz ci pisali że nie kupisz takiego na amazonie, no chyba ze ktos wystawi z PL nabyty w T-Mobile PL. To musi być brandowany przez T-Mobile PL, prawdopodobnie jeszcze jakoś są rozpoznawane. Zresztą nie ma takiego modelu (nawet bez softu TM) na rynku. To wygląda na robiony tylko dla TM POL przez Skyworth
  7. Kirk

    TVP2

    Jakby TVP miała się trzymać tego konserwatywnego profilu, ale tak naprawdę uczciwie, to wątki, nazwijmy to, postępowe w serialach byłyby albo cięte, albo pokazywane w negatywnej narracji, zaś pewnych produkcji, także archiwalnych, nie pokazywano by w ogóle. Ale to już prezes Kurski bodajże rok albo dwa po objęciu funkcji prezesa stwierdził w jednym z wywiadów, że totalnie konserwatywny kierunek i choćby weekendy tożsamościowe się nie sprzedają w telewizji. To co przedstawiłeś, pasowałoby do narracji np. TV Trwam albo TBN Polska, ale już nie do kanału w telewizji publicznej. Poza tym nie mam wrażenie, że jeśli się powie coś o wróżkach, to od razu jest to traktowanie na równi z gotowaniem, szczególnie jeśli segment kulinarny jest codziennie, a sprawy z wróżbiarstwem sporadycznie i to niezależnie od kierownictwa.
  8. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Nie będę recenzować wypowiedzi innych użytkowników, nie oglądam śniadaniówek i nie bardzo interesują mnie tematy tam poruszane. Nie wiem co uznaje się za treści konserwatywne, bo znam katolików o różnym światopoglądzie, widze filmy na antenach TVP dotyczące tematyki świąt, natomiast tez zauważyłem brak w przeciwieństwie do ostatnich kilku lat transmisji uroczystości Wielkiego Tygodnia i to oceniam jako zmianę in minus.
  9. mingo

    Wszystko o TVP

    Ta, jasne. Na pewno zwolennikiem propagandy w TVP za rządów poprzedniej władzy był zwolennik Konfederacji (sam to napisałeś wyżej, jeśli tego też się wyprzesz to naprawdę masz poważne problemy z przelaniem swoich myśli w słowa i to nie jest złośliwość) biorąc pod uwagę to, że momentami ta partia była w TVP krytykowana podobnymi metodami co Tusk i PO. I o ile sama ich krytyka była często zasłużona tak już sam sposób był rodem z PRL. Jak nic zwolennicy Konfederacji lubią to Przywołujesz jakiś absurdalny, skrajny przykład i na tym opierasz tezę, że generalnie cała krytyka TVP ma jedno podłoże. Logiczne No nareszcie, w czymś się zgadzamy. Zastosuj dokładnie to co napisałeś w swoim kierunku i nie będzie bezsensownych sprzeczek
  10. Dzisiaj
  11. https://www.olx.pl/d/oferta/dekoder-t-mobile-CID99-IDYWO1l.html Ten będzie się nadawał to jest ten tv box czy kie licho.
  12. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    @mingo Zamiast ciągle z uporem maniaka mnie atakować, sam poświęć 3 minuty na to co piszesz. Jeśli stwierdziłem że zwolennicy propagandy głównie krytykują zmiany, to oczywistym jest że w TVP była propaganda PIS, ale to nie jest rownoznaczne z tym że zwolennikiej tej propagandy także jest sympatyk PIS, bo może to być zwolennik choćby Konfederacji. Kurcze tu nie trzeba dużego wysiłki intelektualnego aby zrozumieć sens jednego zdania. Raczej wiele zlej woli aby przez 2 strony nie ootrafić przyznać się do tego że złapałem Cię za słowa i brnąć w to wywołując sprzeczki. @fanbonda Jest tylko taka różnica że przez 8 lat krytyka dotyczyła głównie informacji w TVP i była to bardzo słuszna krytyka. Obecna krytyka jak czytam choćby w wątku TVP2 jest że nie jest to telewizja konserwatyena i coś z diablem. Jeśli to jest merytoryczna krytyka zmian w TVP to nie mam pytań.
  13. mingo

    Player.pl

    Chyba wjechały jakieś grube prochy bo ten przykład jest tak odjechany że głowa mała Staram się zrozumieć ten tok myślenia ale chyba mnie to przerosło
  14. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Archiwa forum pokazują, że zmiany w TVP były bardzo ostro krytykowane na forum i przez 8 lat dominowały tu zdecydowanie glosy krytyczne. Zmiany mają to do siebie, że zawsze się komuś podobają, a komuś nie. Jeśli komuś np nie odpowiadała Beata Tadla czy np. Justyna Dobrosz- Oracz to dlaczego miał krytykować fakt ich zwolnienia 8 lat temu. Tak można mieć różne zdanie. Co tez nie oznacza, ze po nastaniu nowych porządków te mu się podobały. Pewnie byli tacy i tacy.
  15. mingo

    Wszystko o TVP

    Czy w TVP była propaganda pisowska czy konfederacka? Czy może inna prawicowa? Weź poświęć chociaż 3 minuty i zastanów się czy dalej warto brnąć byle tylko wyszło, że zawsze masz rację i nigdy nie napisałeś czegoś, z czego warto by się wycofać No Ty w ogóle nie szufladkujesz. Wcale. Szczególnie jak ktoś wstawi cokolwiek krytycznego o nowej TVP i od razu podprogowo sugerujesz że zapewne poprzednia TVP mu odpowiadała.
  16. 3 kwietnia w teleturnieju "Va Banque "wystąpi Artur Baranowski, do którego należy rekord 803 punktów w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"
  17. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Jasne, bo prawej stronie sceny jest wyłącznie PIS Sami się łapiecie na te pułapki i szufladkujecie wszystko do jednego wora. Ale to nie mój problem :)
  18. Poland

    Wszystko o TVP

    Sytuacja by się komplikowała gdyby ich prezes TVP czyli obecnie Pan Michał Adamczyk pracował tam na kierowniczym stanowisku.
  19. W dniu dzisiejszym TVP2 wyemituje ostatni odcinek „Va Banque" prowadzony przez Przemysława Babiarza. Przez święta teleturniej ten nie będzie emitowany.
  20. Kirk

    Wszystko o TVP

    Nie, to tak nie wygląda że "nikt by się nie połapał", bo o posiedzeniach Rady muszą być informacje na stronie Sejmu, choćby o tym, jakie uchwały podjęto. A Czabański nie może teraz sobie na przykład odwołać Sakiewicza, bo nie ma ku temu żadnych uprawnień, gdyż to jest firma prywatna.
  21. Poland

    Wszystko o TVP

    Z jednej strony masz rację ale z drugiej RMN już teraz mocno sprzyja TV Republice mimo że ustawa jej tego zabrania więc nikt by się nie połapał że instytucja nie zajmuje się już mediami publicznymi.
  22. To niestety się nie stanie. Szkoda że na wsi operatorzy mają problem z zakładaniem światłowodów bo być może gdybym obecnie je miał to niedługo zamieniłbym Polsat Box na Playa. Ośrodki TVP3 w Polsacie Box by się przydały zwłaszcza że ten operator ma sporą listę kanałów a ich pojawienie się mogłoby na przykład spowodować wyrzucenie dubli z pozycji 1 - 199 na rzecz przekierowania abonentów do nowych sekcji tematycznych zaczynających się od 200 lokaty na liście kanałów.
  23. Kirk

    Wszystko o TVP

    Nie może tego zrobić, bo "media narodowe" to jest nazwa bardziej na zasadzie symbolicznej, zaś zakres kompetencji RMN określa ustawa, a tam jest mowa o jednostkach publicznej radiofonii i telewizji, a nie o tym, że Rada może się zajmować tymi mediami, którymi chce.
  24. Poland

    Wszystko o TVP

    Zamiast niego odzywa się stary prezes telewizji Jacek Kurski który to nie powinien mieć do tego prawa z racji przegonienia go z TVP przez jakąś starszą panią która była znana tylko z tego że jest przyjaciółką Kaczyńskiego. Mnie zastanawiają inne sprawy a mianowicie: 1. Czemu RMN nie obwoła Kurskiego ponownie prezesem TVP? Nie wierze że Czabański też się boi Gossowej. 2. Czemu RMN nie zrezygnuje z mediów publicznych na rzecz chociażby z TV Republiki? Wszak to są obecnie media narodowe.
  25. Co raz lepsze te argumenty za dzieleniem [emoji38] Żenada...
  26. k05

    Player.pl

    Na pewno mieliby większy zysk, gdyby wszyscy korzystali z serwisu zgodnie z jego regulaminem.
  27. Nie ma takiej funkcji na forum, a Moderatorzy nie będą informować o tym na PW, bo to zajmowałoby zbyt dużo czasu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...