Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Cenowo także w zasadzie różnicy nie ma. Kupowanie 24 cali dziś jest trochę bez sensu, chyba że przestrzeń nie pozwala aby umieścić 32 cale. Ale dzisiejsze 32 calowe są niewielkich rozmiarów po ograniczeniu ramek do minimum.
  3. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Świetnie @Mr. Music 3/4 Polski czekało 8 lat na telewizję #bezhejtu i te 3/4 jest zadowolonych ze mnian.
  4. Czytania ze zrozumieniem nie jestem w stanie od nikogo wymusić. I nie będę analizował czemu konkretne osoby nie rozumieją wpisów, lub rozumieją, a celowo zmieniają ich znaczenie w dyskusji. Wystarczy że Ty się tym jak zawsze "obiektywnie" zajmujesz Poza tym co ta wycieczka osobista ma wspólnego z tematem wątku?
  5. @dvbtowiecPorównywanie wojny RU-UA do słów wypowiedzianych w TV Republika również komiczne. Swoją drogą, czy nie dziwi Cię, że tak często Twoje posty są "źle rozumiane"? Myślę, że robisz to specjalnie, aby potem nie przyznać się do błędu, nieścisłości, tylko zawsze ma wyjść na twoje i koniec. Stanowski bardzo fajnie wyjaśnił hipokryzję GW i swego rodzaju, mówiąc wprost, terroryzowanie innych prywatnych firm.
  6. W Orange uśredniając za 43 zeta mam pełny pakiet C+(wszystkie C+) wraz z usługą Online i MP. W miarę "uczciwa" cana za to jak na kablówkę.
  7. Ipo

    Wszystko o TVP

    Póki co cieszymy się, że obecna ekipa niszczy poprzednią propagandę.
  8. Panowie, Wy za dużo siedzicie na tym forum. Uwierzcie... ludzie, nawet jeśli interesują się LM, nie chcą wydawać dodatkowej kasy. Są maniacy, którzy dla swojej drużyny wykupią wszystko i za każde pieniądze. Ale to mała grupa, by trzymać dodatkowe kanały bez reklam. Znam kilku delikwentów, którzy na ES chętnie oglądali Bundesligę, ale nie przeszli do Viaplay. Także takich co PL chętnie oglądali w Canal+, też nie przeszli do Viaplay, a to co mają w C+ im wystarczy. Ludzie serio nie siedzą non-stop przed telewizorem za wszelką cenę, szczególnie gdy dostęp jest coraz droższy. Po prostu było to oglądali, zabrali... nie płakali. I takich widzów jest znacznie więcej niż tych migrujących. Viaplay pokazało, że sam sport nie daję sukcesu. Eleven Sports, gdyby nie był wciskany za grosze do wielu pakietów operatorów płatnej TV (u mnie w kablówce za "piątaka" lub "prezent" za przedłużenie umowy) też ciekawe jaki byłby sukces tego projektu. Wszak Canal+ też "rozdawał" PSP do pakietów z Canal+. Pewnie jakoś rozliczał się z Polsatem, ale widocznie spinało im się rozdawnictwo. U mnie w kablówce na początku za PSP wołali 30 zł miesięcznie, od jakiegoś czasu tylko 10. Wielu tutaj ogłaszało już koniec Canal+. Eleven Sports miał zawojować rynek. Viaplay też. I co? Canal+ dzielnie się trzyma. Wystarczą do tego Ekstraklasa, Ekstraliga, mniejsze ligi no trochę filmów i seriali.
  9. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    Już się nie mogę doczekać przejęcia mediów przez kolejną ekipę. Pójdą jeszcze dalej i zwolennicy obecnej nie będą mogli się temu sprzeciwić.
  10. Dla nie rewelacja, bo telewizor nie obsługuje tego systemu bbcośtam.
  11. Canal+ Family w niższych pakietach jest TYLKO na Platformie Canal+. W kablówkach ten kanał jest tylko z pakietem Canal+ Premium. Inaczej sytuacja ma się z Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport), który był często w podstawowych pakietach, tak jak Polsat Sport. Obecnie w kablówkach 50 zł to "standardowa" cena za pełny pakiet Canal+ Premium (niektórzy operatorzy sprzedają taniej w promkach średnio 40 zł). Dla porównania na Platformie Canal+ sprzedają za 20 zł. Więc w abonenci Canal+ w kablu są przyzwyczajeni płacić więcej. Myślę, że nawet z LM cena w kablu nie wzrośnie nagle do 80
  12. Znając naszego operatora to raczej kolejna awaria, tym razem "kodowania" bo aż nie do wiary, że tyle kanałów dodatkowo płatnych odkodowaliby z własnej inicjatywy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Może w ramach rekompensaty za ostatnie awarie INEA zdjęła kodowanie z kanałów Premium? [emoji1787] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Z mojego źródła. Działają na moim sprzęcie. Mam pakiet Ekstra i doszły: -6xC+ -3x HBO -2xCinemax oraz AMC HD, Bollywood HD, CBS Reality HD, Docubox HD, Extreme Channel HD, GameToonBox HD, GINX Esports TV HD, Polsat Doku HD, Polsat Games HD, Polsat Viasat: Explore HD, History HD, Nature HD, Romance TV HD, Stingray Classica.
  15. Między telewizorem 24,a 32 calowym w wielkości nie ma za dużej różnicy.Za to w wyposażeniu jest przepaść na korzyść tego większego. Dlatego proponowałbym ,o ile to jest możliwe , wybór 32 calowego.
  16. Można wiedzieć skąd to info? Jakieś źródło? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Dzisiaj
  18. Na stronie Multimedii pojawił się nowy wykaz programów który wchodzi w życie z dniem 2 kwietnia 2024. Pakiety są te same ale zmienił się wygląd dokumentu na ten który jest na stronie Vectry. W porównaniu do wykazów Multimedii niestety nie ma przy kanałach pozycji kanału. https://www.multimedia.pl/getattachment/c02938bb-850e-4222-bc9a-a92fd739a733/IN01M-wykaz-telewizji-cyfrowej-v-1-0.aspx
  19. Mamy świąteczne okno! Palą paczki C+, HBO, CInemax i wiele innych
  20. Chyba każdy by dostał jakieś oficjalne pismo skoro to za 3 dni. Więc wątpię.
  21. Dobry ruch przed wyborami samorządowymi. W końcu można obejrzeć Audycje Komitetów Wyborczych w HD!
  22. mingo

    Wszystko o TVP

    Te informację podają wszystkie media, nie trzeba tropić
  23. dvbtowiec

    CTV9

    Mnie się wydawało że jeśli ktoś zadaje pytanie w SM, to można przekazać sprawę kompetentnej osobie, otrzymać od niej odpowiedź, podziękować użytkownikowi za zgłoszenie problemu i poinformować o tym kiedy problem zostanie rozwiązany. Kasowanie postów ze zgłaszaniem problemów (o ile to prawda) wygląda jednak słabo.
  24. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    I jest kolejna ciekawa wytropiona informacja
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...