Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Takimi zadaniami o których piszesz zajmuje się bezpośrednio dział "Obsługi klienta" - RC takiego działu nie ma, bo ich nie stać na takowy wydatek. Wiem, od kolegi, który pracował w RC w latach 2020-2023, że rozmawiali z jakąś firmą, dot. właśnie "obsługi klineta" pod RED GO, i firma powiedziała, że dla tak małego gracza jak RED GO, to kwota w wysokości 730-850 tyś. złotych... A jak wiadomo, RC nie powala swoimi treściami, które nam serwują, no to raczej nie stać ich na taką agencję, która by się tym zajmowała... Zobacz, że nawet POLSAT nie odpowiada zbytnio na komentarze fanów, pod swoimi postami. Na messenegerze, to POLSAT nie odpowiada wgl na pytania, podobnie jak RC.
  3. Ja mam na zielono i część usług nie działa. Nie przechodzi testu połączenia internetowego. Część materiałów w PBGo wywala błąd 1400. Radio internetowe w zasadzie działa. Disney również.
  4. @paskud Jak może się poluzować port USB ? Chyba raczej coś z twoim dyskiem nie tak…
  5. To nie tylko T-Mobile tak się ociąga. PB ponad dwa lata wprowadzał nagrywanie na dysk w swoim dekoderze 4K
  6. Dylemat - 30.04 tego roku kończy się 2 letni cyrograf (bez waloryzacji) za niecałe 110 zeta mam Internet 300mb, Pakiet HBO HD Max, telefon, telewizja cyfrowa, Pakiet Cyfrowy Cinemax. no i niedawno dostałem maila że w ten dzień kończy się okres promocyjny. Oczywiście wydzwaniają 244244244, ale wczoraj próbowali dzwonić z numeru... który należy do Vectry. Pytanie czy lepiej mi będzie olać ich i zobaczyć ile zawołają od maja czy...?
  7. Sprawdź dla swojego adresu IP czy jest wykrywany jako exit node VPN: np tu: www.scamalytics.com (czy Anonymous VPN na czerwono) Jak tak to Catchup i inne usługi na IP nie zadziałają.
  8. Ma ktos propozycje dla loga Echo tv (Hir Tv)
  9. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Powinny zniknąć. A to że nie znikną i ja średnio daję wiarę. Ale w tym kierunku powinna zmierzać dobrze napisana nowa ustawa medialna.
  10. Beks

    Wszystko o TVP

    Ktoś kto wierzy w to, że reklamy znikną całkowicie z TVP jest naiwny.
  11. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    Obawiam się, że reklamy nie znikną. Za to dorzucą kolejny, tym razem obowiązkowy podatek.
  12. Beks

    TV Republika

    A wiadomo już czy program będzie nadawany przez cały tydzień albo tylko w weekendy? Muszą nadawać od 6 gdyż o 7.10 zaczyna się "Jedziemy", które trwa do 9 i zaraz po Rachoniu na wizji jest Klarenbach.
  13. Fajnie to próbujesz usprawiedlić i dobrze że piszesz w Twoim odcuciu, bo oburzenie na tą "satyrę" było bardzo duże.
  14. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Nie eiem skąd ta informacja. Miało nie być aż tak wysokich. Albo zostanie abonament, albo dotacje. I wyciąć reklamy i będzie cacy. Skończy się to bezsensowne galopowanie za oglądalnością.
  15. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    Co to znaczy, że będą? Po wyprowadzeniu TVP na prostą miało ich nie być.
  16. Dzisiaj
  17. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    I tak będą. Więc najzdrowiej by było aby nowa ustawa medialna wprowadziła zakaz finansowania z reklam, a wyłącznie z dotacji lub abonamentu. To telewizja publiczna a nie komercyjna i ta fikcja pseudo rynkowych działań jest i tak bez znaczenia jak widać. @fanbondaja niczego nie muszę argumentować. Takie jest moje zdanie i proszę to uszanować.
  18. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Sondaż poparcia i popieranie danej formacji może wynikać z wielu przyczyn, raczej używałbym innych argumentów na obronę obecnego kształtu TVP, a nie dawał paliwo oponentom w dyskusji, że jeśli zwolennicy koalicji 15 X są zadowoleni to świadczy, ze TVP jest ok.
  19. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    A tak narzekaliście na dotacje za czasów Kurskiego. Skoro oglądalność nie jest ważna, to szykujcie się, że będą nadal, i to jeszcze większe.
  20. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    @KirkTo Twoje zdanie. Ja się z nim nie zgadzam. Społeczeństwo dokonuje analizy wszystkich zmian. I jeśli kierunek zmian by się nie podobał, słupki by topniały.
  21. Kirk

    Wszystko o TVP

    Sondaż poparcia partii oznacza poparcie dla danych ugrupowań, a nie dla tego czy innego działania. Gdyby pytano o zmiany, to by zadano inne pytanie. I przy okazji prosiłbym też o to, żeby tu nie wchodzić już bardziej na pole polityczne, żeby znowu nie było pretensji, że posty są usuwane.
  22. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Sondaż poparcia oznacza że społeczeństwo akceptuje także zmiany w TVP. To oczywste. Ale rozumiem że tutaj cel jest inny u niektorych w zasłanianiu się słupkami. A TVP nie jest od tego aby ścigać się na słupki.
  23. Kirk

    Wszystko o TVP

    Dlatego @fanbondadodał, że oglądalność nie powinna być jedynym czynnikiem oceny, szczególnie w telewizji publicznej. Powiem nawet inaczej - jest grupa programów, gdzie oglądalność jest ważna, jak audycje rozrywkowe czy transmisje sportowe, ale są też rzeczy misyjne, gdzie o tym, co powinno zostać w ramówce, nie może nawet sama oglądalność decydować.
  24. Potwierdzam, od czasu aktualizacji nie działa usługa CatchUp (m.in cofanie pragramów) na żadnym kanale. Podłączenie dysku nic nie daje, opcja formatuj dysk jest na szaro - nie da się wybrać. Jeszcze pół roku męczarni z PB i dziękuję.
  25. Kirk

    TVP1

    Pierwsze wydanie miało średnią 592 tys. widzów. Co do drugiego - wyników brak. Teraz będą dwa tygodnie przerwy, najpierw Wielkanoc, następnie wybory.
  26. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    TVP nie jest od ścigania się na zyski z reklam.
  27. fanbonda

    Wszystko o TVP

    To generalnie dziwny wpis. TVP przez ostatnie 8 lat była telewizją partyjną i teraz glejtem zadowolenia z telewizji odpartyjnionej (?) ma być sondaż poparcia ugrupowań politycznych? Raczej oglądalność telewizji powinna być jednym z czynników, nie jedynym oceny, bynajmniej nie sondaż poparcia ugrupowań politycznych.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...