Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Bushiken

    TVP2

    Dokładnie Kirk. W konkurencyjnym Dzień dobry TVN raz w miesiącu jest zawsze wróżka Merkuria i przedstawia Horoskop na dany miesiąc.
  3. Dzisiaj
  4. co trzeba zrobić by mieć nowsza wersje oprogramowania ?
  5. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Do pozostawienia znanych i lubianych dziennikarzy nie trzeba ani ustawy, ani uchwały. Wymieniono? Bo taki był pierwotny zarzut Twój że ludzie się przyzwyczaili. Wtedy też byli przyzwyczajeni. Niczego takie nie napisałem. Każdy ma swoje poglądy i nie wiem skąd wniosek że za tymi poglądami musi stać ktoś za plecami To jakieś kuriozum co czytam. Zwracam jedynie uwagę że od grudnia część osób bardzo ochoczo krytykuje wiele w wątkaxh TVP a przed grudniem tacy aktywni nie byli. Zaprzeczysz? To jednak diametralnie co innego niż raczyłeś napisać.
  6. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    W jednym się z Tobą zgodzę, tego się nie da czytać co piszesz, to jest wręxz już komediowe. . Znów jakaś teza wyssana z palca.
  7. white snake

    Wszystko o TVP

    Na podstawie ustawy, a nie zwykłej uchwały.
  8. Witam bardzo serdecznie, około cztery lata temu przeszła moja oferta Nowy Comfort (26,5 zł) + Canal+ (25 zł) na czas nieokreślony. W tym miesiącu dostałem rachunek z niedopłatą 32,5 zł. Zawsze przelewałem automatycznie 51,5 zł. Infolinia twierdzi, że zmienił się cennik i po prostu teraz płacę więcej. Miał ktoś taką sytuację? Z mojej umowy nie mogę znaleźć żadnego punktu, że dotyczy mnie aktualny cennik. Oferta jeszcze ze starą kartą Conax. Pozdrawiam Warunki Promocji: Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m i 26,50 zł/m dla Abonentów
  9. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Wymieniono sporo dziennikarzy informacyjnych. Nie pamiętam już czy w innych redakcjach także, ale zmiany w pionie informacyjnym były głębokie.
  10. Dla Canal+ mają znaczenie bardziej niż Twoje zdanie
  11. Chyba nikt nie ma pełnych praw, nawet na tzw. drugie okno. Prawa do pojedynczych filmów często są kupowane jak na jakimś bazarze.
  12. Kirk

    Wszystko o TVP

    Tak w sumie to nawet nie ma podanego dnia w ogłoszeniu o jej przejściu. Może to być pierwszy dzień, może nieco później, ale faktem jest że jeszcze wypełnia umowę z TVP.
  13. white snake

    Wszystko o TVP

    W 2015 r jak sobie dobrze przypominam, nie postępowano tak, że były podejmowane dyskusyjne działania jak teraz z TVP a dopiero później szukano odpowiedniego umocowania prawnego..
  14. mingo

    Wszystko o TVP

    Miałem Ci już nie odpowiadać no ale nie da się tego czytać. Ty zakładasz z góry, że każdy kto wyrazi jakąkolwiek krytykę ma kogoś za plecami i sam z siebie tego nie pisze. Identyczne podejście jak w polityce. Jak nie z nami to z nimi, czyli wróg... Wiadome że takie osoby są, być może i tutaj na forum. Ale nie powinno się tego z góry zakładać. A Ty to robisz. Tym razem już definitywnie kończe dyskusje z Tobą. Szkoda czasu.
  15. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Wyobraźcie sobie że na tym forum krytycy nowej TVP siedzieli przed zmianami w TVP zazwyczaj cichutko i nagle wiele rzeczy od grudnia 2023 w nowej TVP im się nie podoba. Przypadek? W 2015 roku także nastąpiły zmiany w prezenterach. Gdzie były te same osoby? Mam prawo do swojej opinii na podstawie obserwacji wypowiedzi konkretnych osób na tym forum. I proszę to szanować.
  16. white snake

    Wszystko o TVP

    W PNŚ zmiany negatywnie oceniało wielu internautów co dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Ich też nazywasz zwolennikami propagandy?
  17. A lecą w 50 fps? Bo w UPC są w HD ale w 25 fps - widać po ruchach postaci. Wszystkie inne są w 50 fps.
  18. Pojawiły sie tylko w UPC lecą zdaje się w 25 kl/s a wszystkie inne kanały w 50 kl/s. Czyży pobierali przekaz ze streamu?
  19. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    To co Ty @mingouwarzasz za głupotę zachowaj dla siebie. Ja mam jedną prośbę nie buduj sobie innej narracji ponad to co jest napisane. Czyli już nie osobą z PIS? No to mamy postep Dobrze czasem zrozumieć co sie samemu pisze odpowiadając na post.
  20. Mateusz2006

    Wszystko o TVP

    Przecież "Warto Rozmawiać" nie wróciło do TVP.
  21. mingo

    Wszystko o TVP

    Z tego co pamiętam to ona dołącza do KZ od 1 kwietnia, stąd pewnie jeszcze dziś jej materiał w TVP. Napisałeś, że zmiany w TVP krytykują ci co są wielbicielami propagandy. Rozumiem, że jak napiszę, że nie podoba mi się np. jeden z nowych programów to jestem od razu takim wielbicielem? Po prostu napisałeś głupotę ale jak to Ty, ani kroku wstecz EOT z mojej strony
  22. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    @mingoDaruj sobie te wykłady i wycieczki personalne. Czy wielbicielami propagandy są wyłącznie osoby z PIS, gdzieś to wyczytał z mojego postu? Dobrze by było abyś nie dokladał swoich 5 groszy do cudzych wypowiedzi, wtedy nie bedziesz kolejny raz się dziwił że Ci się zwraca na to uwagę.
  23. mingo

    Wszystko o TVP

    Kolejny raz zarzucasz komuś że nie zrozumiał Twoich słów. Skoro ciągle różne osoby mają problem z czytaniem ze zrozumieniem Twoich wpisów to może problem nie jest z tymi osobami tylko co innego masz na myśli a co innego piszesz? Wyłóż mi łopatologicznie co miałeś na myśli. Napisałeś że krytykują ci co tęsknią za propagandą. Jak to rozumieć? Bo najwyraźniej za głupi jestem żeby zrozumieć tak górnolotnie sformułowane zdanie
  24. @jarekaoW pakiecie M Sport (70 zł) jest Canal+Sport, także PSP i Eleveny. Multiroom może być za 5 zł, a dekodery możesz wymienić - to już Twoja decyzja.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...