Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. U mnie wzrasta prawie o 100 zł [emoji1751] Wysłane z mojego CPH2449 przy użyciu Tapatalka
  3. U mnie naprawili to w aktualizacji z 3 kwietnia. W dniu dzisiejszym brak aktualizacji. Widocznie ci co otrzymali 3 kwietnia teraz nie dostaną. A szkoda. Dalej mam czasami komunikaty o braku sygnału satelitarnego pomimo tego, że wszystko działa i czasami brakuje od kilku do kilkunastu minut nagrania niby z powodu przerwy w zasilaniu.
  4. Dawid1992

    TVP Sport

    Czyli "1" to Borek, Szpakowski, Laskowski, Kwiatkowski, Iwański, Święcicki i pewnie ktoś jeszcze Feddek?
  5. A co tu nagrywać? Przecież praktycznie nic się nie zmieniło. To samo logo i oprawa...To tylko zwyczajna poprawa jakości, a oglądalność będzie taka sama
  6. Jeden archiwista nagrał przełączenie. Ogólnie zapewne wszyscy operatorzy satelitarni, kablowi i IPTV dali wersje HD odrazu po przełączeniu kanału z SD na HD, pewnie ze strony nadawcy zostało zrobione. Co do paska biznesowego (mogę się mylić) wymusza od tego koncesja, która jest po nieistniejącym TV Biznes. https://www.youtube.com/watch?v=QXex6tV6XD0&pp=ygUQYXJjaGl3dW0geWVneW9yaQ%3D%3D
  7. Można powiedzieć, że wreszcie oni to zrobili i jakoś poukładali. Choć nadal ich strona bywa bardzo mało czytelna i trzeba się czasami naszukać.
  8. z pewnością Canal+ odda do TVP hit kolejki, może 2 albo 3 wybór
  9. Spróbuj użyć programu do partycjonowania i sprawdź czy coś na nim widać, ale nie rób partycjonowania! Na przykład programem: MiniTool Partition Wizard Sprawdź na ile dysk jest sprawny programem: CrystalDiskInfo Możesz także zajrzeć jakimkolwiek Linuxem czy coś da się odczytać, np. zrobić kopię danych. Do tego możesz użyć jakieś LiveUSB np. z LinuxMint. Systemy Linux czytają i widzą większość rodzajów partycji.
  10. Przeczytaj kilka postów wyżej co naprawiono.
  11. Serwis streamingowy, to nie darmowy kanał w sieci. Pojedynczy kanał to po prostu streaming. Widząc temat i czytając wstęp rozumiem to tak jak piszę. A jeśli autorowi chodzi o wszelakie darmowe kanały w sieci, to żeby nie byłą wątpliwości warto zmienić temat wątku.
  12. krrudn

    Radio Maryja

    Dobrze wiedzieć, szkoda że nie podano co konkretnie było zakłócane, wątpię żeby Rosjanie celowo zakłócali swojego Blagovesta, albo próbują obronić się przed zakłóceniami Ukrainy i dają pełną moc "w palnik", albo jest to operacja false flag że niby Ukraina im zakłóca satelity a tak naprawdę sami sobie to robią, albo rzeczywiście próbują (na podstawie wypowiedzi pana Gumowskiego o sąsiedniej pozycji) zakłócić Inmarsata. Ciekawe jak potoczy się to dalej.
  13. No i super. Święcicki potrafi za dużo gadać ale ogólnie dobrze mi się go słucha. Jak dobrze, że już nikt nie zamierza wysyłać na Euro Jońcy czy Jasiny.
  14. Być może nawet produkcja już wcześniej coś wiedziała i stąd wymyślili taką specjalną edycję. Janowski ma wrócić do TVP, Dowbor ponoć też pójdzie tym śladem.
  15. Będąc subskrybentem C+Online jest możliwość dokupienia pakietu Filmbox?
  16. Ten temat dotyczy darmowych kanałów w sieci. Od kanałów FAST jest inny wątek.
  17. Całkiem możliwe, że 20 jubileuszowa edycja "TTBZ" jest ostatnią. Mówi się, że jesienią wraca "Must Be The Music" i nie zdziwiłabym się wcale jeśli to będzie w zastępstwie za "Twoją Twarz Brzmi Znajomo". Robert Janowski na bank wraca do TVP. "TTBZ" po oskarżeniu o rasizm i tzw. "blackface" traci oglądalność
  18. Dzisiaj
  19. Ma ktoś nagranie z historycznego przełączenia? Swoją drogą ciekawe, że sieci kablowe dały wersję HD od razu po jej udostępnieniu, a z kanałami TVP3 i TVP Historia czekały kilka dobrych tygodni. Pasek biznesowy raczej nie jest już potrzebny, więc mogliby go zdjąć.
  20. Mateusz Świecicki wzmocni TVP na czas Euro2024. Żródło: Misja Futbol.
  21. @Ktosiu Wyblakłe kolory mam na obydwóch 1080p i 1080i. Pomaga przełączenie z i na p i na odwrót. Po wyłączeniu dekodera i włączeniu problem wraca
  22. fillion

    TVP Sport

    Jakub Kwiatkowski na twiterze. Mateusz Świecicki wypożyczony na czas Euro do TVP: Michał Futbol
  23. Witam wszystkich! Mój zewnętrzny dysk twardy przestał działać. Nie można już odczytać dysku. Kiedy podłączam dysk do komputera, system prosi mnie o sformatowanie go. Jest to dysk HHD, który był w formacie FAT, ale teraz pojawia się jako RAW w menedżerze dysków. Mam na nim ważne pliki. Czy ktoś może mi pomóc?
  24. fanbonda

    Wiadomości / i9:30

    "Czysta woda" w zapowiedzi materiału o CPK. Widzowie TVP także nie poznają treści tweetów, które spowodowałyby dymisję wicewojewody. https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/program-informacyjny-1930-odcinki,1000204/odcinek-117,S01E117,1255145
  25. "Pamięć absolutna" z Arnoldem Schwarzeneggerem na DVD. 10/10
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...