Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. fanbonda

    TV4

    Z pewnym krytycyzmem podchodziłbym do doniesień o przyczynie śmierci tego człowieka (serial ) . Inna sprawa, że Ci ludzie odgrywający takie,a nie inne role w tego typu produkcjach też powinni wiedzieć na co się piszą. Skoro ktoś dla paru groszy chce odgrywać rolę totalnego idioty to musi mieć świadomość, że ktoś będzie miał z niego bekę. Jeśli ktoś nie umie sobie radzić z czymś takim nie powinien chodzić do tego typu produkcji.
  3. Jest już ku temu temat - czytaj proszę komentarze pod usuniętymi postami i stosuj się do regulaminu - nie powielamy dyskusji w kilku wątkach.
  4. Oraz dla abonentów C+ w Play czy w Vectrze. Tam do pakietu C+ jest już dołączany dostęp do aplikacji C+ Online.
  5. Mogą, ale dostęp byłby tylko dla klientów C+
  6. Co to za cenzura ma forum? Dodałem link: https://satkurier.pl/news/236538/beda-nowe-kanaly-canal.html i napisałem: No to mamy tą nie dodatkowo płatną Ligę Mistrzów w Canal+. Ale komuś się to nie spodobało i usunął. W czym problem?
  7. Wczoraj i przedwczoraj przyjrzałem się problemowi ponownie i wydaje mi się, że problemem może być zwiększona oglądalność a co za tym idzie obciążenie, o czym pisałeś @Ktosiu. Standardowo jakoś po zmroku po 20:00 zaczęły się problemy, ale problemów już nie było jakoś po północy, koło 1:00. Gdy większość ogólnie działała z opóźnieniem to na transponderze 11411 H w ogóle nie działał odbiór. Zrobiłem te obserwacje ostatnich dwóch wieczorów. Co do blindscan, to na VU+ Duo 4K SE blindscan nie działa jeżeli się nie mylę, przepiąłem na VU+ Zero 4K i tam puściłem blindscan. Częstotliwości które wyszukał zwykle odbiegały, ale jedynie w części dziesiętnej megaherca np. zamiast 11411.000 MHz łapało 11411.206 MHz. W temacie skanu nie mam wiedzy czy takie odchyły mogą być odpowiedzialne za problemy które mam. Teraz w planie mam się skontaktować z administracją, tym bardziej że kilka lat temu też źródłem problemów była instalacja poza mieszkaniem. Będę informował co z tego wyniknie.
  8. Nie muszą. Jednak jeśli chcą sprzedawać dostęp w Polsat Box, to pewnie będą chcieli zapewnić full dostęp w TV. Być możę Canal+ Extra zapewne będą bardziej eventowe, tak jak Polsat Sport Premium 3-6, a Canal+ Sport 3 i 4 główne. Na razie niech sami się określą co i jak. Możemy gdybać.
  9. Dodane tytuły na HBO MAX (25.04.24 r. [upflix.pl]): "O.J. i Nicole - zbrodnia dekady", "Życie na talerzu", Nowe odcinki: "Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?", [S01E04] "Kampania dziewczyn", [S01E08] "Pani sprzątająca", [S03E07] "Velma", [10 odcinków] Uzupełnione tłumaczenia: "Conan O'Brien wylatuje", [+ 4 audio] Usunięto: "Bunt",
  10. https://satkurier.pl/news/236538/beda-nowe-kanaly-canal.html No to mamy tą nie dodatkowo płatną Ligę Mistrzów w Canal+ :)))
  11. . Tym bardziej, że prawdopodobnie te kanały zostaną udostępnione "na zewnątrz", tj. innym klientom nie posiadającym abonamentu w CANAL+, więc byliby pokrzywdzeni nie dostając możliwości obejrzenia najlepszych meczów. Tego nie wiemy.
  12. Czy wszystkie mecze muszą być w tv? Mogą mniej popularne wrzucić do kanałów eventowych w C+ Online.
  13. Witam, idzie coś tu ciekawego ugrać ? mam czas do wtorku . Taki pakiet jest u mnie Pakiet Superpremium+ 4K 109,99 Opcje dodatkowe Viaplay 19,00 MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 Opłata manipulacyjna MRS 10,00 Inne opłaty Czynsz najmu sprzetu 15,00
  14. Jak podłączysz pod TV 4k będzie szybciej zmienić z pilota rozdzielczość. Można też zmienić pilotem przez stronkę Webif.
  15. Dzisiaj
  16. Będą dodatkowe kanały Canal+ https://satkurier.pl/news/236538/beda-nowe-kanaly-canal.html
  17. Sugerujesz równoległą transmisję np. C+Premium/C+S3 oraz C+S1/C+S4?
  18. Biorąc pod uwagę, że w Polsat Box są Canal+ Sport 3 i 4, to stawiałbym bardziej na te opcje Canal+ Extra, jak sama nazwa wskazuje, mają być czymś dodtkowym
  19. Inwestycje w Tele 5. Ma pojawić się program popularno-naukowy "Obalamy mity". Będzie składać się z 4 odcinków. Może potem będzie kolejny sezon? https://press.pl/tresc/81518,tele-5-wprowadza-do-ramowki-program-popularnonaukowy
  20. Kirk

    Panorama

    Tak, tu w sumie te weekendy nieco inaczej wyglądają, chociaż w niedzielę te odchylenia są mniejsze, bo zależą od długości prezentowanego filmu.
  21. Poland

    TV4

    Na dodatek jeden z aktorów (ten od „Mięsnego jeża") zmarł popełniając samobójstwo przez ten serial gdyż scena z jego udziałem była tak bekowa że nie umiał poradzić sobie z popularnością jaka ona wywołała. Tego typu sytuacja powinna raz na zawsze przekreślić powrót „Pamiętników z wakacji" na antenę ale jak widać pieniądze (a w tym sezonie wspomnianego serialu) także kolejne miejsce pracy dla Dagmary Kaźmierskiej są dla Polsatu ważniejsze.
  22. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Ja to rozumiem, tyle że artykuł nie chwali i nie krytykuje. Podaje czyste dane statystyczne zaznaczając na końcu że badany okres dotyczył bojkotu. Więc nie ma w tym nic dziwnego że te proporcje są inne teraz niż będą w kolejnych badaniach.
  23. Ciekawe czemu stworzyli "tylko" cztery kanały extra? Może być tak że części meczów nie pokażą wcale, ale może być też odwrotnie.. i dwa najciekawsze mecze dadzą: jeden do C+ Premium, a drugi np. do głównego C+Sport.
  24. fanbonda

    Panorama

    22.30 to nie jest stała pora emisji poza sobotą i niedzielą ?
  25. fanbonda

    Wszystko o TVP

    @dvbtowiec ok, ja uważam,że bojkot przez PIS nie uzasadnia takiej dysproporcji i zauważam na twój argument ,że bojkot przez największą partię opozycyjną także miał miejsce w zestawieniach analizowanych wcześniej co nie przeszkadzało ówczesnym krytykom całkowicie ignorować ten fakt, który także miał wpływ na prezentowane dane. Skoro uważasz te dane za całkowicie niemiarodajne ze względu na bojkot mógłbyś mieć pretensje ,że są w ogóle przedstawiane opinii publicznej. To nie są moje dane, ja badań nie prowadziłem, ja podałem artykuł pressa, który mnie zaskoczył właśnie tymi proporcjami, czytając twoje, ale i nie tylko twoje komentarze nie spodziewałem się takich wyników , bo recenzje były inne i zapewnienia o zdecydowanie większym pluralizmie i mowa tu o komentarzach z badanego okresu.
  26. Wiele wskazuje na to, że Canal+ Extra są tworzone przede wszystkim, by podzielić się prawami z Polsat Box. Canal+ Sport 3 i 4 też tworzyli pod Polsat, ale abonenci pełnego pakietu Canal+ otrzymali w cenie. Tutaj może być podobnie oczywiście dla tych, którzy opłacają cały pakiet. Ale będą mogli też stworzyć bardziej elastyczną ofertą - możliwość wykupu samego dostępu do Ligi Mistrzów (operatorzy będą dodawać do pakietów etc.) Czy będzie drożej. Myślę, że zależy od tego, kto ile płaci. Różnice za dostęp Canal+ są spore od 20 zł (platforma Canal+), przez 40 zł-50 zł (kablówki) do 54 zł (online). Stawiam, że będą nastawieni na sprzedaż pełnej paczki Canal+, niż osobnego pakietu. Więc cena musi być zachęcająca. Inaczej ludzie będą wybierać tańszą opcję. A sama Liga Mistrzów, nie jest kurą znoszącą złote jaja, gdyby tak było, Polsat by z niej tak łatwo nie rezygnował. Canal+ ma tą przewagę nad Polsatem, że ze swoim pakietem może tak to opakować, że ludzie po prostu kupią cały pakiet, bo będzie taniej niż osobno.
  27. Kirk

    Panorama

    Na dobrą sprawę najbardziej niestała jest pora emisji w sobotę, bo na przykład w najbliższą będzie o 23:10, po finale "The Voice Kids", w kolejną o 22:20, ale już od 11 maja będzie to wyglądać tak, że w weekendy Panorama będzie nadawana o 22:10, a w dni powszednie o 22:30. Natomiast istotnie nie ma przenosin na jedną stałą godzinę we wszystkie dni tygodnia, chyba nawet były plany, żeby to była, tak jak przez wiele lat, 22:00. Nie zdziwiłbym się, gdyby coś w tej kwestii ruszyło się albo w wakacje, albo dopiero jesienią.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...