Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Kirk

    Wszystko o TVP

    W tej kwestii nie ma żadnej oficjalnej deklaracji, a tylko opinie osób, które nie mają na to wpływu.
  3. white snake

    Wszystko o TVP

    Na razie, mamy zaniechanie projektu kanału od TVP 4K, liczba kanałów tematycznych ma być mniejsza, o sensownym finansowaniu mediów publicznych przycichło.
  4. W sobotę o 19:55 na PSE liga saudyjska Al-Shabab - Al-Hilal, a na PSN Al Nassr - Al Tai.
  5. Kirk

    Wszystko o TVP

    To jest kwestia nieco bardziej złożona, bo na przykład TVP Kultura jak nadawała wcześniej, tak nadaje dalej. Natomiast zmiany widać choćby w takim wymiarze, że za rządów Kurskiego wczorajszy koncert z okazji 70-lecia GOPR nie byłby możliwy z takim składem, jaki się pojawił.
  6. mingo

    Wszystko o TVP

    Czy poparcie poszczególnych ugrupowań zmieniło się znacząco od czasu wyborów? Raczej nie. Widziałem w sondażu przeprowadzonym przez CBOS, że KO ma znaczną przewagę ale ta sondażownia dziwnym trafem często partii aktualnie rządzącej zawyża poparcie.
  7. Jeden z nich powiedział, że to znana federacja i zaczyna się na literę z przedziału od A do F. Jak nie Fame to zostaje Clout.
  8. white snake

    Wszystko o TVP

    @dvbtowiec wytłumacz jaki wpływ słupki poparcia mają na ocenę TV. Mamy więcej kultury, sztuki, teatru w telewizji, więcej hitów filmowych, sportu?
  9. Adrian96

    TV Republika

    @dvbtowiec A jak to skomentujesz ? https://wpolityce.pl/swiat/686705-wysmiali-macrona-redaktor-naczelny-gazety-stracil-prace Rozumiem że jak można być krytycznym wobec przyjmowania migrantów to za to jest wycofywanie reklamodawców, tak jak we Francji tyle że za krytykowanie prezydenta Francji to od razu się traci pracę ?
  10. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Skoro tak piszesz, to może wiesz coś więcej. Ja tego nie wiem.
  11. Fakt, nawet monitor za 500 zł ma kilka klas lepszą matrycę od TV.
  12. white snake

    Wszystko o TVP

    Sądzę, że nawet ci co obecnie zawiadują tvp są z siebie średnio zadowoleni.
  13. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Widzę że Tobie o tym powiedzieli gdzie indziej Ale to nie ma związku z TVP, pisz o tym w odpowiednim wątku.
  14. white snake

    Wszystko o TVP

    No tak zadowolenie rośnie wśród rolników, lekarzy, nauczycieli. To chyba w TVP tak powiedzieli.?
  15. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Ze słupków poparcia ugrupowań. Oglądalność tu nie ma nic do rzeczy. Większość zwolenników określonego przekazu przeszła wiadomo gdzie. Zatem nic dziwnego że TVP musi zbudować zaufanie u nowego widza.
  16. Jaranko. Part I to jedna z najlepszych serii True Crime jakie widziałem. Patrząc na zbliżenia twarzy tego faceta w trakcie wywiadów to jakby spoglądać diabłu w oczy.
  17. Dzisiaj
  18. white snake

    Wszystko o TVP

    @dvbtowiec skąd te wyliczenia? Bo oglądalność mija się że wspomnianym zadowoleniem.
  19. A ja myślę, że coś "grzebią" i szykują się spore zmiany w ofercie TV. Mam nadzieję, że nie mylę się. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Potwierdzam u mnie też prawie wszystko odkodowane. Filmbox i pakiet z bajkami. Jedyny zakodowany kanał to FAN KLUB i paczka dla dorosłych. Myślę że to jakiś błąd a nie promocja
  21. Uczciwa. 39 zł wychodzi Canal+ Online w opłacie za rok.
  22. Cenowo także w zasadzie różnicy nie ma. Kupowanie 24 cali dziś jest trochę bez sensu, chyba że przestrzeń nie pozwala aby umieścić 32 cale. Ale dzisiejsze 32 calowe są niewielkich rozmiarów po ograniczeniu ramek do minimum.
  23. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Doceniamy troskę o przyszłość TVP i pamiętamy także tą troskę u Ciebie przez 8 ostatnich lat Na razie mamy telewizję pozbawioną tych wszystkich negatywnych elementów o których przez 8 lat wielu pisało, w tym zapewne Ty i jak sądzę 3/4 Polaków jest zadowolonych ze zmiany jakościowej na plus.
  24. Czytania ze zrozumieniem nie jestem w stanie od nikogo wymusić. I nie będę analizował czemu konkretne osoby nie rozumieją wpisów, lub rozumieją, a celowo zmieniają ich znaczenie w dyskusji. Wystarczy że Ty się tym jak zawsze "obiektywnie" zajmujesz Poza tym co ta wycieczka osobista ma wspólnego z tematem wątku? Serio? Proponowanie czipowania migrantów jak pieski i numerów na lewej ręce to wyłącznie krytyczność? I to jest właśnie dyskusja na poziomie zrozumienia sedna tematu. Co tu dodawać, to się samo komentuje.
  25. @dvbtowiecPorównywanie wojny RU-UA do słów wypowiedzianych w TV Republika również komiczne. Swoją drogą, czy nie dziwi Cię, że tak często Twoje posty są "źle rozumiane"? Myślę, że robisz to specjalnie, aby potem nie przyznać się do błędu, nieścisłości, tylko zawsze ma wyjść na twoje i koniec. Stanowski bardzo fajnie wyjaśnił hipokryzję GW i swego rodzaju, mówiąc wprost, terroryzowanie innych prywatnych firm.
  26. W Orange uśredniając za 43 zeta mam pełny pakiet C+(wszystkie C+) wraz z usługą Online i MP. W miarę "uczciwa" cana za to jak na kablówkę.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...