Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Mateusz2006

    Wszystko o TVP

    Decyzja nie jest prawomocna.
  3. Ja podisałem umowę w kwietniu tamtego roku i boxa mam na własność po zakończeniu umowy, teraz jest inaczej ? Wysłane z mojego SM-A546E przy użyciu Tapatalka
  4. Poland

    Wszystko o TVP

    Jeszcze nie do końca ten spór został nie został zakończony bo TVP i Polskie Radio mają jeszcze chyba problem z wpisaniem do KRSu swoich Rad Nadzorczych.
  5. Ja mam 1.15.22524 z 25.02.2021 i nie narzekam. Na moje potrzeby wystarcza.
  6. @ronnie84 zacząłem od pierwszej części i jadę po kolei.
  7. Ostatnio zdałem sobie sprawę jak bardzo radio RMF FM spadło na jakości i zastanawiam się, czy usunięcie z playlisty piosenek z lat 70 i 80 byłoby pewnym krokiem w stronę sprawienia, żeby to radio stało się ciekawsze dla ludzi i poprawiło ich zainteresowanie tą stacją. Co o tym sądzicie? P.S. Ponadto bardzo dużo ciekawych nowości niestety jest pomijanych przez tą stację.
  8. Dzisiaj
  9. ronnie84

    Apple TV+

    Właśnie o tym czytam i gdy skończy mi się promocja z Media expert to instaluje na swim Xbox series X.
  10. To ciekawe, bo w odpisie KRS czytam: https://krs-pobierz.pl/telewizja-polska-spolka-akcyjna-i22261
  11. Delta21

    Apple TV+

    https://www.pepper.pl/promocje/apple-tv-3-miesiace-za-darmo-dla-nowych-i-powracajacych-dla-posiadaczy-xbox-826335 Coś dla posiadaczy Xboxa
  12. Obejrzyj cześć 4 tam to dopiero trup ściele się gęsto.
  13. Mój pomysł na zmiany w TV (nowy): - wszystkie kanały naziemne w HD powinny być wszędzie w najtańszych pakietach - MiniMini+ powinien zaczynać emisję tak jak kiedyś, tj. 5:00 lub chociażby 6:00. Nie jak teraz, że emisja rozpoczyna się w nocy (3:30). - likwidacja satelitarnej oferty Orange TV i pozostawienie tylko oferty IPTV. Od długiego czasu liczba klientów DTH tej platformy mocno się kurczy, a w niedalekiej przyszłości ta liczba spadnie do tego stopnia, że utrzymywanie tej platformy będzie kompletnie nieopłacalne. - redukcja liczby powtórkowych kanałów przez TVP i Polsat - Polsat i TVN powinny mieć bezwzględny zakaz startowania w konkursach o miejsce na multipleksach (zostawić wolną rękę innym nadawcom)
  14. Ale w tym nowym sofcie w EPGPro jest tylko lista kanałów "wszystkie" nie ma tak jak na wcześniejszych softach, że miałem swoją listę zrobioną i z niej po koleji kanały szły w EPG . Szkoda, że nie ma w menu zmiany np. ze starego EPG na EPGPro .
  15. Wystarczy wejść na jeden z nich, i odczekać, aczkolwiek nie ma gwarancji, że będzie dokładne, choć w przypadku kanałów MWE to nie jest jedynie problem od strony technicznej.
  16. Thank you @That Fil for such quality releases and thank you for repeating some of the videoclips because apparently I didn’t save them the last four Chill-Out Zone videoclips were a real treat, it was super Dancefloor, MTV DE, 20 IV 2024 Goldfish - Soundtracks And Comebacks [Perceptions Of Pacha] | 2008 LC Anderson vs. Psycho Radio - Right Stuff | 2003 Planet Funk - Chase The Sun [Non Zero Sumness] | 2000 Big Ang Feat. Siobhan - It's Over Now | 2005 Deborah Cox - It's Over Now (Hex Hector Remix) [One Wish] | 1999 Blackwood - Peace [Friday Night] | 1998 Juliet Roberts - Bad Girls | 1998 DJ Sammy - Boys Of Summer [Heaven] | 2002 Solu Misic - Fade | 2006 Tom Novy Feat. Virginia - I Rock [My Definition] | 1999 Chris Lake Feat. Nastala - If You Knew [Crazy] | 2009 GotSome x Alex Mills - Shout It Back (Lyric Video) | 2021 Westbam - Don't Look Back In Anger [A Love Story 89-10] | 2010 Buy Now - Body Crash | 2008 Moby - Bodyrock [Play] | 1999 =========== Party Zone, MTV DE, 20 IV 2024 Futurasound - Reminiscence | 2002 Futureshock Feat. Ben Onono - On My Mind [Phantom Theory] | 2003 The Spacelovers - Space Lover | 2002 Matt Fusion - Rain Or Shine | 2001 Matt Deray & Marcella Woods - U Shine On | 2002 Chicane Feat. Maire Brennan Of Clannad - Saltwater [Behind The Sun] | 1999 The Love Committee - Access Peace (Love Parade 2002) | 2002 DJ Duke - Blow Your Whistle | 1994 Tall Paul - Rock Da House [Back And Forth] | 1997 Camisra - Let Me Show You | 1998 Bel Amour - Bel Amour | 2001 49ers - Don't You Love Me [49ers] | 1990 Monie Love - Grandpa's Party [Down To Earth] | 1989 Inner City - Ain't Nobody Better [Paradise] | 1989 Off-Shore - I Can't Take The Power | 1991 Shades Of Rhythm - Extacy [The Album] | 1991 The Ragga Twins - Hooligan 69 [Reggae Owes Me Money] | 1991 D Mob Feat. LRS & DC Sarome - It Is Time To Get Funky [A Little Bit Of This, A Little Bit Of That] | 1989 Jack 'N' Chill - The Jack That House Built | 1987 Arpeggiators - Freedom Of Expression [Taken From 3Lux-2: The Non Stop Techno-Trance Video Mix] | 1992 Atari Teenage Riot - Speed [1995] | 1994 Shameboy - Splend It [Heartcore] | 2007 Second Protocol - Basslick | 2000 Dansette Junior - Paranoid | 2010 Double 99 - Rip Groove [7th High] | 1997 Scott Garcia Feat. MC Styles - A London Thing | 1997 Majestic & Jungle 70 - Creeping In The Dark (Armand Van Helden Remix) | 2014 Disclosure Feat. Sasha Keable - Voices [Settle] | 2013 TS7 Feat. Taylor Fowlis - Heartlight (Polygon) | 2013 Lost Girl - I Won't Give Up | 2020 Azealia Banks - Van Vogue [1991 EP] | 2012 Ear Dis - Hey Girl [Welcome To Floorboogie] | 2007 Ed Case Feat. Sweetie Irie - Who? [Ed's Guest List] | 2001 Coldcut Feat. Roots Manuva - True Skool [Sound Mirrors] | 2006 Mint Royale - Don't Falter [On The Ropes] | 1999 =========== Chill Out Zone, MTV DE, 20 IV 2024 D. Plac - A Cif | 1996 Twinax - Get Up! | 1995 Yves Deruyter - Calling Earth | 1995 Technocat Feat. DJ Scott - The Journey | 1996 Yum Yum - The Vision | 1997 Solea Amphibia - Virtual Sine Wave [Stratosphear] | 1999 Drome - Hypnoblank [The Final Corporate Remix Of The Unconscious] | 1994 Hex - Theme From Chaos / Alien Sphinx [Taken From Global Chaos] | 1993 Microbots - Cosmic Evolution [Taken From 3Lux2: The Non Stop Techno-Trance Video Mix] | 1992 LFO - We Are Back [Taken From X-Mix: Electro Boogie] | 1996 CJ Bolland - DJ-Kicks [DJ-Kicks: CJ Bolland] | 1995 Broccoli Brothers vs. Righteous Men - Catch It | 1995 Subject 13 - Jazz Style | 1997 MC Det - Freeform Reality [Out Of Det] | 1996 Peanut Planet - Awakenings | 1996 Bows - Britannica [Blush] | 1999 Deborah Anderson - Lonely Without You | 1998 Mandalay - Flowers Bloom [Empathy] | 1996 Snooze - Your Consciousness Goes Bip | 1997 Voyager - Desire [Future Retro] | 1997 Trigger - Chameleon (Shed Your Skin) [Smoke + Mirrors] | 1997 Way Out West Feat. Joanna Law - The Gift [Way Out West] | 1996 808 State - Plan 9 [Gorgeous] | 1993 Meat Beat Manifesto - Mindstream [Satyricon] | 1992 Wire - In Vivo [It's Beginning To And Back Again] | 1989 Saint Etienne Feat. Moira Lambert - Only Love Can Break Your Heart [Foxbase Alpha] | 1990 Primal Scream - Higher Than The Sun [Screamadelica] | 1991 The Art Of Noise - Moments In Love [(Who's Afraid Of?) The Art Of Noise] | 1985
  17. Jak chcesz sprawdzić aktualną wersję, to przytrzymaj przycisk OK na ikonie aplikacji, wybierz Wyświetl szczegóły, potem najedź strzałką do góry na opis aplikacji i zatwierdź OK.
  18. Z pewnością Ci którzy liczą na 4K to i tak będą musieli obowiązkowo wykupywać najdroższy pakiet z opcją 4K plus do tego oddzielny pakiet Kanały TV i Sport (oczywiście w jednym pakiecie będą kanały tv i sport, w tym dodatkowe transmisje).
  19. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Pracodawca ma pełne prawo do dobierania sobie kadr w sposób jaki uzna za właściwy. I to kończy temat. Odmowa wpisy do KRS osób wskazanych przez Radę Mediów Narodowych jako członków zarządu TVP. https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-oglasza-sukces-koniec-klotni-o-media-publiczne-7018905435790272a
  20. Znowu wyszukiwarka szuka programów tylko w nagraniach i VOD. Przez jakiś czas po aktualizacji wyszukiwała programy także w kanałach telewizyjnych, o co mi cały czas chodziło, teraz ta opcja się nie wyświetla. O co tu może chodzić?
  21. Hmm, nie mam żadnych aktualizacji, widziałem pasek na dole ekranu żeby zaktualizować. Może jest jakieś opóźnienie w Google TV
  22. To tyle to dostałem w mailu. Drogi Kliencie, pragniemy serdecznie podziękować za Twoje zamówienie w sklepie Telewizji Republika. Cieszymy się, że dołączyłeś do grona naszych klientów i wybrałeś nasze produkty. Chcielibyśmy poinformować, że w związku z nieoczekiwanie dużym zainteresowaniem naszą ofertą i rekordową liczbą zamówień, czas realizacji dostaw może być nieznacznie dłuższy niż przewidywany. Jesteśmy przyjemnie zaskoczeni i jednocześnie zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi, co w obecnej sytuacji wymaga od nas dodatkowego czasu na przygotowanie i wysyłkę wszystkich zamówień. Zależy nam na transparentności, dlatego chcielibyśmy poinformować, że przewidywany czas wysyłki Twojego zamówienia ulega niewielkiemu opóźnieniu. Pracujemy jednak z pełnym zaangażowaniem, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione produkty. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie. Ciekawe czy dojdzie do końca miesiąca, na tym mi trochę zależy.
  23. Zniknęła już jakiś czas temu. Po wejściu na stronę pl.canalplus.com/wszystkie-kanaly wskakują kanały z Canal+ online, a nie oferty satelitarnej.
  24. Każdy z abonentów ma inne preferencje. Dla mnie mógłby zostać Canal+sport dla tenisa, siatkówki. Mogły by być dodane animal planet, National Geografic Wild. Za dużo kanałów filmowych i muzycznych. Badziewne filmy nie do oglądania. Nie mam pojęcia kto to i tak decyduje. Jak coś można powiedzieć interesujące to płać, a jak badziew to za darmo. Jest niby 136 kanałów, ale sporadycznie jest na czym oko zawiesić.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...