Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. 1. Verstappen - FL 2. Perez 3. Leclerc 4. Sainz - ZS 5. Norris 6. Alonso 7. Piastri 8. Russell 9. Hamilton 10. Stroll Pytanie specjalne - Hamilton
  3. @Piotrek22 No właśnie nie. Bo pierwsze należało podać wyniki sprintu, a potem wyścigu, napisać, który będzie Sainz a nie Gasły no i nie odpowiadamy czy ktoś dojedzie do mety.
  4. Jakby co, to kanały TVC SUPER, oraz SZLAGIER TV z satelity mają już dane EPG
  5. MAX US nie ma 4K dla sportu i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś w Europie było lepiej jakościowo niż na ich rodzimym rynku. Także przykro mi, ale lepiej nie liczyć na takie cymesy, by się później nie rozczarować. Na pewno przed startem MAX warto mieć Player bez reklam, bo mogą zrobić jak u siebie, przenieść na promocyjnych warunkach do wyższego pakietu MAX.
  6. Obecnie w kwocie 110 zł/mies mam takie warunki: Pozostały okres obowiązywania umowy: 8 miesięcy Pakiet podstawowy: Pakiet L Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Usługa Multiroom HD, Nagrywarka S, CUTV IP Obecnie chcę przejść na dwie umowy (ze względu na moduł cam, który nie może być w MR), czy przy przedłużeniu tej umowy bez MR i dobrania drugiej umowy z modułem (może być też odwrotnie przedłużenie/migracja obecnej na moduł, a nowa na dekoder, wszystko zależy co byłoby korzystniejsze), ale druga umowa na pakiet minimum M. Czy jest szansa aby przy wypowiedzeniu na obydwie umowy dostać 6 miesięcy gratis i jakiś dodatkowy bonus/rabat poza programem smartDOM (czyli -9 zł/mies) na druga umowę można uzyskać? Przechodził ktoś taką migrację? Bo jeszcze rozważam opcję, że przedłużam bez MR a moduł CAM z C+.
  7. Najlepiej wybrać plan Premium na trial. Nie trzeba płacić od razu za pakiet sport (wystarczy go odznaczyć), ten można dodać potem po sprawdzeniu połączenia i działania 4K na danym urządzeniu. @dominikkk, o tej Olimpiadzie podają, że będzie: https://www.stan.com.au/olympics2024 Ale nie wiedziałam, że w 4K. Na stronie jest podane co tam mają w ogóle ze sportu, otwiera się z Polski: https://www.stan.com.au/sport
  8. Dzisiaj
  9. 15 pkt-Cztery Pory Miłowania - Pani mi mówi (2023) 9 pkt-Oddział Zamknięty - Horror (1984) 8 pkt-Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza (1984) 7 pkt-Schiller mit Mila Mar - Liebe (2003) 6 pkt-The Doors - Riders On The Storm (1971) 5 pkt-T. Love - Ziemia Obiecana (2023) 4 pkt-Daria ze Śląska - Kill Bill (2023 3 pkt-Gyze - Samurai Metal (2021) 2 pkt-The Beatles - Now And Then (2023) 1 pkt-Secret Service – Ten O’ Clock Postman (1979)
  10. Ciekawe, czy latem będą znowu rozdawać w piwach dostęp.
  11. Postanowiłem trochę uporządkować kanały ogólne typu Red Carpet TV przez co prezentuje ostatnią na ten moment korektę listy kanałów. W przypadku dodania kanału ViDoc TV lista kanałów wyglądać będzie tak jak w poniższym ułożeniu. Kolejne przesunięcia (a co za tym idzie też kasacje kanałów zagranicznych) będą po dodaniu kolejnych nowych stacji polskojęzycznych. Owszem mam wolne pozycje 291 - 299 ale listę kanałów układam tak by Polsat Sport Premium PPV 3 był stale na pozycji 250 podobnie jak stacje z kolejnych lokat na liście kanałów.
  12. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Co to za zarzut? Jedynym kryterium winno być czy ktoś dobrze wykonuje swoja pracę czy tez źle. Jesli juz to ekspozycję danej osoby mozna zmniejszyć, nie trzeba jej od razu zwalniać. Dobrze, ze TVP Sport kieruje osoba rozsądna, która nie uznała np. że Jacek Laskowski jest zbyt ekponowany.
  13. Zewnętrzna skierowana na budynek w bezpośredniej widoczności.
  14. To zależy jaki wybierzesz pakiet. Basic ma 1 stream i jakość SD Standard ma 3 stremy i jakość HD Premium ma 4 streamy i jakość 4K (wybrane transmisje) Dodatkowy pakiet Stan Sport automatycznie podporządkuje się pod twój plan. W Australii prawa do PL ma Optus Sport a F1 Fox Sports.
  15. krrudn

    Radio Maryja

    EDIT: taki wniosek wysnułem na podstawie tego, że transmisja rosyjskiej piosenki niejako zastąpiła oryginalną emisję kanału, bez zmiany nazwy, parametrów VID, PID itd., aczkolwiek mógł być to rzeczywiście atak na satelitę zważając że na tym samym TP były kanały ukraińskie.
  16. GP Chin: 1. Verstappen (FL) 2. Perez 3. Norris 4. Leclerc 5. Sainz (ZS) 6. Alonso 7. Piastri 8. Russell 9. Hamilton 10. Hulkenberg Pytanie - Hamilton
  17. A ja się nie zdziwię, jak po pewnym czasie "Kamper Polska" zostanie przesunięty na porę nocną z powodu niezadowalającej widowni a później usunięty z ramówki Puls 2. Co do pierwszego kanału (TV Puls), to też taką opcję zakładam, że "Kamper Polska" też będzie emitowany w TV Puls.
  18. 15 - Michał Bajor - Nie chcę więcej (1995) 9 - Pudelsi - Tango Libido (2003) 8 - Top One - Ciao Italia (1990) 7 - Dżem x Sokół - Lek To Mój Dom (2021) 6 - Scooter - Break It Up (1996) 5 - Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza (1984) 4 - Breakout - Oni zaraz przyjdą tu (1971) 3 - Skalar - W tę noc (2004) 2 - T. Love - Ziemia Obiecana (2023) 1 - AVAION - You again (2024)
  19. Potwierdzam wszystko działa , żadnych problemów ze stronami !
  20. Czyli bez 1mr będzie 80 L z 2mr Disney 10 6 gratis. Jak coś to wypowiedzenie poszło 18.04
  21. Na ilu ekranach można oglądać? Szkoda, że nie mają F1 i angielskiej.
  22. Najlepszą „nowością” w tej ofercie jest usunięcie pakietu Canal+ dla nowych abonentów.
  23. Mateusz2006

    Radio ESKA

    Leci ona od 30.04.2015 roku. https://malopolskie-media.info/playlista/utwor/1309-czadoman-pokochaj-mnie.html?strona=10
  24. A nie przekleiło się całe, też w pakiecie mam Eleven. Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Eleven 11,90 Razem 76,79. Mi się umowa kończy z końcem kwietnia, wstępnie przystałem na ofertę ale nie odklikałem jeszcze.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...