Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. fanbonda

    Wszystko o TVP

    Użytkownicy forum dyskusyjnego o mediach zaś mają pełne prawo dowoli komentować te zmiany i żaden szary użytkownik nie będzie decydować o tym kiedy ta dyskusja się kończy.
  3. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    Zagrała tragicznie, ale za to Linette na razie idzie dobrze z lepszą rywalką i może wygra.
  4. tyrla

    Tenis

    Słaby mecz Igi. Zasłużona porażka. Wydaje mi się że nie dojechała forma na Stuttgart. Ale najważniejsza jest forma na Paryż i to dwa razy.
  5. Jax

    Formuła 1 Sat Kurier Cup 2024

    Grand Prix Chin: Wyścig: 1. Verstappen(Najszybsze okrążenie) 2. Hamilton 3. Perez 4. Leclerc 5. Sainz(ZS) 6. Norris 7. Piastri 8. Russell 9. Zhou 10. Magnussen Którzy kierowcy zdobędą w sprincie więcej punktów niż w wyścigu? Alonso
  6. domka

    STARS.TV

    Top 66 Synth-Pop Hits - 12.04.2024 godz. 18:00 Best 80's Day - 14.04.2024 godz. 09:00 Best Of Kazik & Kult - 14.04.2024 godz. 19:00 Best Of Bananarama - 14.04.2024 godz. 20:00 Best Of Joe Cocker - 14.04.2024 godz. 21:00 Best Of System of A Down - 14.04.2024 godz. 22:00 Best Of Judas Priest - 14.04.2024 godz. 23:00 Top 66 Duety - 19.04.2024 godz. 18:00
  7. W trakcie umowy jest wynajem i spłacasz go w ratach, a potem formalnie jest twoją własnością. Chodziło mi o zakup jednorazowy, czyli kupujesz i wystawiasz nówkę sztukę na sprzedaż, a tak to same używki na aukcjach.
  8. Dzisiaj
  9. Radio właśnie jest ciekawe że względu na grany stary repertuar. Im mniej nowości tym chętniej jest właśnie przez to RMF FM słuchamy. Twoim zdaniem to powinno się wywalić wszytko czego nie słychasz a wprowadzić to co lubisz. Nie widzę by była jakaś masa nowości ostatnio, bardziej podchodzi to pod wycie i skomlenie niż klasyczne wykonanie utworu.
  10. Mateusz2006

    Wszystko o TVP

    Decyzja nie jest prawomocna.
  11. Ja podisałem umowę w kwietniu tamtego roku i boxa mam na własność po zakończeniu umowy, teraz jest inaczej ? Wysłane z mojego SM-A546E przy użyciu Tapatalka
  12. Poland

    Wszystko o TVP

    Jeszcze nie do końca ten spór został nie został zakończony bo TVP i Polskie Radio mają jeszcze chyba problem z wpisaniem do KRSu swoich Rad Nadzorczych.
  13. Ja mam 1.15.22524 z 25.02.2021 i nie narzekam. Na moje potrzeby wystarcza.
  14. @ronnie84 zacząłem od pierwszej części i jadę po kolei.
  15. Ostatnio zdałem sobie sprawę jak bardzo radio RMF FM spadło na jakości i zastanawiam się, czy usunięcie z playlisty piosenek z lat 70 i 80 byłoby pewnym krokiem w stronę sprawienia, żeby to radio stało się ciekawsze dla ludzi i poprawiło ich zainteresowanie tą stacją. Co o tym sądzicie? P.S. Ponadto bardzo dużo ciekawych nowości niestety jest pomijanych przez tą stację.
  16. ronnie84

    Apple TV+

    Właśnie o tym czytam i gdy skończy mi się promocja z Media expert to instaluje na swim Xbox series X.
  17. 1.15.22010 z 09.2020 stary soft ale nagrywa
  18. To ciekawe, bo w odpisie KRS czytam: https://krs-pobierz.pl/telewizja-polska-spolka-akcyjna-i22261
  19. Delta21

    Apple TV+

    https://www.pepper.pl/promocje/apple-tv-3-miesiace-za-darmo-dla-nowych-i-powracajacych-dla-posiadaczy-xbox-826335 Coś dla posiadaczy Xboxa
  20. Obejrzyj cześć 4 tam to dopiero trup ściele się gęsto.
  21. Mój pomysł na zmiany w TV (nowy): - wszystkie kanały naziemne w HD powinny być wszędzie w najtańszych pakietach - MiniMini+ powinien zaczynać emisję tak jak kiedyś, tj. 5:00 lub chociażby 6:00. Nie jak teraz, że emisja rozpoczyna się w nocy (3:30). - likwidacja satelitarnej oferty Orange TV i pozostawienie tylko oferty IPTV. Od długiego czasu liczba klientów DTH tej platformy mocno się kurczy, a w niedalekiej przyszłości ta liczba spadnie do tego stopnia, że utrzymywanie tej platformy będzie kompletnie nieopłacalne. - redukcja liczby powtórkowych kanałów przez TVP i Polsat - Polsat i TVN powinny mieć bezwzględny zakaz startowania w konkursach o miejsce na multipleksach (zostawić wolną rękę innym nadawcom)
  22. Ale w tym nowym sofcie w EPGPro jest tylko lista kanałów "wszystkie" nie ma tak jak na wcześniejszych softach, że miałem swoją listę zrobioną i z niej po koleji kanały szły w EPG . Szkoda, że nie ma w menu zmiany np. ze starego EPG na EPGPro .
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...