Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Nie zdradza się prywatnej korespondencji. Szkoda, że tego nie nauczyli. Poczytałem, przemyślałem temat i zrezygnowałem. Proste. @Zuzia nieoficjalne wtyczki łamią regulamin serwisów streamingowych. Dzięki nim można nielegalnie nadawać streamy).
  3. Poland

    Rada Mediów Narodowych

    Można powiedzieć że RMN jest nawet niekonstytucyjnością wtórną gdyż wspomniany przez ciebie wyrok odnosi się bardziej do „Małej Ustawy Medialnej" niż do aktu prawnego powołującego Radę Mediów Narodowych.
  4. Ja wiem że wybrane mecze z Polskim komentarzem może być pokazać w telewizji albo w streamingu, a na NHL.TV wszystko co się ma, ale ja jestem ciekaw jaka telewizja w Polsce pokaże tę ligę od sezonu 2025-26, czyli: Czy transmisje spotkań NHL wrócą do TVP Sport czy jednak będą w CANAL+ (tak jak w NBA) czy też będzie w samym oficjalnym streamingu? Zobaczymy wkrótce.
  5. Beks

    TVP Info

    Czy nazwa programu to aluzja do pewnego posła?
  6. @Zuzia patrzyłaś, jak zwiększył się wolumen (ilość) akcji na przestrzeni roku?
  7. Beks

    Rada Mediów Narodowych

    Warto przypomnieć, że RMN od początku istnienia jest niekonstytucyjna. Potwierdza to wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 13 grudnia 2016.
  8. Rada Mediów Narodowych chyba nieustająco chce przypomnieć o swoim istnieniu gdyż ostatnio wysłała mediom publicznym szereg wystąpień wraz z zapytaniami. Jak informuje portal Wirtualnemedia dotyczyły one informacji o pracownikach, zarobkach i zwolnieniach w TVP, Polskim Radiu, rozgłośniach regionalnych i PAP. Na szczęście chyba już RMN przez nikogo nie jest brana na poważnie gdyż już nawet sądy ją ignoruje. To w moim odczuciu tylko świadczy o tym że ten organ powinien być zlikwidowany i to w trybie natychmiastowym. Jak wynika bowiem z artykułu będącego pod niniejszym RMN byłoby pożyteczne gdyby nie trójka działaczy z PiSu która to torepeduje chociażby wniosek do KRRiT o uchylenie depozytu sądowego dla mediów publicznych: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rada-mediow-narodowych-tvp-polskie-radio-rozglosnie-regionalne-etaty-zarobki-rady-programowe Co warto odnotować ostatnio RMN odniosła porażkę gdyż sąd odrzucił wpisanie do KRSu Michała Adamczyka jako Prezesa TVP co tylko potwierdza że Rada Mediów Narodowych jest już w zasadzie martwą instytucją.
  9. Nie dość, że nie ma jakości i polskich tłumaczeń, to mogą być reklamy. Aż sprawdziłam co tam słychać na giełdzie, nie dziwne, że desperacko próbują się ratować.
  10. Jock

    Moja wizja zmian w TVP

    czyli likwidacja TVP3 bo po to 3 w nazwie ze ma pasmo wspólne nierealne i bez sensu pomysł TVP Nauka powinna mieć Naukę coś w rodzaju wykładów a TVP Dokument - Dokument TVP HD od dawna powinien być Super TVP lub TVP Premium, TVP Sport Premium lub TVP Film, kanał 4k jest nieopłacalny na stale na Canal+ 4k w sumie nic nie ma. kanały tematyczne są od powtórek po scalać Alfa z ABC? kanały tematyczne to jedyna szansa na zarobek i powinny być także płatne a naziemna powinna mieć 3-4 kanały ogólne wystarczyły 3 mecze w eliminacjach i nie mieli gdzie puszczać bo 1 i 2 nie chcą zmieniać ramówek.
  11. Nikt tu o piractwie nie pisze poza Tobą (wczorajszy post w koszu). KODI to projekt legalny i w takim zakresie jest poruszany na forum. Niezorientowanym polecam lekturę: The Piracy Box Sellers and Youtube Promoters Are Killing Kodi Poza tym @kisiel95 niezła hipokryzja, bo pisałeś do deweloperów PW, aby Ci wtyczkę napisali do Play, z której zresztą korzystałeś. A Twoja ulubiona firma Viaplay, nawet wspierała powstanie wtyczki do swojego serwisu. Tyle od mnie, miłego dnia.
  12. Nie zostaną przecież już skrócili prawa do PL i BL.
  13. No właśnie potwierdzasz to co obserwowałem 2 lata temu - wtedy spotkanie, które mnie interesowało, pojawiło się w nagraniach dzień później. Na takim Eleven Sport działa to idealnie, ale w Canal+ widzę, że ciągle huk wie jak i kiedy jest dostęp do tych nagrań
  14. Poland

    Moja wizja zmian w TVP

    Myślę że scalony kanał dla dzieci powinien funkcjonować pod nazwą TVP ABC lub TVP Dzieciom z tego względu że są tam też programy studyjne a nie tylko animacje czy seriale fabularne. Co do likwidacji pasma wspólnego TVP3 to jestem za tym pomysłem zwłaszcza że niedawno w innym temacie zaproponowałem żeby TVP3 pokazywało wyłącznie programy stanowiące obecnie pasmo lokalne ośrodków regionalnych w różnych okresach czasowych podczas całej doby. Wspólne mogłyby być co najwyżej programy realizowane na żywo oraz „Telekurier" przez co jak udało mi się ustalić pasmo lokalne nie byłoby obecne w godzinach 06:40 - 08:00, 16:45 - 17:00, 20:00 - 21:15 oraz 22:00 - 22:30 (lub w weekndy 22:00 - 22:45l czyli łącznie przez 3 godziny i 20 minut lub 3 godzin i 35 minut a dla porównania taki czas stanowił w latach 90-tych okres o pół godziny dłuższy w godzinach 15:10 - 16:30, 17:35 - 18:05 i 19:15 - 21:15. Długość 3 godzin i 50 minut lub 4 godzin w tym przypadku powinna być tą graniczną której to nie wolno byłoby przekroczyć. Co do uruchomienia kanałów zagranicznych na Hot Birdzie to się zgadzam zwłaszcza że w tym gronie powinna być też stacja TVP Wilno której to kontent mógłby też stanowić „siedemnasty" ośrodek regionalny TVP3 lub integralną część kanału TVP Polonia.
  15. Dzisiaj
  16. Z CANAL+ jest dostarczana m.in. audiodeskrypcja.
  17. Jesteście pewni, że można sobie dowolny program w Canal+ Online przewinąć do 8h wstecz? Przykładowo dzisiejszy mecz Liverpool-Everton bez problemu odtworzę o godzinie 24:00 (1h po zakończeniu meczu) i przewinę sobie np. do 30 minuty spotkania?
  18. Jeżeli jest taniej, to dlaczego mają nie kupować? Choćby za wygodne korzystanie z TVP, Polsatu i TVN w jednej aplikacji.
  19. Kolejny film podniesiony do UHD: "O psie, który jeździł koleją"
  20. Popieram! Tak samo o współdzieleniu kont do streamingow, a nie, że tu tym handlowano.
  21. Cena Czyni Cuda. Lepsze działanie na Vestel OS, Apple OS i chińskie Android 13 niż konkurencyjne CANAL+ Online (na którym ludzie marzą o 4K a ledwo chodzi 540p). Miłego dnia
  22. To może od razu delegalizacja systemów i urządzeń na których jest Kodi bo w równym stopniu przyczyniają się do rozwoju piractwa. Dorzucę jeszcze Enigma2 na tunery bo można na niej skorzystać z kart operatorów poza oficjalnym tunerami.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...