Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Sprint: 1. Norris 2. Verstappen 3. Perez 4. Sainz 5. Hamilton 6. Alonso 7. Leclerc 8. Piastri 9. Russell 10. Stroll
  3. Jest: https://lp.bnpparibas.pl/kartafilmowa/# @kisiel95 skorzystałeś?
  4. Nie spina się tak instalacji Legacy! Legacy przeznaczona jest tylko dla jednego odbiornika, zakładanie dodatkowych rozdzielacz powoduje problemy z odbiorem czy działaniem głowic we wszystkich tunerach.
  5. U mnie na koncentryku działa elegancko, więc nie spieszy mi się do FTTH. W przeciwnym wypadku już lata temu bym miał FTTH od Orange, T-Mobile lub Netia.
  6. @Jacobi Obecnie masz już jak rozumiem tą dodatkową umowę specjalną MultiHouse i zbliża się czas na przedłużenie tej dodatkowej umowy? Jakie obecnie masz na niej warunki goły pakiet Extra+ za 20 zł/m? Proponują Ci podwyżkę do 25 zł/m lub 30 zł/m?
  7. Dwie koszykarsko-transmisyjne newsy! 1. Tego lata The Basketball Tournament będzie transmitowane nie w ESPN jak do tej pory, ale w FOX Sports. Podpisano wieloletni kontrakt z nadawcą, a mecze będzie transmitowane na antenach FOX, FS1 i FS2. Jeśli dobrze odnotowuję, to jest pierwsza edycja turnieju która może być transmitowana na otwartej antenie, bo zapowiadano że finał turnieju oraz dwa inne mecze będą właśnie w FOX. Tak samo było jak z ubiegłorocznej edycji baseballowego turnieju o reprezentacyjnego mistrza świata, czyli World Baseball Classic, z tym że Finał Japonia - USA transmitowano w FS1, a nie w otwartej antenie FOX. https://awfulannouncing.com/fox/tbt-multi-year-rights-deal-fs1.html 2. Gus Johnson wraca do komentowania NBA. Będzie komentował wybrane serie meczów mecze play-offowych, które będą transmitowane w NBA TV. Warner Bros. Discovery ogłosił że we wtorek właśnie na tej antenie będzie komentował Game 2 ćwierćfinałowej serii meczów Milwaukee Bucks - Indiana Pacers. Ekspertem meczu będzie Jim Jackson, a reporterem Dennis Scott. https://awfulannouncing.com/league-networks/gus-johnson-returning-nba-playoffs-nbatv.html
  8. Sprzedawcy twierdzą, że nie ma już drugiej umowy w ramach MultiHouse z Extra+ Filmy i Seriale za 20 złotych. Coraz trudniej przedłużyć na sensownych warunkach @lukx95
  9. OK. Dzięki za info. Chodzi o to, żeby jak już była pełna paczka z C+4K. Teraz sobie przypominam, że przy przedłużeniu gdy dostałem w gratisie na kilka miesięcy paczkę C+ też był problem z dołączeniem w tej cenie opcji 4K.
  10. Instalacja budynku jest typu legacy. Jeśli chodzi o rozdział kabla to obecnie mam tylko 1 urządzenie wpięte, w drugim pomieszczeniu nie ma niczego podłączonego. Tak jak wspomniałem problem jest tylko wieczorem po zmroku. Spróbuję pominąć rozdzielacz i puścić sygnał bezpośrednio do 1 gniazda i zweryfikuję czy to rozdzielacz może być problemem. Jeśli chodzi o to co napisałeś o DiSEqC 1.1 lub Master/Slave to jak wygląda taka konfiguracja? Tj. jak podłączyć to w poprawny sposób? Montowałem DiSEqC w przeszłości, ale polegało to na wpięciu sygnału z konwerterów do gniazd LNB i podłączenia przewodu, który szedł do gniazda końcowego. Natomiast zastanawiam się jak miałbym podłączyć jeden przewód, którym dochodzi mi do mieszkania zsumowany sygnał naziemny i satelitarny i potem rozdzielić go na 2 pomieszczenia.
  11. Te nabite subskrypcje nawet na 10 lat to i tak anulują, bo są niezgodne z regulaminem gdyż za 1 zł był tylko 1. miesiąc, a kolejne za wyższą kwotę. Ciekawe jak podejdą do zgodnych z regulaminem subskrypcji długoterminowych i czy dadzą im wygasnąć czy będzie anulowanie, zwrot nadpłaty i wycofanie Player z obiegu.
  12. Chyba gorzej niż na viaplay to już się nie da..
  13. dvbtowiec

    Hyde Park

    Aleś teraz wypalił Na odrobienie lekcji nigdy nie jest za późno https://www.medonet.pl/zdrowie,zygota--zarodek-i-embrion--rozwoj-dziecka-po-zaplodnieniu,artykul,1734255.html Jakby to inaczej powiedzieć, organizm sam dokonuje aborcji około połowy zapłodnionych komórek
  14. Przejrzałem źródła pluginu i znalazłem konfigurację config.hdmicec.handle_deepstandby_events domyślnie jest wyłączone Jak będę przy dekoderze zmienię na włączone i zobaczymy czy działa.
  15. Faktycznie to dobra oferta. Ale cena to nie wszystko. U mnie UPC (Play) na koncentryku nie domaga. Są spadki prędkości, częste awarie. Dlatego korzystam od trzech lat z Netii na FTTH. Mam tanio i bardzo dobrze
  16. A dlaczego uważasz, że filmami można sobie zrobić oglądalność. TTV ma kanał ogólnotematyczny. A ViDoc jest kanałem o charakterze filmowo-dokumentalnym. No to dają filmy.
  17. @Pawel Paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m powinno się udać wynegocjować i włączyć na infolinii w trakcie trwania umowy. Może być na pewno problem z otrzymaniem kanału C+ 4K UHD w trakcie trwania umowy, bo zazwyczaj do przedłużenia umowy można go wynegocjować za free w cenie głównej paczki CANAL+.
  18. Myślę, że z premierami Player Original jest koniec. To co teraz kręcili, pojawi się pod logiem Max. Jeśli zapowiadają polskie premiery serialowe w Max, to już w Playerze ich nie będzie. Player do zaorania. Nie widzę komunikatów prasowych o nowych serial kręconych dla Playera. Może pozostać jedynie w formie kanałów Fast. Nie wiem jak współpraca z Canal+, czy nadal pozostanie na zgliszczach Playera. Według mnie Player podzieli losy IPLI, której nikt już nie pamięta.
  19. Kanał w jakości SD nie może mieć dobrej jakości, a ten kanał na tle innych kanałów w SD z MUX8 wygląda najgorzej.
  20. VBR od 0 do 6 Mb/s. Tyle ma Eurosport Extra w Player, a pewnie będą te same streamy.
  21. Jak należy skonfigurować konwerter SCR Corab nie wiem dokładnie co to za model, ma 1x legacy 1 xSCR Edit: Już ogarnięte.
  22. @swordfishwątpliwe jest aby było gorzej niż w viaplay
  23. Paczka C+ wraz z C+4K za 19,99 jest tylko dla przedłużających czy można ją włączyć w trakcie umowy?
  24. Ale jakość techniczna transmisji sportowych będzie lepsza niż w Viaplay?
  25. Mr. Music

    Hyde Park

    Nowe życie powstaje w momencie zapłodnienia. Koniec.
  26. Dzisiaj
  27. Dla mnie kanał ViDoc.tv jest znaczenie ciekawszy niż np. kanał TTV. Na TTV nie ma żadnych filmów fabularnych, nawet starych a podobno kanał TTV ma dość dużą oglądalność. Tak przynajmniej twierdzi z pomiarów firma Nielsen. Na TTV nie oglądałem od początku istnienia tego kanału żadnego programu. Na dobrym telewizorze OLED Panasonic jakość obrazu kanału ViDoc.tv dobra.Kanał ViDoc.tv mógłby mieć podobny profil jak TCM
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...