Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Ktosiu

    Apple TV+

    Potem działa od razu aż się skończy na każdym urządzeniu z tym kontem. Najlepiej po dodaniu od razu zrezygnuj z subskrypcji.
  3. Nowszy ATV lub PLI albo OpenBH bardziej moim zdaniem praktyczniejszy.
  4. Luna wzięła na warsztat francuską piosenkę z tegorocznej Eurowizji przebijając Slimane czyli wykonawcę oryginału.
  5. Jaki system byś polecił? Obecnie mam Open ATV7.1
  6. Dzisiaj
  7. ronnie84

    Apple TV+

    Zapytam z ciekawości żeby oglądać to cały czas trzeba odpalić konsole czy później można na tv się logować?
  8. Witam a mnie interesuje gdzie jest całe centrum nadawcze pozycji 13E jak oni je na orbićie utrzymują w jaki sposób
  9. @shevchenko1987 niestety, wykrywa i komunikuje security level L3.
  10. Michalik w studiu TVP jest całkiem realny zwłaszcza, że ma się pojawiać w studiu KS podczas Euro.
  11. Zamieniłbym Fabiańskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego za jednego Janusza Michallika. Kwiatkowski tak jak myślałem nie ma za bardzo pojęcia o tej robocie więc naszym kosztem będzie się uczyć na swoich błędach podczas święta futbolu. Bierze znajomków z reprezentacji, których zna, ale nie bierze pod uwagę, że w tej pracy trzeba godzinami mówić żeby publika przed TV... nie zasnęła. Z takim zaciągiem jaki on proponuje to będą wyjątkowo senne czerwcowe popołudnia i wieczory. Teraz jeszcze czytam, że namawia Gliksona... M.A.S.A.K.R.A. Taką ekipę to sobie może Borek montować na doroczny turniej sylwestrowy, ale nie szef sportu, który ma za zadanie zadbać o merytorykę, rozrywkę i miło spędzony czas. Spodziewam się nudnych wyświechtanych frazesów, nieodzownych heheszków i... to chyba tyle? Jak to mawiają "ludzie się nie zmieniają" znam te mordeczki od ich pierwszych konferencji prasowych, wywiadów do teraz. Gdybym mógł odzyskać swój cenny czas poprosiłbym zębową wróżkę o zwrot zmarnowanych minut/godzin na wysłuchiwaniu "mądrości" naszych wybitnych reprezentantów. Już lepiej zaprosić dzieciaków z mainstreamowych mediów, przynajmniej będziemy mieli namiastkę jakiejś merytoryki. Mówię to ja zwolennik mniejszego zła. PS. Dużo lepiej wygląda obsada stanowisk komentatorskich.
  12. Klopp niby stworzył z Liverpoolu potwora co dorówna M. City ale finalnie zawsze jednak z mentalnością [beep]ów a City z mentalnością zwycięzcy
  13. Paul234

    TV4

    A warto zwrócić uwagę, że prawdziwa ''STOP Drogówka'' z prawdziwą pracą policji została wyparta przez powtórki fikcyjnych paradokumentów o policjantach jak np. ''Policjantki i policjanci''. To dowód, że ludzie wolą podrysowaną fikcję niż obejrzeć jak to w rzeczywistości wygląda.
  14. To by miało sens, gdyby "Kabaret na żywo" zniknął przed startem na przykład jesiennej ramówki w zeszłym roku, a nie już w trakcie sezonu.
  15. Kirk

    TV4

    To ja takich rzeczy nie muszę wiedzieć z oglądania tego typu produkcji, bo choćby zakaz używania suszarki w wannie jest w instrukcji obsługi. Zgodzę się natomiast z @k05, że to co TV4 pokazuje, mądre nie jest.
  16. A Miszczak jest tam panem Bogiem czy jednym z wielu pracowników? Są całe zarządy ludzi a nie jednoosobowo Miszczak
  17. Kirk

    Skoki narciarskie

    Myślę, że cele były dwa. Pierwszy to zmierzenie się z własnymi przeciwnościami i sprawdzenie swoich umiejętności. Drugi natomiast to danie sygnału ludziom z FIS, że skoro można wylądować bezpiecznie na ponad 290 metrów, to można pozwolić, żeby na oficjalnych zawodach były możliwe loty powyżej 250 metrów i to częściej niż raz na rok. Zresztą szef PŚ, Sandro Pertile, już taką możliwość zaczyna przewidywać. https://sport.tvp.pl/77175698/szef-ps-po-rekordzie-ryoyu-to-jasne-ze-fis-musi-przyspieszyc-i-to-dogonic
  18. To niedługo już długo trwa. Było tutaj wałkowane wiele razy - dajcie coś czego nie ma w żadnej polskiej tv - Airwolf , Renegat, Jastrząb ulicy czy Cobra i to przyciągnie widzów. Airwolf to leciał w polskiej tv chyba 30 lat temu.
  19. Paul234

    TV4

    Trochę tego było. Ale na szybko co pamiętam. - Że np. nie należy kąpiąc się używać telefonu lub suszarki w wannie - że podczas uprawiania seksu można się zakleszczyć i to bolesne i trzeba wzywać pogotowie - że nieleczone zęby ósemki, które powodują czasowe zapalenia w jamie ustnej mogą doprowadzić do sepsy a w konsekwencji śmierci. Mimo to dalej boję się dać sobie pociąć dziąsła i je usunąć ale przynajmniej mam świadomość. - różne procedury szpitalne z serialu ''Szpital'' itp, które są zgodne z rzeczywistością
  20. Kirk

    TV4

    A czego dokładniej? Bo tak na dobrą sprawę to tam żadnych walorów dydaktycznych nie ma. To nie są produkcje tworzone po to, żeby się czegoś z nich dowiadywać, bo od takich celów to są programy edukacyjne i dokumenty.
  21. Miszczak był w TVN i nie było kabaretów. Miszczak przeszedł do Polsatu i również nie ma kabaretów. Czego nie rozumiecie ?
  22. Paul234

    TV4

    A ja tam czasami czegoś się pożytecznego z paradokumentów dowiem. Choć akurat ''Pamiętniki z wakacji'' nigdy nie oglądałem więc na temat konkretnie tego serialu się nie wypowiem
  23. Zgadzam się! Takiego typu seriale (tak jak w/w "Pamiętniki z wakacji") nie powinny być dopuszczane do emisji, ogłupiają widzów.
  24. Ten kanał nie ma już nic do zaoferowania. Zabili VIVA Polska a MTV Polska nigdy dla mnie nie było wartościowym kanałem tylko śmietnikiem.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...