Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. To co, dwa lata bez aktualizacji aplikacji na webOS - dadzą radę?
  3. Osobiście przestałem ten kanał oglądać już dawno. Na początku jako pewna nowość fascynował, ale z biegiem czasu stał się zbyt monotonny. Transmisje z komisji czy sejmowe już także tak nie porywają, może nawet czasem bym na nie zerkał, ale jakość texhniczna tych transmisji jest fatalna. Najlepszym punktem tego kanału jest "Debata polityczna" o 21:00. Jednak długie to i szkoda mi codziennie 2h na gadające głowy. Wolę obejrzeć jakiś film czy serial.
  4. Od 16.00 na Viaplay można oglądać i z to polskim komentarzem mecz Wrexham AFC - Mansfield Town czyli spotkanie na szczycie League Two (4 poziom rozgrywkowy w Anglii). W dobie przed Viaplay taka sytuacja raczej nie do pomyślenia.
  5. Ależ skąd. Być może w swej uczciwości podzielili konto w promocji za 1zł na 4, aby operator mógł mieć więcej wiernych fanów, a oni mogli zaoszczędzić i zapłacić jedyne 25gr.
  6. Tylko na ile jest to Jej prawdziwa deklaracja? Musiał ktoś "odejść" z głównego pasma, aby zrobić miejsce gwiazdom z TVPiS.
  7. Na obronę PNP jednak wskażę dostępność transmisji sejmowych w naziemnej (inne stacje pokazują wybiórczo "gorące" debaty). Zapraszani politycy mają większą swobodę wypowiedzi. W Debacie Sejmowej zwykle jest jedna osoba. Nie ma tej typowej gonitwy za sensacją (może wyjątkowo tylko w ”Punkcie widzenia", którą prowadzi nadpobudliwy redaktor). Dodatkowy kanał z publicystyką, bo newsów tam nie ma, po za nazwą.
  8. Dzisiaj
  9. Niestety, Polsat wychodzi z założenia że lepiej więcej śmieciowych kanałów niż mniej ale jakościowych. Zakładają wariant, że najlepiej żeby co drugi kanał na liście był ich i mimochodem widozwie przełączając kanały zostaną gdzieś na ich stacji. Nie jest to dobre dla rozwoju samej TV w Polsce ale jak widać dla samego Polsatu jest to działanie dające pozytywne rezultaty bo tak postępują od dobrych kilku jak nie kilkunastu lat.
  10. https://m.facebook.com/story.php/?id=100063639305514&story_fbid=957213066409995 Niestety nastał ten dzień.
  11. Ja po ostatnich podwyżkach inflacyjnych płacę 188,24 za: - Super Sport&Film (z HBO, Cinemax i Filmbox), dekoder 4K z dyskiem, - Eleven, - Canal+ Prestige, - Multiroom pvr, - Internet 600 Mb/s - 2 numery tel. komórkowego "no limit" z pakietem 10GB. Pewnie dla każdego "drogo" oznacza coś innego, ale warto orientować się w cenach, żeby łatwiej negocjować z DUK.
  12. Żyje się szybciej Część stron ładuje się tak szybko jak w sieci LAN
  13. https://satkurier.pl/news/236042/futbol-w-tv-30032024.html Według planu transmisji na portalu mecz Miedź - Arka będzie na Polsat Sport Premium 2, w programie Polsatu co prawda go nie ma, ale przy ogłaszaniu transmisji był wpisany jako mecz telewizyjny, więc powinien być.
  14. Czyli też okradają operatora. Gdyby byli uczciwi zgłosiliby błąd i zrezygnowali zakupionego po błędnej cenie serwisu
  15. domka

    Ci, którzy odeszli...

    W dniu 27.03 w wieku 69 lat zmarł Rajmund Miller - polski lekarz i samorządowiec, poseł na Sejm VII, VIII, IX i X kadencji. https://tvn24.pl/polska/rajmund-miller-nie-zyje-posel-koalicji-obywatelskiej-mial-69-lat-st7840457
  16. Ten kanał jest beznadziejny, miałem z nim spore nadzieje, ale sam Polsat go nie traktuje poważnie.
  17. @swordfish Ilona Januszewska sama sie odsunęła celowo od polityki, powiedziała, ze pomaganie ludziom, dziennikarstwo interwencyjne to jest to w czym się spełnia.
  18. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Skoro nie ma możliwości jak mówisz to choćby takie przykłady jak Suwerenna Polska, Partia Republikańska nic nie mówią prawda? . Już serio nie brnijmy w to dalej. I żeby było jasne nie pisałem o głosowaniu a o sympatykach.
  19. Z tego co czytałem regulamin promocji player za 1 zł to nie można było jej powielać, a tu bardzo wielu użytkowników pisało, ze sobie kupiło na kilka lat wręcz. Widać wynikało to z dziury w ich systemie.
  20. A potem tylko problemy bo moderator nadaje kary za edycję wypowiedzi którą akurat on poprawił. Sam miałem taki przypadek że edytowałem swoją wypowiedź dodając komentarz a dokładnie w tym samym czasie moderator ją edytował.
  21. Mr. Music

    Wszystko o TVP

    Nie ma możliwości, żeby ktoś był zwolennikiem propagandy poprzedniej TVP i głosował na coś innego, niż PiS. To nielogiczne, absurdalne.
  22. Jeśli ma być codziennie, potrzeba więcej par prowadzących niż tylko jedna. Szansa na powrót dla Ilony Januszewskiej, która została zepchnięta do spraw interwencyjnych i pojawia się sporadycznie.
  23. Jankowski prowadzi na żywo dla widzów PN, zapomina, że jego program jest powtarzany w PNP. W PNP dodatkowo ucięty o ostatnich gości, którzy są zapowiadani ok. 20:50. Zapowiada gości, potem idą reklamy i wchodzi premiera Debaty Wieczornej. Gdzie widz PNP ma obejrzeć końcówkę "Punktu Widzenia"?
  24. Dodane tytuły na DISNEY+ (29.03.24 r. [upflix.pl]): "Buntowniczka Nell", [8 odcinków] "Madu", Nowe odcinki: "Jednostka 19", [S07E01] "Sand Land: The Series", [S01E08]
  25. Dodane tytuły na HBO MAX (29.03.24 r. [upflix.pl]): "Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji", [2 odcinki] "Keiko", "Krawiec z Panamy", "Marinette", "Piękne lato", Ponownie dodane: "Tamte dni, tamte noce", Nowe odcinki: "Na planie", [S21E13] "Royal Crackers", [S02E05]
  26. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Mnie się wydaje że osobom które takie słowa wypowiadają chodzi o kierunek bardziej tradycyjny i religijny. Przykład z tarotem tutaj o tyle dobry, że religia nie pochwala wróżb i to już zapewne w odczuciu niektórych nie może być uznane za wartość konserwatywną. A dlaczego miał nie być? Znasz wszystkich osobiście aby to wykluczyć? Elektoraty nie są ściśle powiązane z ugrupowaniami. Ich sympatie przepływają. Kruszysz kopie o jedno zdanie, które jest prawdziwe, bo nigdzie nie napisałem o zwolenniku PIS, Ty to dopowiedziałeś. Jak sam zauważyłeś to jeden z przykładów, ale aby zbudować wniosek że na tym opieram tezę, zwłaszcza że ten przykład pojawił się dziś, a ja swoje zdanie wyrażam od wczoraj to już naprawdę Będę wdzięczny jeśli sam zastosujesz się do swojego postanowienia że nie będziesz wchodził dalej w tą polemikę. Dziś znów zacząłeś mimo tego iż 2x deklarowałeś że to ostatnie zdanie. Trudno żebym Ci nie odpowiadał skoro personalne kierujesz uwagi do mnie.
  27. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    A dlaczego miał nie być? Ugrupowań skrajnie prawicowych, które sympatyzują z PIS trochę jest. Złapałem Cię za słówka, nie masz za grosz dystansu i poczucia humoru. Widać to po tej dyskusji, w której za punkt honoru sobie wziąłeś żeby mnie ośmieszyć Ośmieszasz sam siebie. No jasne w krótkiej wymianie zdań będę wertował całe forum z ostatnich miesięcy i Ci przytaczał inne przykłady, aby Ci coś wykazać. Mam lepsze rzeczy do roboty. Pomijam już to że nawet sam ze sobą nie dotrzymujesz obietnic, bo 2x deklarowałeś że dalszej polemiki prowadził nie będziesz i znów dziś zacząłeś. No muszę pogratulować dyscypliny.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...