Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. To raczej chyba dogadanie się z nadawcą, bo inea zawsze mogłaby tą emisję HD downscalowac do wersji SD. Przykład, Polonia 1, Polsat Sport Fight, Kino Polska (dla odbiorców nie Hiway). Więc czasami postarają się.
  3. Akurat mam taki system na jednym z TV, wybierałem Toshiba, żeby mieć Full HD na 32 calach. Plusy i minusy Plusem na pewno jest obecność YouTube, Netflix i usług Amazona. Sama przeglądarka działa lepiej niż na Android TV, jednak też to jest półśrodek. CANAL+ działa lepiej niż na niektórych starszych Androidach (przez przeglądarkę, irytujący pasek z boku). Viaplay działa poprawnie, lepiej niż na starszych Android TV (przez przeglądarkę), bez takiego paska (za pierwszym razem trzeba dwa razy wejść na viaplay.pl). System jest na pewno płynniejszy niż na słabych boxach z 2 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej, przez to że jest mniej zasobożerny. Minusem jest mała ilość aplikacji z polskiego rynku, ale np. jest WP Pilot, MEGOGO, Sweet.TV. W przeglądarce jest taki bug, że trzeba pamiętać o jej zamknięciu przyciskiem EXIT, przyciskiem wstecz nie zamkniemy całkiem. Minusem jest brak Chromecast, Miracast jak wiemy jest starszą technologią, niekoniecznie w pełni komfortową. Ocena 6/10, nie porywa, ale można się pobawić. Dla kogoś kto wybierze sobie YT, Netflix i do tego Sweet.TV w sam raz.
  4. czyli " bug " w sofcie do wyeliminowania , jeśli spece się nie pogubią
  5. @swordfish Eleven 10 pkt, Pakiet Sport 10 pkt, pakiet Lifestyle 5 pkt, 5 pkt na coś zostaje. W najniższym pakiecie masz 30 pkt do wykorzystania.
  6. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługiRelax+, CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ Wybrane promocjeRelax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Początek okresu oznaczonego01-06-2024 Koniec okresu oznaczonego31-05-2026 KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 61,79 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Dotychczas extra plus bez Elevenów płaciłem 77 złotych Zmniejszyli pakiet do relax+ i dodali eleven sports za 62 złote
  7. Z punktów w pakiecie podstawowym.
  8. Chyba brakuje tu takich głupich co by to kupili.
  9. Dodam tylko do tego co napisał @Splawik, że menu w j. polskim jest dostępne od wersji 3. gen. Jak chciałbyś oglądać kopaną na VP to się mocno rozczarujesz, bo niestety na obydwu generacjach ta apka działa po prostu do d...y, jak na części androidowego sprzętu. Duża zaleta tej przystawki w porównaniu do wszystkich sticków to gniazdo lan. Kabel to jednak kabel. Przy streamingu dla mnie to podstawa.
  10. Oferta TNG tak skonstruowana, że jeżeli kogoś interesuje coś więcej niż TVN24 i kanały z reklamami najlepiej jednak brać Telewizję Max. Jak ustawić, aby mieć jednocześnie Polsat Sport, Eleven, Eurosport, Polsat News, TVN24 i paczkę BBC za najniższą cenę?
  11. Dzisiaj
  12. jaan

    Wszystko o TVP

    Zgadza się. Ale w tym roku ma prawa do emisji w 4K. Bo największym problemem były kolory. Konwersja SDR -> HDR nie wyszła zbyt dobrze. Teraz źródło ma być mieć HDR, więc problem jest zupełnie nieistotny. 4 razy większy bitrate wiele znaczy. Oznacza znacznie lepszą jakość i więcej szczegółów, nawet przy HD.
  13. @patryszq u mnie też nie trzeba nic robić po chwili znika
  14. Ok, znalazłem: Wersja webOS TV: 6.4.0-1703 (kisscurl-kluane) Wersja oprogramowania: 03.40.82 Ale czemu jedno ma numer 03, a drugie 6 to nie wiem - powinni to jakoś ujednolicić
  15. Ciekawa sytuacja, gdy np ich sztandarowa produkcja "Yellowstone" na Netflixie zyskuje jakość 4K..Nie chciałem czekać tam na kolejne sezony i resztę obejrzałem na Sky... Oczywiście co do jakości HD u nich złego słowa nie można napisać. W tyle są za streamingową konkurencją z powodu braku UHD i Dolby Atmos.
  16. Poland

    Wszystko o TVP

    Przedstawicieli muzyki disco polo nie było na Sylwestrach w czasach Prezesów TVP poprzedzających Jacka Kurskiego. Tego typu muzyka rozbrzmiewała wyłącznie w Polsacie.
  17. Być może wystarczy jeden producent i reszta pójdzie w tę stronę. Obstawiam że gdyby nie przystawki to już wcześniej ktoś zaproponowałby podobne rozwiązanie. Producenci telefonów prześcigają się w długości wsparcia swoich telefonów, byle tylko zachęcić do kupna. Ale tam nie dokupisz przystawki która spowoduje dostęp do nowszej wersji systemu, do wielu nowych funkcji. Oby coś się zmieniło w tym temacie.
  18. Mateusz2006

    Radio ESKA

    Miejmy nadzieję że ktoś wreszcie dołączy dawane hity Eski z "Ona Tańczy Dla Mnie" na czele do nocnej playlisty Radia Eska i Radia Eska 2.
  19. Może coś jest na rzeczy . Konsultant mi zaproponował żebym dostał nową ofertę już od 1.05 zamiast 1.06 - tak mi się kończy obecna umowa . Bo będę mniej płacić od maja . Obecnie 123 zł a nowa umowa 104 zł
  20. Ślagiery z Niemiec są popularne i co roku goszczą w letnim programie ZDF.
  21. Trudno powiedzieć na ile to przestraszenie się kary od UOKiK a na ile spadek inflacji poniżej 3%.
  22. white snake

    Hyde Park

    W " Przedludziach" Philipa K.Dicka aborcja była możliwa do 12 roku po urodzeniu. Sięgając do literatury światowej pisarz zawarł w opowiadaniu antyaborcyjne przesłanie.. Do napisania „Przedludzi” Philipa K. Dicka zainspirował Sąd Najwyższy USA, a konkretnie jego wyrok w słynnej sprawie Roe vs. Wade wydany 22 stycznia 1973. Przedstawiciele najważniejszego w USA ogniwa wymiaru sprawiedliwości zalegalizowali de facto aborcję na życzenie w Stanach Zjednoczonych, a dzieci w łonach matek nazwali „potencjalnym życiem ludzkim”. Sędzia Harry Blackmun powiedział wówczas, że dziecko poczęte nie jest osobą i dlatego nie ma przeciwwskazań w zalegalizowaniu aborcji.
  23. Mati2oo3

    Radio ESKA

    Czy to może oznaczać, że nastąpią zmiany w playliście tych stacji?
  24. Wnuki zapewne w im tym pomagają [emoji6]
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...