Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Miałem dwa dekodery serii JADA z różnych okresów i było tak samo.
  3. Delta21

    Apple TV+

    Sprawdziłam - działa Skończyła mi się subskrypcja. Odpaliłam xboxa, dla pewności usunęłam i ponownie zainstalowałam apkę, pojawiło się info możliwości skorzystania z 3 miesięcznego okresu darmowego.
  4. no nie do końca tu chodzi o system czy o certyfikację - mam wrażenie, że działanie c+online w 1080p to jedna wielka loteria Przykład 1: PC Windows 11 (L3); kanał canal+live działa w 1080p na Edge a na google chrome działa w 720p - czyżby chrome była gorsza od Edge Przykład 2: Widevine L1 a) telefony Samsung A52s 5G, A54 5G, LG Velvet 5G - w aplikacji kanały są w 540p poza chyba trzema (TVP1, TVP2, c+film) a na przeglądarce google chrome w trybie komputerowym kanały mają 1080p b) Samsung A51 - w aplikacji kanały mają 1080p A52 i A54 mają Androida 14, a Velvet i A51 - 13. Aktualizacje aplikacji i zabezpieczeń są aktualne. Wysłałem screeny do c+ z zapytaniem o co kaman z tym wszystkim i odpisali tylko tyle, że przyjęli zgłoszenie Co najlepsze; wg użytkowników tego forum - w telefonach Samsunga A53 i A55 w apce też jest 1080p Wnioski same się wysuwają - nie kupujcie Samsunga A56 bo kanały 1080p w apce będą działać dopiero w A57
  5. Myślę że powinniście pomyśleć nad tym by Antena HD w końcu zyskała miano waszej głównej anteny. W tym celu przydałyby się jakieś bloki z tym związane. Przykładowo jeżeli w stacji „Szlagier TV" pojawią się produkcje własne pokroju koncertów czy „Listy Śląskich Szlagierów" to jednocześnie powinny być one także w Antenie HD.
  6. Myślę że Polsatowi w osobie Piotra Żaka będzie zależeć na utrzymaniu kabaretów tak by wróciły one w jesiennej ramówce a może i nawet podczas letnich eventów biorąc uwagę chociażby podobną chęć TVP do pogodzenia się z kabaretami. Muszą po prostu coś zrobić by dzięki działaniom Telewizji Polskiej nie obudzić się z ręką w nocniku.
  7. Jax

    Czy lubicie gothic rocka?

    Czy lubicie gothic rocka?
  8. @Paul234 To prawdopodobnie z powodu wyborów europejskich, które odbędą się 9 czerwca w Polsce.
  9. No tak, bo tu chodzi o certyfikację na poziomie systemowym. Ale na Chromie na Windowsie i tak nie ma 1080p, bo jest inny certyfikat.
  10. k05

    TV4

    Źle nie jest. Średnio w 2023 roku Czwórka miała w grupie 16-49 2,64% udziału w rynku. "Pamiętniki..." dają 3,3%, czyli powyżej średniej stacji. Z drugiej strony - myślałem, że będzie miał wyższe wyniki. Jakby nie patrzeć - pozycje nadawane przed i po tym serialu mają większy udział w widowni. Ale to może lepiej. Takie produkcję powinny być zakazane. Głupota totalna.
  11. dvbx

    MEGOGO

    Ostatnie dni promocji (do 30 kwietnia) Samsung: kod na 3 miesiące platformy streamingowej MEGOGO: https://www.samsung.com/pl/campaign/tvs/smart-promocja/
  12. Mtv

    Antena HD

    @PowerTV Czekam na efekty tych inwestycji. Nadawca kanału Active Family zainwestował we własny program Moon Talk, zakup zagranicznych teleturniejów Family Feud i Sześcian oraz kilkanaście programów dokumentalnych i patrząc na wyniki oglądalności kanałów rozrywkowo-lifestylowych opłaciło się. Według danych Wirtualne Media z listopada zajmują czwarte miejsce w grupie 16-49 z niewielką stratą (0,02%) do trzeciego TVN Style. W porównaniu do większości kanałów od MWE opłaca się im też nadawać w jakości HD na satelicie, pomimo braku kanału w ofercie Polsat Box. Kanałom od MWE zdecydowanie brakuje jakiś ciekawych programów.
  13. No to jak grube miliony no to liczę, że będzie super wypas ramówka. Bo musicie odzyskać widzów których straciliście przez mierną ramówkę.
  14. Pełna rozpiska komentatorów na mecze na Euro 2024. https://twitter.com/sport_tvppl/status/1783201779468951610?t=8IN9K769v5TwKrEfeL9NEg&s=19
  15. Golf za zupełną darmoszkę Parametry techniczne: Eutelsat Hot Bird 13F (13,0°E) tp. 5 (11,296 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) ID: IKOMG OU PID V: 2006 (MPEG-4/HD) PID A: 3006 (fra), 4006 (eng), 5006 (eng), 6006 (eng) PID PCR: 2006 SID: 2206 PID PMT: 1006 Provider: iKO Media Group Kodowanie: brak
  16. Tu o system chodzi, bo pod Debianem z Edge mam i tak 540p dla kanałów telewizyjnych.
  17. Dzisiaj
  18. W soboty zamiast ''Debaty tygodnia'' będzie ''Debata wyborcza''
  19. Zuzia

    YouTube

    Dzięki @Delta21 za sprawdzenie na Apple TV. Zapomniałam napisać, że przed pobieraniem trzeba ustawić "Pytaj za każdym razem" o jakość, bo wtedy pokazuje wagę pliku przed pobraniem. A domyślnie pobiera 480p. W przeglądarce tutaj się ustawia: https://www.youtube.com/account_downloads W apce też powinna być opcja. @jaan dla mnie jeszcze nie wszystko jest jasne, bo Apple TV ma tvOS, a profil jest dla IOS. Trochę popatrzyłam i odkryłam M3U8/HLS z ~5 Mbps (356 ma 4 Mbps).
  20. teraz mecz Magdaleny Fręch na c+sport2 już jest w HD na Edge. z mojego punktu widzenia c+online stosuje własne "widzimisię" EDIT chyba po prostu kanał canal+live nadaje w FHD na Edge bo teraz leci tam kolejny mecz tenisowy i też jest 1080p
  21. Cześć wszystkim! Jak dobrze wiecie niedługo minie 11 lat odkąd Planeta FM przeszła na nadawanie internetowe. Niestety, ale po starcie Meloradia, playlista Planety nie jest aktualizowana (lecą zapętlone utwory z lat 2017-18). Czy internetowa Planeta powinna zostać reaktywowana (tj. czeskie Fajn Helax nadaje w internecie).
  22. Tu racja, jeśli Polsat faktycznie chce na poważnie myśleć o powrocie premierowych kabaretów, powinien wyjaśnić sytuację, tak aby nie było już żadnych wątpliwości. Zresztą widzom też by się przydało takie wyjaśnienie, bo wciąż jest wiele niejasności. Dodatkowy czynnik, moim zdaniem, który może przyczynić się do powrotu, jest taki, że Polsat też nie może bazować cały czas tylko na powtórkach i robić samych sklejek "the best of".
  23. Nieustannie inwestujemy w ramówkę i to grube miliony. Niedługo poznacie nowości, które pojawią się na antenie Anteny HD i innych naszych antenach
  24. Nie wiem gdzie Ci źle działa HDR, ale to raczej nie po stronie Apple TV.. co do napisów to kwestia dyskusyjna.. mi akurat lepiej odpowiadają napisy w Apple TV niż w appkach na Tizenie ,szczególnie że jak ktoś ma szczególne wymagania to z łatwością może je sobie dostawać tak jak sobie życzy.. Co do jakości Obrazu i dźwięku to nie spotkałem treści gdzie są lepsze na Tizenie niż na Apple TV poza YouTubem.. nie dość że większość appek jest lepiej dopracowana to jeszcze ma lepszej jakości streaming... i to nie tylko lepszy od tego jaki ma Tizen.. ale tez od pozostałych przystawek.. jedynie co może się równać z Apple TV ale i tak nie ze wszystkim to nvidia..
  25. 1080p na Windowsie zawsze działało tylko na Edge'u. Rok czy dwa lata temu też były cyrki, że tylko w trybie incognito było 1080p xD Ale od tego czasu na Edge'u jest raczej stabilnie. Więc jak ludzie sprawdzali na innych przeglądarkach, to nic dziwnego, że było 720p i mniej.
  26. Przede wszystkim ma być dobry obraz i dobry dźwięk. Nie widzę w Apple TV jakiejś przełomowej funkcjonalności, za to widzę źle działający HDR, fatalne napisy czy okrojoną apkę Netflixa.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...