Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. A jak to jest możliwe że jeszcze tydzień temu go miałem i nagle go teraz wyłączyli ? Może ma ktoś na ten temat jakieś informacje??
  3. Co ty za kit wciskasz sprawdziłem na laptopie i TV, wszystko jest ok.
  4. grzegorzg332

    Radio ESKA

    Od kiedy piosenka Czadoman - Pokochaj mnie leci w radiu Eska w nocnej playliście i w jakiej wersji ona leci bo są 2 wersje z tego co wiem
  5. NippyToadster

    RMF MAXX

    Grano go tydzień temu na HB w propozycjach. Ustawiana przez radio/wytwórnie. Np. Punteria Shakiry jest teraz na 5.miejscu, skacząc o 21 miejsc (trochę to dziwne, jak RMF FM dodał wcześniej od MAXXa do powerplayów)
  6. grzegorzg332

    RMF MAXX

    Dziś na Liste Hop Bęc wejdzie ten kawałek Young Leosia / Bambi / Pg$ / Francis - Przester co ciekawe nawet nie dodali do propozycji tego kawałka i nawet nie można było głosować na ten kawałek. Więc jak się znalazł w głównym notowaniu ? Jestem ciekawy czy ta lista jest ustawiona przez prezenterów ? Na odsłuchane pisze że dziś będzie w notowaniu ten kawałek https://www.odsluchane.eu/nowosci.php?r=153
  7. Mi oferowali to samo plus Eleven. Czy to dobra oferta? Mam umowę do końca września. Nie ma co się spieszyć. Czekam na rozstrzygnięcia przetargów na piłkę.
  8. Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20) razem 76,79 - dotychczas miałem dokładnie to samo za 5zł drożej. Da się coś lepiej?
  9. Poland

    Wszystko o TVP

    O ile pamiętam to twarzom rozrywki zrobiono out z powodu ich nadmiernej ekspozycji w Telewizji Polskiej. Niekoniecznie zaś z powodów politycznych.
  10. No to raczej każdy już widzi czy jest coś dla niego ciekawego. Nie trzeba czekać na Nielsena. Ja w drugiej połowie maja mam zamiar obejrzeć film "Wyścig śmierci 2000". Tylko dziwne, że podczas majówki nie postanowili dać więcej filmów zamiast seriali. Bo np. ktoś podczas majówki może przegapić jakiś serial który ogląda.
  11. Tydzień temu wyszła aktualizacja 6.9.4 i chwalą się, że naprawili problemy z obrazem. Sprawdź czy masz aktualną wersję.
  12. Dzisiaj
  13. Beks

    TV Republika

    Sąd odrzucił pozew TVP przeciwko Republice. https://niezalezna.pl/media/tv-republika/tvp-republika-pozew-sad/516136
  14. No i dziś po raz pierwszy mam większe problemy na które czyszczenie pamięci podręcznej/reinstall nie pomogły. Oglądałem kwalifikacje i ciągle czarny ekran, dźwięk ok. Jak wyłączę i włączę to przez jakiś czas jest ok i znowu..
  15. Zgadza się, ale ty napisałeś, że subskrypcje zostały przeniesione co jest nieprawdą. Natomiast na pewno zostaną przeniesione konta z HBO MAX do MAX.
  16. Po zamknięciu eurospor playera wszyscy abonenci dostawali zwrot pieniędzy i maila z rabatem na pakiet eurosport exstra w player.pl.
  17. Nie można obejść gdyż aktualny box jest wynajmowany, a nie sprzedawany. Ten stary już dawno wycofany, a na OLX to używki i w zawyżonej cenie. Po prostu zmienia się na operatora, który ten multiroom udostępnia.
  18. Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego jest tak, a nie inaczej - co było za Cyfry+, nie jest za Canal+. Nowy operator - nowe zasady. Poza tym to Twój dekoder obsługuje tylko nieparowane karty SECA i CONAX. Ps. Nie było czegoś takiego jak Nagravision tunelowany w Conax - w SECA owszem. Jak najbardziej tak, potrzebny do tego jest tylko dekoder z Enigmą2 i oscamem na pokładzie.
  19. Aktualnie oglądam następujące seriale: "Broadchurch"-(PLAYER) "Flash"-(AXNHD)-(dysk twardy dekodera) "Misja: Podstawówka"-(DISNEY+) "Młody Sheldon"-(HBOMAX) "Na ratunek 112"-(POLSAT BOX GO) "Na sygnale"-(VOD.TVP.PL) "Planeta Singli.Osiem historii"-(POLSAT BOX GO) "Pomóż mi"-(POLSAT BOX GO) "Proceder"-(POLSAT BOX GO) "Sługa Narodu"-(POLSAT BOX GO) "Sprawa matki Madzi"-(VOD.TVP.PL)-zakończony "Wojownik"-(HBOMAX)
  20. 1.Max Verstappen 2.Sergio Perez 3.Carlos Sainz (ZS) 4.Charles Leclerc 5.Lewis Hamilton 6.George Russell 7.Lando Norris 8.Oscar Piastri 9.Fernando Alonso 10.Yuki Tsunoda Autor najszybszego okrążenia: Max Verstappen Którzy kierowcy zdobędą w sprincie więcej punktów niż w wyścigu? Alonso zdobędzie więcej punktów w sprincie.Sainz ukończy wyścig
  21. Czy zawartość programowa jest dobra to zobaczymy jak tylko Nielsen włączy monitoring
  22. Logo słabiutkie. W Paincie można lepsze zrobić, stosując prostotę, która jest dziś w modzie, ale moim zdaniem nie to jest najważniejsze. Zawartość programowa nocna - dobra. Weekendami też można zobaczyć coś ciekawego z klasyki - jak ostatnio "S.O.S. Titanic" (1958). Jeżeli ktoś nie lubi oglądać filmów online, to są to z pewnością premiery lub dawno niewidziane filmy w NTC. Popracować należałoby nad ramówką w day time i wzbogacić ją o konkurencyjne seriale. To się jednak wiąże z budżetem, czyli trochę poczekamy. Jakość obraz także do poprawienia, tutaj nie mamy się co oszukiwać.
  23. W przypadku subskrybentów miesięcznych, subskrypcja Eurosport Player zakończy się wraz z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Natomiast w przypadku subskrybentów rocznych, subskrypcja zostanie zamknięta i zwrócone zostaną pieniądze za niewykorzystany okres. https://satkurier.pl/news/222993/koniec-uslugi-eurosport-player.html Tutaj pewnie będzie podobnie. Jak widać nic takiego nie miało miejsca.
  24. Myślę że robią to celowo aby nie dawać ludziom "łatwego bezpłatnego multiroomu".
  25. Przecież te subskrypcje można spokojnie poprzenosić tak jak to .zrobili przy zamknięciu eurosport playera. Mam subskrypcje player bez reklam do listopada 2024 do tego dożywotni rabat na HBO MAX, ciekawy jestem co zrobią z takimi abonentami jak ja Player pewnie będzie czymś na kształt onetowego VOD.PL z treściami z kanałów tvn bez reklam. Ciesze się z wejścia MAX do polski zawsze to jedna aplikacja w google tv mniej. Trzymam kciuki za igrzyska w 4k wykupione bezpośrednio w MAX a nie tylko dla abonentów takiej czy innej kablówki/tv satelitarnej.
  26. Nie ma tej aplikacji na TV, ale można zainstalować przez Downloader.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...