Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. HBO za 20 zł to żadna rewelacja.Takie promocje masz od ręki w ICA.Ale dekoder za 0 zł przy takiej cenie to bardzo dobra oferta.
 3. Może i mało, ale chętnie poszerzam wiedzę. No i co dekoderowi przychodzi z tych informacji? Bo taką dostaje informację z satelity. Wymyśliłeś sobie "odbijanie akceptacji" - gdzie mój sagemcom ma nadajnik satelitarny?
 4. Tez mi proponował HBO za 20 zł na 24 miesiące, wcześniej płaciłem za wifi premium boxa+ 5 zł / miesiąc , teraz Ultrabox 4 k za 0 zł . Jak było nie brać.
 5. Jeśli w tej ofercie jest wszystko co napisałeś to bardzo dobra.Za 69,99 oferowano dotąd Extra z 6C+. Ty masz w tej cenie pełny pakiet C+ wraz z kanałem 4K i dekoder 4K jak domniemam w dzierżawie za 0 zł bo nie podałeś dodatkowej kwoty.
 6. Czyli podobnie jak u mnie tylko ja mam HBO za 20zeta na calosc umowy, ale za to ty wywalczyles jeszcze dodatkowo Canal 4K za darmoche... Jutro ide jeszcze powalczyc o ten kanal, mi proponowali za dodatkowe 10zl. Dzieki za info... Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
 7. Rozmawiałem na ten temat,będąc ostatnio w BOK na Ku Słońcu w Szczecinie. Istotnie zawiesili współpracę z osobą która dbała o social media. Stwierdzili że ich obecność w internecie nie jest obecnie priorytetem. No cóż..dziwne to podejście,gdyż uważam że jest to najważniejszy kanał wymiany informacji.Żeby było jeszcze śmieszniej ...o ostatnich nowościach nie ma żadnej wzmianki na ich funpagu na fb, na stronie operatora https://www.smsnet.pl/. A tym bardziej na kanale SMS info.
 8. TOYA opublikowała informację, że z dniem 31 grudnia 2019 r wycofują CBS Action. Zest TV i Da Vinci w TOYA zostają zatem kanały te nie kończą nadawania w Polsce, jedynie w nc+.
 9. Witam Dzisiaj w skrzynce ulotka promocyjna od przedstawiciela: Maxbox Pakiet Eleven Multimedia Go Catch up TV HBO+HBO GO,Canal+ 6 miesięcy za darmo Internet 120 Mb/s Światłowód Całość 64 zł ! Wygląda przywozicie boja się,że klienci odejdą ?
 10. Andii57 do jakości kanałów w UPC nie mam zastrzeżeń. Jest bardzo dużo w jakości HD, ale po pierwsze kolejność kanałów na dekoderze Horozon jest fatalna i tak jak Skylab21 pisze, dużo jest tzw. śmieciowych. Rozwiązaniem oczywiście jest moduł Cam ale nie masz bajerów jakie daje UPC. Kocurek1970, ale UPC decyduje jakie kanały dodać tak ??? Co z tego, że masz 200 kanałów HD, jak większej połowy nie oglądasz czyż nie tak ??? Co do satelity oczywiście są plusy i minusy. Na początku trzeba się wykosztować na talerz, konwerter itd. ale jak kupisz sprzęt dobrej jakości, na wiele lat masz spokój. Co do kablówki w przypadku awarii, niestety u mnie nie usuwają tak szybko awarii, a o nie kompetentych pracownikach serwisu już nie wspomnę.
 11. Przecież UPC nie tworzy żadnego własnego kanału . Więc za to, że nie ma tam nic ciekawego do oglądania, możemy podziękować własnie C+ i CP oraz TVP A co do tego czy C+ z anteny SAT czy kablówka - jak antena SAT nawali zostajesz z niczym, naprawić musisz sam albo za własne pieniądze. Jak nawali kablówka, dzwonisz i za góra 2 dni masz naprawione (a często już następnego dnia).
 12. Zaakceptowana dzisiaj oferta, może się komuś przyda w negocjacjach. Extra + z Canal + ( 10) + Canal 4K + wymiana z premium boxa na dekoder 4K = 69,99 ZŁ/miesiąc, aktywacja 4K za 0 zł Umowa na 24 miesiące w tym HBO na 5 miesięcy za 0 zł, później wyłączenie albo 25 zł albo negocjacje i na 24 miesiące kolekcja NG i kolekcja chyba Filmbox play. Zaczynałem 12 lat temu z nc+ może to ma znaczenie, telefon z Krakowa, konsul kumaty. Chyba to dobra oferta. Cierpliwości i wytrwałości. MR mnie nie interesował i eleveny też.
 13. HBO Max z prawami na wylączność do produkcji studia Ghibi w USA. https://variety.com/2019/film/news/hbo-max-studio-ghibli-rights-1203373947/
 14. Wymieniał ktoś Wifi Premiumboxa na Ultraboxa 4k? W czym jest lepszy ten drugi (nie licząc obsługi 4k i unicable)?
 15. W ICA obrazeczki się zmieniają co jakiś czas, nie ma co im ufać, dla abonenta wiążące jest tylko to co ma na umowie.
 16. Vectra? Jak Vectra ich przejmie to na pewno rezygnuje. W życiu nie wezmę ani ich szrotu, ani modułu ci+ który jest parowany z kartą,tym bardziej że korzystam z dwóch głowic niezależnie na deku z linuxem
 17. Uważam, że to nie jest tylko kwestia gustu. Gdyby tak było to wszystkie kanały byłyby na podobnym procencie oglądalności. A tak nie jest. Jedne kanały notują oglądalność na poziomie powiedzmy 20 % a inne na poziomie 0,02 %. Tak więc istnieją kanały tak zwane "śmieciowe".
 18. Today
 19. Oficjalnie ma zostać wycofany tylko z PC+.
 20. Męcz ich i czytaj, bo z tym ciężko. MR tylko płatny. NG Play i Fox Play za free. @bbew Niczego nie dowiedziałeś się w temacie?
 21. 29 października na Netflixie pojawi się trochę czechosłowackiej klasyki z lat 60. Będą na pewno takie tytuły jak: "Pali się moja panno" (1967) "Miłość blondynki" (1965) "Sklep przy głównej ulicy" (1965)
 22. To już kwestia gustu. To, że Tobie się treści nie podobają, nie oznacza, że inni uważają tak samo.
 23. Masz problem że zbyciem kodów, że śmiecisz w temacie? Może wszyscy zaczniemy kody wrzucać. @Pawel @shevchenko1987 i inni, dajcie kody. Ktoś potem będzie chciał informacje znaleźć to będzie o kodach czytał przez 10 stron.
 24. @Blue TV Może by tak napisać do grupy CANAL+ prośbę czy by udostępnili w internecie ten testcard
 25. Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł Eleven Sports 11,90 zł/m WiFi Premiumbox+ 5zł/m 4 x Multiroom Standard 10zł/m za sztukę Umowa do końca roku. Propozycja z ich strony to pozostawienie wszystko w tej cenie + 10zł za Mistrzowską ofertę. Co mogę ugrać?
 26. @fivel123 najpierw piszesz że w UPC plus to tylko ; duża ilość kanałów ,, , następnie ,, Co z tego, że UPC ma bardzo dużo kanałów HD, jak połowa nie nadaje się do oglądania, z uwagi na fatalne treści jakie nadają... ,, mam rozumieć że do jakości nie masz zastrzeżeń ? Posiadasz/łeś UPC i możesz wyrazić opinię o jakości obrazu w nadawanych programach?
 27. Blue TV

  ZigZap

  Ten testcard na pewno znajduje się w archiwach grupy CANAL+. Wątpliwe jednak, żeby się z nami nim podzielili
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...