Skocz do zawartości

Pawel

Użytkownik
  • Postów

    8100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Pawel

Ekspert

Ekspert (10/11)

1.2 tys.

Reputacja

  1. Powinny działać niezależnie. Podłącz inny dekoder i sprawdź.
  2. Mój dekoder pobrał nowy soft. Zaraz po uruchomieniu na drugim wybranym kanale znany wcześniej błąd z odtwarzaniem audio video. Nowe materiały z PBGo nadal wywalają błąd 1500. Stare materiały jak np. Miodowe Lata z logo Ipla odtwarzane są bez problemu. Disney też działa, więc to nie jest wina internetu. Reasumując w moim przypadku niczego nie poprawiono.
  3. Dobra promocja to była z bankiem Credit Agricole. Obecnie też można znaleźć lepsze niż ta BNP.
  4. OK. Dzięki za info. Chodzi o to, żeby jak już była pełna paczka z C+4K. Teraz sobie przypominam, że przy przedłużeniu gdy dostałem w gratisie na kilka miesięcy paczkę C+ też był problem z dołączeniem w tej cenie opcji 4K.
  5. Paczka C+ wraz z C+4K za 19,99 jest tylko dla przedłużających czy można ją włączyć w trakcie umowy?
  6. C+4K działa tylko na kilku wybranych urzadzeniach. Nie ma wśród nich urządzeń Xiaomi czy Vectry. Reklamacja nic nie da. Musisz zmienić przystawkę lub telewizor. Na moim LG działa tylko ja mam tv z 2021 roku.
  7. Przeczytaj kilka postów wyżej co naprawiono.
  8. Usługa premium jest zdaje się wygaszana i nie możne jej kontynuować przy przedłużeniu.
  9. Czekamy żeby naprawili to co zepsuli. To chyba logiczne.
  10. Naprawiono odtwarzanie starych nagrań.
  11. Nigdy nie rozkminiałem tego tematu ale pamietam, że mówiło się, że Tizen,WebOS czy system Panasonica to zamknięte oprogramowanie. Widać jest inaczej.
  12. WebOS pozwala na instalację softu z zewnętrznego źródła?
  13. Skończy się na tym, że włączą wyższy pakiet na miesiąc czy dwa. Kasy abonentom raczej nie zwrócą. Niestety.
  14. Mam pakiet C+FiS. Ale teraz widzę, że jest różnie. C+ Premium jest w 540p a C+Film w 1080p.
  15. Sprawdziłem z ciekawości jak to wygląda u mnie. Samsung A32 , więc "niska" średnia półka na dzień dzisiejszy. Dostępny profil 1080p, 6Mb/s.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...