SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Smart HD dla użytkowników TNK SD

Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

Postprzez pajan12 » 5 sie 2012, o 19:50

kogo słuchać jak nie pracowników danej platformy :) ? dlatego też chciałem popytać tu i ówdzie, żeby nie wydać kasy w błoto. Skoro na własnym przykładzie zatwierdzacie, że nie jest sparowana więc zainwestuję w dekoder hd i tam przełożę swoją kartę.
pajan12
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez Smokey » 5 sie 2012, o 19:54

[quote="pajan12"]na zadane pytania :

3. Jaka jest obecnie najniższa cena dostępnego dekodera hd umożliwiającego mi załączenie mojej karty z ofertą smart hd.

Najtańszymi na rynku tunerami HD mogącymi współpracować ze Smart HD są> Opticum X110p i Ferguson 102e. Oby dwa tunery reprezentują podobną klasę i są zbudowane na tym samym procesorze (ALI 3606). Ce jest również zbliżona. Ja osobiście polecam Ci ten pierwszy Opticum X110p - ponieważ oprócz wbudowanego czytnika ma również gniazdo CI, w którym w przyszłości możesz zamontować moduł cam do odbioru innych platform. Cena sklepowa 220 - 260zł. Używkę kupisz znacznie taniej (polecam znany serwis - jest w nim duży wybór)
Smokey
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez pajan12 » 5 sie 2012, o 20:33

ok dzieki za pomoc :) więc zainwestuję raczej w któryś z tych, ale zanim to mam pytanie czy w tych dekoderach działa wszystko ? tnk hd, smart hd, CP, cyfra + ? oraz czy mogę kupić zwykły dekoder hd z serwisu tnk hd lub n hd , który kosztuje 149zł, nie ukrywam, że dla mnie każde 50zł to spora różnica :D
pajan12
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez szunaj » 5 sie 2012, o 20:43

pajan12 napisał(a):na zadane pytania :
1. czy moja karta będzie pasować do każdego dekodera tnk / n hd ?
2. czy takowy dekoder mogę dostać w salonie N ale chodzi mi tylko o SAM dekoder, bez karty, żeby wydać jak najmniej.
3. Jaka jest obecnie najniższa cena dostępnego dekodera hd umożliwiającego mi załączenie mojej karty z ofertą smart hd.

dostałem odp. : http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=62 ... tcount=739

Dobrze napisał bo oferty TNK HD oraz NNK HD to inne oferty niż Smart HD, tam są parowane karty z dekoderem. Smart HD nie będzie działać w dekoderze "N", musisz kupić dekoder niezależny.
Universe+ , CANAL+ Platinum OP, MULTIROOM STANDARD:PVR500GB, Ariva 100E

Nie wiem na co będzie 3 wojna światowa, ale 4 będzie na kije i kamienie.
szunaj
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Postprzez pajan12 » 5 sie 2012, o 20:48

ok zatem wszystkie wątpliwości już rozwiane :) jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc i zyczliwość
pajan12
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez Smokey » 5 sie 2012, o 21:15

pajan12 napisał(a):ok dzieki za pomoc :) więc zainwestuję raczej w któryś z tych, ale zanim to mam pytanie czy w tych dekoderach działa wszystko ? tnk hd, smart hd, CP, cyfra + ? oraz czy mogę kupić zwykły dekoder hd z serwisu tnk hd lub n hd , który kosztuje 149zł, nie ukrywam, że dla mnie każde 50zł to spora różnica :D

Jak Ci tak zależy na kasie to proponuję Ci wogóle przejść na NNK HD na kartę z Dekoderem firmowym ADB 5800. W cenie 149,-zł masz dekoder na własność i dwa miesiące pełnych 3-ch pakietów gratis (Domowy HD; Premium HD i nPremium HD). W pakiecie Domowym HD programy są podobne i za to masz więcej programów HD praktycznie w tej samej cenie miesięcznego doładowania. W pakiecie Domowym HD nie miałbyś Polsatu HD i Polsatu 2, ale za to miałbyś Eurosport, Polsat jest ale w wersji SD. Przemyśl więc co Ci się bardzie opłaca.
Smokey
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Maker3 » 6 sie 2012, o 12:18

Smokey napisał(a):
pajan12 napisał(a):Najtańszymi na rynku tunerami HD mogącymi współpracować ze Smart HD są> Opticum X110p i Ferguson 102e.

Z tanich dekoderów jest jeszcze nbox przerobiony na Enigme2.
Teraz na Allegro widzę oferty za 280zł razem z przesyłką, a jedna nawet za 240zł.
Możliwości ma większe niż tani Ferguson czy Opticum, np. możliwość oglądania innego kanału na komputerze (oczywiście w ramach jednego transpondera).
Maker3
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Postprzez pajan12 » 6 sie 2012, o 13:38

myślałem jeszcze o kupnie dekodera hd cyfrowego polsatu na własność za 299zł, pakiet darmowy hd, kanały w ofercie są wystarczające dla mnie - podstawowe w HD oraz eska tv itp. , martwie sie tylko czy CP nie usunie tej oferty w przyszlosci a wtedy mialbym fige z makiem ;/
pajan12
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez zbigniew J » 6 sie 2012, o 16:33

Nie za bardzo widzę sens tej oferty. Przecież tam jest mniej niż w naziemnej. To lepiej już chyba kupić dekoder NTC za 100 zł i podłączyć się do zwykłej anteny.

PS
sorki za off topic
zbigniew J
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Postprzez damianprz » 6 sie 2012, o 18:10

damianprz napisał(a):Właśnie migrowałem do SMARTa
Mam uprawnienia 01000010 a z tego co widzę to ma być 01000014
Co mam zrobić?

Pojawił się Polsat z nowych kanałów
i w zasadzie jest tylko tvp1 tvp2 tvn tvn7 i ten polsat
Brak TVN24, Polsat2, AXN, Orange Sport, Polsat Sport News, TV4, Kino Polska, TVN Turbo, TVN Style i wiele innych

Na następny dzień były już wszystkie kanały i uprawnienia 01000014.
Tak więc z tego co można wyczytać na forum migracja na SMART HD na tunerze Opticum X80 przebiega raczej dobrze.
:::::::::::::::::: Ferguson Ariva 210 Combo ::::::::::::::::::
CYFRA+ [C+ Kompakt HD] :::::: moduł CI: TNK SD :::::: HotBird/Astra/DVB-T
damianprz
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Postprzez zibi-s » 8 sie 2012, o 12:05

Czy na tym module CI Moduł Conax Pocket MPEG-4 ( http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/735 ... ket-mpeg-4 ), włożonym do gniazda CI dekodera HD będzie można odbierać programy jakości HD z oferty Smart HD TnK ?
zibi-s
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom

Postprzez SatExpert » 8 sie 2012, o 13:18

@zibi-s chyba tak - jak moduł jest włożony do tunera obsługującego MPEG-4, to nie zmienia formatu kanału z MPEG-4 na MPEG-2 tak jak to się dzieje w tunerze SD - acz kolwiek mogę się mylić. Więc kanały HD powinny działać normalnie :)
PAY TV (podstawowe):
  • CP: Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD
  • TNK: Smart HD+ & Multi+

31,5°E<--->5°W
SatExpert
Edytor wykazów Forum SK
Edytor wykazów Forum SK

Postprzez WOR95 » 9 sie 2012, o 18:51

Cześć
Jestem tu nowy, mam TNK SD i chcę przejść na SmartHD. Mam Dekoder Pioneera BCT-1430, który pół roku temu dostosowałem do TNK. Czy ktoś migrował na tym dekoderze do SmartHD i może się podzielić informacją czy przejdzie to pomyślnie?
WOR95
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez jacekmaly » 10 sie 2012, o 13:09

Witam.Kto mi powie przeszłem na z sd na hd i pogineły mi kanały kodowane a mam opłacone za 12 miesięcy.Proszę o radę.
jacekmaly
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez ania28 » 10 sie 2012, o 13:12

A jakie kanały masz ? ,są u Ciebie TVP 1,2 ,TVN ,TVN 7 ?
DIGYBOXX HD C+ SMART HD
ania28
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+