Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące transmisji Wimbledonu na tym kanale. Czy na PSN pokazują obraz z kortu nr 1 czy jednak to samo co na PSE (obraz z kortu centralnego)?

Wg tego co mówił Tomaszewski-junior podczas meczu Schiavone: na PSE ma być kort centralny, na PSN kort nr 1, a na PS mecze Polaków (o ile będą rozgrywane na kortach z kamerami), co ma lecieć PS HD nie mówił, ale pewnie centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na PSN ma miejsce dziwne zjawisko. Jak wiadomo o pełnej godzinie zawsze jest Sport Flesz i co najciekawsze to on dosłownie zawsze jest o pełnej godzinie. Nie ważne czy jest transmisja czy jej nie ma. Np. o szesnastej przerwano mecz w ramach Wimbledonu i puszczono Flesz. Mam nadzieję, że to chwilowo, gdyż przerywanie meczów i puszczanie programu informacyjnego jest idiotyzmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Te paski z informacjami nie powinny być wyświetlane podczas transmisji na żywo. Taka transmisja traci sporo na wartości, np. podczas meczów siatkarskich nie do końca wiadomo czy piłka była w boisku czy też nie. Chodzi mi o powtórki gdzie ukazywana jest końcowa linia boiska, tutaj tego często nie widać bo paski skrzętnie to zasłaniają. Nawet teraz podczas transmisji tenisa nie widać całego placu gry bo jest on częściowo zasłonięty paskami z informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek z informacjami nie powinien być w ogóle emitowany, wczoraj zauważyłem, że podają w nim błędne dane np. zły wynik Federera w Wimbledonie, na pasku była informacja, że Szwajcar przegrał w trzech setach, a tymczasem było odwrotnie bo Federer wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JLepeta [wiecieco] polsat.com.pl

Macie i piszcie. Ja maila wysłałem 9 czerwca, w odpowiedzi uzyskałem "uwaga została przekazana". Jak dostaną trochę maili, to może się opamiętają - tym bardziej, że w lipcu duże włączenie nadajników się szykuje.

 

A jeśli chodzi o same paski, to wątpię by mogli je jakoś zmodyfikować pod względem wysokości. Chodzi po prostu o to, żeby grafika PSN była w miarę spójna z Polsatu News:

vlcsnap2011052923h55m30.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Własnie włączyłem transmisję z Wimbledonu i przynajmniej w tej chwili paski z informacjami nie są wyświetlane. Teraz wygląda to bardzo ładnie, tak...normalnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wydaje mi się @Peter Parker, że to Twoja interwencja mailowa dała efekty. Może ja napiszę w sprawie Fleszy przerywających transmisję. :idea:

I potwierdzam, że to Tomasz Lorek. Mnie niestety jego głos delikatnie mówiąc irytuje. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...