Skocz do zawartości

Jarsat Trójmiasto


Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziwne że nie ma tematu o Jednej z większych kablówek w Trójmieście . Oferują TV Analog , Cyfrowa , Internet , Telefon.

 

Strona Internetowa z Info http://www.jarsat.pl/

 

Dodam od siebie < W Gdańsku> - Nie parują kart w TV Cyfrowe. Fajny pakie< Prestiż HD> TV Cyfrowej już za 56 z ł< bez dekodera 96 stacji w tym4 HD , Cała paczka FilmBox> , Z Dekoderem PVR 64 zł

 

Analog 64 stacji - 29 zł

 

Podobno od Stycznia 2012 ma się pojawić wiele nowych stacji.

 

Zapraszam do rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od paru dni posiadam u nich cyfrę. Są jeszcze pewne niedociągnięcia, które muszę zgłosić (nachodzące na siebie kanały np: Discovery Science i Russian Travel Guide czy brak Animal Planet HD). Ale ogólne wrażenia po przejściu z analogu - super ;D

No i te kanały HD :)

Trochę szkoda, że w DVB-C nie są dostępne kanały z DVB-T jak TTV czy Polsat Sport News. Tym bardziej, że ten ostatni miałem na DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zwracam się z zapytaniem i opinią forumowiczów czy Jarsat Gdańsk postępuje według prawa co do DVB -T : Do dzisiaj we wszystkich ofertach TV cyfrowych był TVP1HD/TVP2HD (Również w najniższym pakiecie Premium http://www.jarsat.pl/telewizja/kanaly-cyfrowe ) . Od dzisiaj najniższym pakiecie TV Cyfrowej nie ma owych stacji na dekoderze (Brak uprawnień) zaznaczam na Dekoderze gdyż moja sieć nie paruje kart z dekoderami oraz puszcza po analogu całe DVB-T . Dzwonię na infolinię i mówię że według prawa wszystkie stacje z DVBT powinny być w najniższym pakiecie a infolinia na to że jest TVP 1; 2 HD ale po kablu na analogu i jak włożę kartę do tunera wbudowanego w TV z DVB-C to będę miał z cyfrowej TV . TYLKO TERAZ NAJWIĘKSZY PROBLEM - a jak ktoś nie ma czytnika DVB-C w TV ??? Pytam się czy nie lepiej puszczać we wszystkich pakietach HD a infolinia " i tak jesteśmy lepsi bo puszczamy całe DVB-T po analogu"

 

Czy według was jest to prawne zagranie kablówki ??? A jak bym chciał nagrywać w moim pakiecie na TV nie często jest PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teoretycznie z ich strony wszystko jest ok, bo wszystkie programy z trzech multipleksów dostarczają każdemu odbiorcy bezpłatnie.

W jakim standardzie DVB-T czy DVB-C to już inna bajka.

Może coś niedługo się zmieni, bo dziś zobaczyłem ogłoszenie, że powoli (czyli nie wiadomo kiedy) będą chcieli zrezygnować z telewizji analogowej. I zamierzają ją wyłączyć.

Jeśli zwolnione częstotliwości (około 64) przeznaczą na nowy podział programów ze zwiększonym bitrate'em to niech to robią jak najszybciej :)

BTW. od wczoraj (24.07) włączyli Polsat HD. Tylko nie wiem w jakich pakietach jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dzwonię na infolinię i mówię że według prawa wszystkie stacje z DVBT powinny być w najniższym pakiecie a infolinia na to że jest TVP 1; 2 HD ale po kablu na analogu i jak włożę kartę do tunera wbudowanego w TV z DVB-C to będę miał z cyfrowej TV . TYLKO TERAZ NAJWIĘKSZY PROBLEM - a jak ktoś nie ma czytnika DVB-C w TV ??? Pytam się czy nie lepiej puszczać we wszystkich pakietach HD a infolinia " i tak jesteśmy lepsi bo puszczamy całe DVB-T po analogu"

 

Czy według was jest to prawne zagranie kablówki ??? A jak bym chciał nagrywać w moim pakiecie na TV nie często jest PVR

 

I rzeczywiście pod tym wględem są lepsi. Nie wszyscy operatorzy udostępniają całe DVB-T i wcale nie muszą tego robić. U mnie w analogu nie ma żadnej stacji z DVB-T poza TVP1,2 Polsatem TVN i TV4.

Skoro nadają TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV Puls i TV4 to wszystko jest w porządku. Według prawa tylko te stacje muszą udostępnić.

Nie ma obowiązku udostępniania całego DVB-T w kablu. Gdzie to wyczytałeś ?

 

Jeśli nie masz w TV tunera DVB-C to idz do BOK i weź od nich dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, czy w waszej sieci kanały Food Network HD i Outdoor Channel HD nadawane są w polskiej wersji językowej? pozdrawiam

Tak nadają w wersji angielskiej .

Ostatnio podjąłem "walkę" o dodanie muzycznej stacji Stars TV. Dzwonię proponuję piszę(zaangażowałem również kilku sąsiadów) ... Zachęcam do przyłączenia się do akcji bo warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Oferta programowa telewizji analogowej ''Jarsat'' w Gdańsku z dnia 25.09.2013:

 

S 05 1 EiA

S 06 2 TV 4

S 07 3 TVP Polonia

S 08 4 TVN

K 06 5 Jarsat Info

K 07 6 TVP 1

K 08 7 TVP 2

K 09 8 TVP Gdańsk

K 11 9 Polsat

K 12 10 MULTIPIP

S 09 11 Mango 24

S 10 12 Edusat

S 11 13 TVN CNBC

S 12 14 TVP Historia

S 13 15 rbl.TV

S 14 16 4 Fun TV

S 15 17 CNN International

S 16 18 TV Puls

S 17 19 TV 5 Monde Europe

K 24 20 Russia Today

K 25 21 Religia TV

K 26 22 RTL

K 27 23 VIVA Polska

K 28 24 TVP Kultura

K 29 25 TVN 7

K 31 26 Polsat 2

K 32 27 Tele 5

K 33 28 Polonia 1

K 34 29 TVS

K 35 30 TV TRWAM

K 36 31 Eska TV

K 40 32 DOMO+

K 41 33 TVN 24

K 42 34 TVN Turbo

K 43 35 TVN Style

K 44 36 Discovery Channel

K 45 37 Animal Planet

K 46 38 TLC

K 47 39 Discovery Science

K 48 40 Discovery Turbo Xtra

K 49 41 Planete+

K 50 42 teleTOON+ / Hyper+

K 51 43 MiniMini+

K 53 44 Cartoon Network / TCM

K 54 45 Eurosport

K 55 46 Polsat Sport

K 56 47 Polsat Viasat History

K 57 48 13 Ulica

K 58 49 Ale Kino+

K 60 50 Boomerang

K 61 51 Kino Polska

K 62 52 Disney Channel

K 63 53 TVP Sport

K 64 54 Polsat Viasat Explorer

K 65 55 AXN

K 66 56 Polsat Sport Extra

K 67 57 National Geographic

K 68 58 Kanał promocyjny

K 69 59 Sportklub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto odnotować, że jakiś czas temu sieć została kupiona przez Vectrę. Jarsat z Spółki Cywilnej przekształcił się w Sp. z o.o., gdzie Prezesem jest prokurent Vectry.

W Internecie można trochę o tym przeczytać oraz o przejęciu innych firm z okolicy Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pop ... 74273.html

 

Czy może ktoś coś wie jak to będzie ??? Obecnie mam pakiet premium za 49 zł a w vectrze za 44 złote pakiet platynowy oferuje szerszą ofertę stacji telewizyjnych.

Jarsat całkiem zniknie ? Będzie jak w nc+ (migracja do Vectry ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żyję nadzieją że Vectra ich szybko przejmie (Nie mamy Polstau News,Superstacji kanałów z paczki Viacomu oprócz Vivy...) i nie wiem jeszcze co zrobić czy brać ten pakiet za 44 zł (dobry motyw z tym multiroomm w sumie też bogaty pakiet za około 50 zł) czy uciekać (czytając watek o Vectrze brak awarii nie jest ich dobrą stroną ...) ??? Choć jedyną alternatywą jest mega droga UPC albo platformy sat (DVB-T jak dla mnie cienka oferta,ewentualnie jako uzupełnienie 2 TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 44 zł, ale dolicz opłatę 20 zł/mies. za dekoder HD. I jeszcze na drugim dekoderze (Multiroom) najwyższy pakiet to Platyna, a jakbyś chciał dokupić opcje dodatkowe, to będą tylko na dekoderze głównym. Co do jakości, to jest tak sobie, ale warto zobaczyć to na własne oczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ludziska tak jak pisałem wcześniej płaciłem 47 zł i miałem podstawowy pakiet cyfrowy + analog + Dekoder USB PVR czy w Vectrze mieszcząc się do 50 zł uzyskam dostęp do TV Cyfrowej (jest niby pakiet tańszy bogatszy ale za dekoder się jeszcze dodatkowo płaci ????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Marek1991" - pisałem w temacie "Cyfrowa vectra" ale widać post był nie w smak i niewidzialna ręka cenzora zrobiła delete.

Porównując Twoją sieć "Jarsat" (na podstawie strony internetowej) i ofertę vectry (niedawno kolega porzucił sieć spółdzielczą i wyemigrował do niej), powiem szczerze że jeżeli odpowiada Tobie oferta programowa i techniczna w Jarsat to ja bym nie zmieniał. Osobiście mam od Vectry internet z którego jestem zadowolony i to wszystko. Na TV nie zdecyduję się z powodu dziwnych opłat za dekoder, którego nie chcę używać jako posiadacz telewizora z DVB-C. Twoja kablówka z tego co widziałem oferuje dekodery Ariva i Opticum, które nie są parowane z kartą i generalnie nie wiem czy można od nich wypożyczyć moduł ale możesz kupić za nie co powyżej 100zł i korzystać z telewizora. Vectra oferuje multiroom za co po za dodatkową opłatą za ten "luksus" jestem pozbawiony wszystkich kanałów w wykupionego pakietu dostępnego na głównym dekoderze. Wreszcie sama usługa jest ograniczona jedynie do 2 dekoderów. Twoja kablówka znacznie lepiej tu wypada. Dobór kanałów w analogu jest całkiem optymalny. W vectrze - nie mam informacji ze względu na brak dostępu. Co do wymienionych przez Ciebie kanałów np.PolsatNews jest obecny ale jedynie w najbogatszym pakiecie vetry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...