Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwsza informacja o nowym sofcie pojawiła się ok 18 na portalu Polsat info i zaraz po tej informacji pojawiła się na Sat kurierze ! Sprawdziłem swój dekoder i nie było żadnej aktualizacji! Po ok 1 godz. info o sofcie zniknęło z Polsat info a na Sat kurier była na pewno ta nieprawdziwa informacja do godz. 1 w nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem wymieniany ten dekoder na nowy , [ na wolny od tego żeby nie nie trzeba było przekładać kart co kilka dni ] , i po przyniesieniu do domu trzymałem go włączony przez kilka godz. na kanale po włączenie była prośba o podmianę kart , ale po podmianie wyskakuje błąd 03 , lub 04 i dekoder nadal jest zablokowany , w czym może być problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u Was jakość obrazu na kanałach szczególnie HD jest w porządku jeśli chodzi o dekoder HD3000. U mnie (50'' plazma) obraz HD pozostawia wiele do życzenia jest jakby rozmyty? niewyraźny (właściwie ładnie wygląda to tylko na TVP HD oraz MTV Live HD). Wcześniej posiadałem nrecorder n-ki i obraz był żyleta naprawdę piękny.

 

Czy pomoże wymiana na dekoder HD5000/6000, czy jest to kwestia słabego bitrate w porównaniu do kanałów HD obecnie już nc+ i nic tu nie pomoże wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Muszę pochwalić wytrzymałość pilota od tego dekodera. Mój tata ma zwyczaj zasypiać przed TV z pilotem w ręku, który niestety wielokrotnie spada na ziemię. W taki sposób spadł już grubo ponad 20 razy i nadal działa perfekcyjnie i ani trochę się nie rozkleja. Poza tym dekoder w porówaniu do mojego starego Echostara DSB-717 genialny. Niektóre rozwiązania naprawdę fantastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Echostara o niebo lepszy interfejs, można podejrzeć co sie dzieje na innych kanałach od razu z belki informacji, błyskawiczna reakcja na pilota, szybsze przewijanie kanałów, belka informacji wywoływana przyciskiem OK. Powtarzam, że porównuję do Echostara, bo wiem, że to jest budżetowy tuner i na rynku jest wiele bardziej zaawansowanych urządzeń. Po prostu jestem z niego zadowolony, w przeciwieństwie do wielu osób, którym się zawiesza, czy psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

21.01.2014 r. na grupę 50 tysięcy dekoderów HD 3000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Aktualizacja dekoderów HD 3000 dotyczy ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1775995373 do 1776123880.

 

Nowa wersja oprogramowania wybranych dekoderów HD 3000 to: 2.66.1.18

 

Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 2.44.1.18.

 

Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze HD 5000 lub HD 3000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...