Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj napisałem e-maila do rzecznik prasowego CP Pani Olgi Zomer w sprawie braku kanału Polsat Romans w pakiecie Rodzinny HD. Właśnie przed chwilą dzwonił do mnie konsultant i pytał czy działa kanał, odparłem, że nie ale chciał mnie namówić na wprowadzenie ustawień fabrycznych dekodera na co się nie zgodziłem bo wiem, że to nie pomoże a ciekaw kto mi później listę od nowa ułoży :)

 

Proponuję, aby wszyscy pisali w tej sprawie do rzecznik CP na adres: ozomer@cyfrowypolsat.pl

 

Podejrzewam, że nie nadali uprawnień dla niższych pakietów a pozostały uprawnienia dla kanału Zone Romantica, który był od pakietu Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie pakiet Rodzinny HD http://www.tvpolsat.info/articles.php?article_id=260 w promocyjnej cenie 14,9 zl. Niby relacja ilość/cena jest bardzo dobra, ale rozważam podniesienie abonamentu.

 

Doradźcie co się opłaca brać pod względem właśnie dobrej relacji jakość/cena?

 

Rozważam Familijny HD 39,9 lub Familijny Max HD 49,9 zł.

 

Programów przyrodniczych raczej nie oglądam, zależy mi bardziej na programach filmowych, bajkowych, informacyjno-kulturalnych.

 

Biorąc pod uwage Familijny HD doszłyby takie programy jak: FOX HD (nigdy nie oglądałem nie lubię seriali), AXN HD, Nickolodeon HD, Kino Polska, TVP Seriale, Eurosport, CN, Disney Junior, sporo programów historyczno-naukowych (których raczej nie oglądam), TVN Turbo, TVN Style, TVN24.

 

Z programów tych właściwie tymi które by się przydały są tylko: AXN, Kino Polska, Eurosport, Disney Junior, TVN Turbo i może TVN24. Czy kalkuluje się dopłacenie praktycznie za 6 dodatkowych kanałów które by mnie interesowały 25 zł?

 

Z kolei Familijny Max HD to dopłata do obecnego pakiety 35 zł ale już oprócz w/w programów z Familijnego które bym oglądał doszłyby jeszcze te które mnie interesują czyli: BBC HD, TLC w wersji HD (obecnie mam zwykłą wersję), MTV Live HD, Filmbox, Boomerang, Nick Jr, MTV Rocks- właściwie tyle, czyli dodatkowo do tego co mam obecnie 13 kanałów.

Reasumując Familijny HD- dopłata za 6 programów które mnie interesują- 25 zł.

W Familijnym Max HD0 dopłata za w sumie 13 programów które mnie interesują- 35 zł.

 

A może nie opłaca się tyle dopłacać zupełnie w żadnej z opcji i zostać przy Rodzinnym za 14,9 zł jako najlepszej relacji ilość/cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie opłaca się tyle dopłacać zupełnie w żadnej z opcji i zostać przy Rodzinnym za 14,9 zł jako najlepszej relacji ilość/cena?

 

Jeśli chodzi o opłacalność to masz najkorzystniejszą opcję. Ale jeśli masz większe potrzeby to nie patrz na opłacalność. Jak ktoś planuje wakacje i patrzy na opłacalność to nigdy z domu nie wyjedzie bo tak będzie najtaniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę napisać tu. Dostałem taką ofertę:

Szanowny Panie

 

Proponujemy Umowę na okres 29 miesięcy na obecnym dekdoderze. Umowa dotyczy świadczenia usług dostępu do podstawowego Pakietu Rodzinnego HD, przy czym w całym okresie jej obowiązywania Klient ma możliwość dokonywania dowolnej zmiany zakresu usług poprzez zamianę według własnych potrzeb do Pakietu Mini HD lub Pakietu Rodzinnego HD.

 

W ramach promocję przez 9 okresów rozliczeniowych będzie miał Pan możliwość odbioru pakieu Rodzinnego HD w cenie 14,90 zł.

Cena maksymalana 24,90 zł, minimalna 14,90 zł.

Co o tym sądzicie? Warto? Jakie są kanały w tym Rodzinnym HD?

W/g mnie to zła oferta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może wynegocjowac umowe na 15 miesięcy. Sam mam podobną ofertę tylko mam Familijny<--->Rodzinny. Teraz mam okres promocyjny, jeszcze miesiac, a potem schodzę do Rodzinnego za 24.90. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1 Tutaj masz wszystkie kanały z Rodzinnego(te 10 w prezencie). Mi tam odpowiada, tylko mogłyby byc ze 2 kanały HD więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi napisałem tak:

Witam,

dziękuję za odpowiedź.

Moim skromnym zadaniem oferta Państwa jest mało satysfakcjonująca.

Zbyt długa. Bez bezpłatnych miesięcy i do tego na moim własnym dekoderze SD. Tak, że o HD mogę tylko pomarzyć. Dlatego oczekiwałbym czegoś atrakcyjniejszego i tańszego.

Znane mi są obecne oferty, jakie znajdują się na stronie Cyfrowego Polsatu. Nie byłem jeszcze w APS Cyfrowego Polsatu, póki co, chcę to załatwić przez internet.

Poproszę o inną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...