Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ten list co dostałem miesiąc temu, rozpoczęli słowami:

„Multimedia Polska nie ustaje w staraniach, aby zapewnić Państwu jeszcze więcej domowej rozrywki. (...) Z przyjemnością informujemy, iż począwszy od 1 lipca 2013r. w zmodernizowanej sieci Multimedia w Częstochowie, do pakietów MiniBox i SuperBOX zostaną wprowadzone nowe programy (bez żadnych dodatkowych opłat). Pakiet MiniBox wzbogacony zostanie o Nat Geo Wild HD, TV Trwam, Mango 24, VOD Info oraz Playboy TV, natomiast do pakietu SuperBOX oprócz programów wymienionych powyżej dołączą dodatkowo MTV Rocks UK i MTV Polska. Udostępnienie Państwu w/w programów nie skutkuje zmianą gwarantowanych Państwu liczby programów telewizyjnych w pakiecie (Oferta Usług Operatora), która pozostaje bez zmian. (...)"

ŚMIECH NA SALI :lol2:

 

Dzwoniłem do nich na infolinię i ma do mnie Pani oddzwonić ale póki co nikt nie dzwoni. :lol: Pytała czy miałem wymieniony dekoder i była z początku trochę zdziwiona... Trochę się nie dziwie bo ponoć tylko w mojej dzielnicy i jeszcze jednej tylko wymienili sprzęt, a w reszcie (dzielnic) dopiero w tym miesiącu wymieniają. Multimedia jest teraz w Częstochowie w wielu dzielnicach co mnie trochę dziwi, bo Stream był z początku tylko w dwóch bodajże. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 16:30 włączyli tę nową listę. Nowe kanały nie są dostępne (oprócz Mango 24 :lol: i tych dla abonentów0 i muszę przyznać, iż straszna jest ta lista. Dobrze, że używam swoją. VOD w dalszym ciągu nie działa, choć kanał VOD Info jest dostępny. :D

Jeszcze dodatkowo zaminieli mi TVP Info Warszawa na TVP Info Katowice i uważam, że bardzo dobrze zrobili. A wy macie lokalne wersje TVP Info czy tą z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wynegocjowałem bardzo ciekawą dla siebie ofertę, w której za neta 12 MB płacę w rozliczeniu ok. 35 zł. Nie było najmniejszych problemów z przejściem na NDTV, jest HBO, Canal+, MaxBox i i przyzwoita cena, jak za taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis - Hahaha, dziękuje za miłe powitanie. :D

 

No właśnie, mi w BOKu powiedzieli, że nie wszystkie oferty, które są w internecie są u nich i jak spytałem o tę ofertę "Pakiety Digital TV z HBO" to nie wiedzieli o co chodzi, mówili mi tylko, że 25 zł miesięcznie kosztuje pakiet HBO. Ale jutro tam jadę i powiem im, że widziałem reklamę tejże promocji w nowym kanale dla abonentów "Twoje DTV", ciekawe co odpowiedzą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten Stream, to to była dopiero masakra. Zero nowych kanałów, żadnych bajerów, które są standardem typu VOD. I dlatego dobrze, że Multimedia ich przejęłą a byli aż siódmi pod względem liczby abonentów w Polsce. Jutro jadę do tego BOKu i się wszystkiego dowiem, co i jak. :)

 

Ma ktoś jakieś stacje radiowe dostępne w ofercie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam We wrześniu kończy mi się 2 letnia umowa na telewizję kablową. Za najlepszy pakiet płaciłem 28 zł. Teraz przeglądając ofertę telewizji cyfrowej Multimedia wybierając najlepszy pakiet za 69 zł 15 zł za multiroom, czy jest też miesięczna opłata za 2 dekoder ? Waham się między telewizją cyfrową Multimedia, a Cyfrowym Polsatem. UPC opada, nc+ dużo kanałów jest zabranych m.in. TCM, CN. Co byście mnie doradzili, aby wybrać ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy ci na pełnym pakiecie Canal+ to pakiet MaxBox będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli chcesz pełny Canal+ to szukaj innego operatora. Nie wiem dokładnie czy jest dopłata za dekoder, bo MM nie ma jednej ramowej oferty, tylko dają różne oferty różnym odbiorcom w różnych lokalizacjach. Musiałbyś dowiedzieć się w ich biurze dokładnie. Oferty dla nowych z reguły są lepsze niż dla obecnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka zdecydowała się na podpisanie umowy z Multimedią. Telewizja (SuperBox + HBO), Internet (60M), Telefon (Aktywny) za ok. 105 zł. Nie wiem, czy to chwilowe, ale net jak na razie wyciąga tylko 20-30M. Podobno mamy też dostać tablet Samsung Galaxy Tab :roll:

2811905145.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...