Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie jestem bardzo bliski "przeproszenia" się z cyfrowym polsatem, tylko ze względu na Polsat Sport. I tutaj mnie nurtują pewne pytania:

 

- Czym się różni kanał Sport od Sport Extra? ( na jaki profil są nastawione Boks, piłka ... itp...)

- Czy to jest typowo powtórkowy kanał, a jeśli już czy warto go brać?

- Czy ewentualne treści z Extra lecą na Sport (powtórki)

 

Zastanawiam się nad pakietem MiniHD (14,90zł) lub Rodzinnym (24,90zł?). Przy Rodzinnym dałem znak zapytania, bo nie wiem czy istnieje jeszcze i ile ewentualnie kosztuje, jakoś nie mogę go znaleźć. Fachowcy do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pakietem MiniHD (14,90zł) lub Rodzinnym (24,90zł?).

 

Witam Cię. Zapoznaj się z ofertą w tym linku i skończą się Twoje dylematy: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/prom ... olsatem.cp

 

Posiadam tę ofertę więc istnieje :wink: chociaż w APS'ie musiałem ją "z gardła wyrywać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie jestem bardzo bliski "przeproszenia" się z cyfrowym polsatem, tylko ze względu na Polsat Sport. I tutaj mnie nurtują pewne pytania:

 

- Czym się różni kanał Sport od Sport Extra? ( na jaki profil są nastawione Boks, piłka ... itp...)

- Czy to jest typowo powtórkowy kanał, a jeśli już czy warto go brać?

- Czy ewentualne treści z Extra lecą na Sport (powtórki)

 

Zastanawiam się nad pakietem MiniHD (14,90zł) lub Rodzinnym (24,90zł?). Przy Rodzinnym dałem znak zapytania, bo nie wiem czy istnieje jeszcze i ile ewentualnie kosztuje, jakoś nie mogę go znaleźć. Fachowcy do dzieła

 

Oba pakiety istnieją :)

 

Polsat Sport Extra to niezależny kanał od Polsatu Sport. PS Extra na wyłączność pokazuje mecze TMOBILE-Ekstraklasy czy F1. Wiadomo, że lecą też tam powtórki wydarzeń emitowanych w PS, ale tak jak na początku zaznaczyłem, jest to niezależny kanał. Jeśli Polsat pokazuje jakąś imprezę typu Mistrzostwa Europy w siatkówce albo Liga Światowa to mecze na żywo pokazywane są na obu kanałach. Boks raczej tylko na Polsacie Sport. Z kolei na przykład golf albo lekkoatletyka na PS Extra. Zależy od tego tak naprawdę jakie dyscypliny oglądasz. Jeśli sam boks, to wystarczy ci Polsat Sport. Jeśli lubisz piłkę nożną, siatkówkę albo zwłaszcza F1, to koniecznie musisz zainwestować w PS Extra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, jak mówi @sonik79

Cesja umowy to jest przeniesienie praw i obowiązków wynikających z trwającej obecnie umowy z osoby, która ją podpisała na inną osobę.

Rozwiązanie umowy przez jedną osobę i zawarcie nowej na inną osobę to już nie jest cesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś rozwiązać umowę , a raczej to twoja żona musiałaby to zrobić , a potem musiałbyś przeprowadzić cesję tej umowy tzn. wypełniasz formularz , w którym piszesz dane swoje dane i dane swojej żony - druk dostaniesz w APS CP ;)

kłamstwo:) w trakcie trwania umowy, zona wysyła pismo z prośba o cesję umowy oraz ze skserowanymi dwoma dowodami osobistymi. Wysyła prosbę o umowę, Ty dostajesz umowę z CP, podpisujesz w dwóch miejscach odsyłasz (koniecznie zafajkuj zgode na przechowywanie ksera dokumentów) i dekoder jest Twój!

 

nie musi żona wypowiadac żadnej umowy!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jaką chcesz podpisać umowę:) mini i rodzinny tylko dowód osobisty, wyższe to dowód osobisty plus coś drugie: paszport, prawo jazdy, karta bankowa (polska czy zagraniczna), dwa opłacone rachunki od dwóch różnych dostawców. W zestawie drugich dokumentów nie ma książeczki wojskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...