Skocz do zawartości

Tuner T-HD 210


Suut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niespodziewanie, podobnie jak T-HD 200, do sieci sprzedaży trafił nowy dekoder od Cyfrowego Polsatu T-HD 210. Tak jak poprzednik jest on przeznaczony do odbioru kanałów DVB-T oraz usługi TV Mobilnej. Ma to być najtańszy dekoder DVB-T oferowany przez Cyfrowy Polsat. W porównaniu do poprzednika, T-HD 200, usunięto jedno ze złącz USB (z przodu, pozostało tylko z tyłu) oraz zmieniono pilot zdalnego sterowania.

16078.jpg

16080.jpg

(żródło: https://satkurier.pl/news/83822/tv-mobil ... d-210.html )

Będzie jeszcze taniej niż T-HD 200 - chyba sprawie sobie ten dekoder - sam złącza Ethernet nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że udostępnione zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów CP:

 

- T-HD 1000

 

- T-HD 200

 

- T-HD 210

 

Nowa wersja oprogramowania tj. 1.38.1.0 wprowadza poprawkę do instalacji kanałów ze „słabym sygnałem” oraz kilka innych drobnych usprawnień.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy:

 

1. Przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera pod warunkiem, że:

 

– dekoder znajduje się w zasięgu usługi TV Mobilna,

 

– i/lub dekoder jest podłączony do Internetu.

 

2. Pobrać oprogramowanie z Internetu przez stronę www za pomocą USB oraz postępować zgodnie z instrukcją, którą można pobrać TUTAJ (zakładka „Więcej o dekoderze T- HD 1000”).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i mamy super ofertę za 85 zł na neo24.pl http://www.neo24.pl/szok_cenowy.html?utm_source=FreshMail&utm_medium=email&utm_campaign=fm_Mailing_Marzec_szok_cenowy_14_2013_04_16

 

TYLKO TERAZ:

85,00 zł

Cena katalogowa: 119.00 zł

Oszczędzasz: 34.00 zł

Rabat: 29%

Dekoder T-HD 210 nie tylko umożliwia odbiór ogólnodostępnych kanałów DVB-T, ale także jest przystosowany do odbioru kanałów kodowanych Cyfrowego Polsatu w ramach usługi TV Mobilna ? wystarczy, że zawrzesz umowę.

Dekoder posiada także takie funkcje jak:

Funkcja EPG- elektroniczny przewodnik po programach

Możliwość tworzenia własnych list ulubionych kanałów

Obsługa teletekstu i napisów DVB

Blokada rodzicielska menu oraz kanałów

 

A dodatkowo do tego dekodera możesz podłączać zewnętrzne dyski twarde, na które nagrasz ulubione programy!

Sprawdź dziś w wyjątkowo niskiej cenie!

Jeden Klient może kupić maksymalnie 2 szt.

Dla tego produktu odbiór z Punktu Wydań Osobistych GRATIS!!!!

W przypadku odbioru produktów zakupionych w promocji Szok Cenowy w Punktach Wydań Osobistych

nie pobieramy opłaty za dowóz do PWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Od 4 dni jestem szczęśliwym posiadaczem dekodera T-HD 210 do odbioru Tv naziemnej gdy dziś rano włączyłem telewizje wszystko było ok do czasu kiedy chciałem zmienić kanał, a tu bum dekoder nie reaguje na pilota więc wymieniłem baterie, sprawdziłem podczerwień jest ok, a dekoder dalej nie reaguje. Teraz nie wiem co mam robić proszę o pomoc :) Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 4 dni jestem szczęśliwym posiadaczem dekodera T-HD 210 do odbioru Tv naziemnej gdy dziś rano włączyłem telewizje wszystko było ok do czasu kiedy chciałem zmienić kanał, a tu bum dekoder nie reaguje na pilota więc wymieniłem baterie, sprawdziłem podczerwień jest ok, a dekoder dalej nie reaguje. Teraz nie wiem co mam robić proszę o pomoc :) Z góry dziękuje :)

Jeżeli masz dekoder zarejestrowany to idź do najbliższego APS-u i bez niczego Ci go wymienią. Jeżeli nie masz rejestracji - to tylko wysyłka do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znajduje 30, ponieważ wyszukuje te same MUXy na różnych kanałach , a zapisuje tylko te ze silnym sygnałem. Napisałeś że wyszukuje niekodowane, a Polsat News znajduje się w kodowanych. Aby bardziej Ci pomóc, napisz co masz w puszcze w tej antenie siatkowej, oraz jakie jest Twoje miejsce zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zwykła "siatka" wystarczy czy muszę kupić specjalną do DVB-T? np Humax HD ?

Nad anteną siatkową to bym nie tracił czasu i pieniędzy, wystarczy kierunkowa lub najlepiej logarytmiczna, możesz na początku spróbować bez wzmacniacza (ona jest pasywna i nie potrzeba symetryzatora, jak nie da rady wtedy wzmacniacz o mocy II czyli 25db, taki zestaw prawidłowo złożony zadziała na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...