Skocz do zawartości

nVODnet czy to już działa!


odja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy wiecie moze ktore kolekcje netVOD+ sa dostepne w pakiecie Platinum? Zaznacze , ze mam dekoder Pace i rozwazam opcje podlaczenia go do internetu. Interesuje mnie przede wszystkim Sport+ , Da Vinci Learning, Nat Geo i Dzieci, HBO OD

 

Żadne kolekcje netVOD+ nie będą Ci działać na Pace PVR nawet po jego aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem dlaczego mi nie działa, gdy włączę obojętnie jaką kolekcję i film/serial z niej włącza się ekran odtwarzania(niestety nic nie odtwarza), po kilku minutach wyskakuje okienko "serwer nie odpowiada skorzystaj z innej kolekcji #PP000", rozmawiałem z konsultantem polecił mi odblokowanie portów od 6999 do 9999 a szczególnie 8080, odblokowałem a usługa dalej nie działa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Zmigrowałem do nc, mam platinum. W kolekcjach VOD ( darmowych ) częśc filmów jest mozliwa do odtworzenia, część zaś nie. Próbowałem resetować Pace 500 GB, ale bez rezultatu. W technicznej infolinii tez radzono mi reset. Może ktos mi cos powie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Zmigrowałem do nc, mam platinum. W kolekcjach VOD ( darmowych ) częśc filmów jest mozliwa do odtworzenia, część zaś nie. Próbowałem resetować Pace 500 GB, ale bez rezultatu. W technicznej infolinii tez radzono mi reset. Może ktos mi cos powie na ten temat ?

Musisz poczekać az dekoder pobierze ci wszystkie filmy bo robi to nie za jednym razem ale częściowo po trochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać az dekoder pobierze ci wszystkie filmy bo robi to nie za jednym razem ale częściowo po trochu.

 

Czyli tak samo to działa jak przy zwykłym VOD? nie jest to na zasadzie streamingu w czasie rzeczywistym?

Pytam bo nie bardzo mam możliwość przeciągnięcia kabla na stałe do dekodera, mogę to zrobić np na noc /jakiś czas/ potem go odpiąć by się nie pelentał środkiem pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać az dekoder pobierze ci wszystkie filmy bo robi to nie za jednym razem ale częściowo po trochu.

 

Czyli tak samo to działa jak przy zwykłym VOD? nie jest to na zasadzie streamingu w czasie rzeczywistym?

Pytam bo nie bardzo mam możliwość przeciągnięcia kabla na stałe do dekodera, mogę to zrobić np na noc /jakiś czas/ potem go odpiąć by się nie pelentał środkiem pokoju

Vod tak netVod chyba nie ale nie jestem pewny bo mam Pace a w nich nie ma opcji netVod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, a jak to jest rozwiązane w AI+? Tylko nie chodzi mi o kolekcję Premiery VOD (czy coś takiego) ale o netVOD i 18+. Jeżeli chodzi o Hustler VOD, to wydaje mi się, że to powinno być darmowe, bo przecież ten kanał jest w ofercie najwyższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie chciałem zakładać nowego wątku, więc odkopuje stary.

Dziś wchodząc do VODnet okazało się, że mam dostępne wszystkie kolekcje łącznie z HBO OD, Kino świat itd. oczywiście wcześniej ich nie zamawiałem (po zalogowaniu do ICA nie są nigdzie wymienione), czy ktoś ma podobnie, to jakaś usterka po stronie NC+ (czytaj - korzystaj i siedź cicho), czy raczej jednostkowy przypadek na moim koncie abonenckim (czytaj dzwoń do NC+ i składaj reklamację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...