Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, ale w sekcji netVOD+. Jak się tam wejdzie to trzeba to jeszcze sobie aktywować za 0zł. Bez sensu. Ale w ofercie obiecano że będzie to nie jako netVOD ściągane z internetu ale VOD nagrane na dysku. Dlatego teraz mamy gorszą jakość filmów. Mam łącze 20Mb/s a filmy nie wyglądają dobrze.

Czyli znów nas oszukali!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale w sekcji netVOD+. Jak się tam wejdzie to trzeba to jeszcze sobie aktywować za 0zł. Bez sensu. Ale w ofercie obiecano że będzie to nie jako netVOD ściągane z internetu ale VOD nagrane na dysku. Dlatego teraz mamy gorszą jakość filmów. Mam łącze 20Mb/s a filmy nie wyglądają dobrze.

Czyli znów nas oszukali!!!

 

Wiem, ze jest w sekcji netVOD, ale w umowie o abonament jest wyraznie napisane, ze ma byc CANAL+VOD dostepne z poziomu ekranu bez internetu. Podobne informacje sa tez w ofercie na ich oficjalnej stronie stad moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie: czy do korzystania z seriale+ i prapremiery.tvp.pl i wspominanego wcześniej Canal+ VOD nie jest konieczny net? Konsultant mówił, iż nie, że to hula z dysku w dekoderze i aktualizowane przez satelitę, ale jest u nich na stronie taki dziwny zapis (tylko przy serialach i prapremierach) odnośnie zamawiania, że konieczne jest podłączenie dekodera do netu: http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... i-vod-plus

można prosić o wyjaśnienie? Bo koleś od nc+ z drugiej strony słuchawki nie wiedział dlaczego taki zapis widnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: wszedłem wczoraj w usługę VOD i pisało, że pobiera filmy i będą dostępne za kilka godzin. Czy jeśli wyłączę dekoder to pobieranie ulegnie przerwaniu? A tak w ogóle to te dekodery to głosno chodzą...nie wiem czy mój egzemplarz taki czy takie są? (PVR box 250 GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywistym jest że bez prądu nie pobierze...:)

Psiokrew, znowu jasno nie napisałem o co mi chodzi ;)

Moje ostateczne więc i jasno postawione pytania:

1. Czy wyłączanie go na nocki z prądu (czy ogólnie częste wyłączanie) nie odbije się jakoś negatywnie na dekoderze (niby nie powinno, ale różnie to może być...)

2. Czy po pobraniu treści VOD, jeśli go wyłączę z prądu, one nie znikną? (też nie powinny, bo zgaduje, że są takowe nagrywane na dysk...)

dziękuję za cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też denerwuje to chrobotanie dysku,jak jest na minimalnym głosie to się oglądać nie da bo bardziej dysk słychać i jest to bardzo wkurzające. Do tego czasami jak wyłącze na nocke z prądu to rano wyskakuje mi komunikat " dekoder zablokowany, nie włożono karty dekodującej" i muszę z 5 min wkładać i wyciągać kartę z dekodera aż załapie. Jeszcze raz mi się to przytrafi i chyba idę do pkt wymienić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...