Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zamiast jednego dekodera można wziąć moduł? Jak wtedy wygląda zamiana kart? Gdzie należy je ładować? Pozdrawiam Gofus

 

Gofus a czytać potrafisz co napisał kolega post wcześniej? Podał Ci wszystkie możliwości dobrania multiroomu, nie było tam modułu, więc jest to jednoznaczne z tym, że modułu jako multiroomu dobrać nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem po rozmowie z konsultantem w sprawie multiroomu.

Konsultant twierdzi że przy pakiecie Familijny Max HD+Film HD będzie mnie on kosztował 10zł. Powiedział mi też że za dekoder i aktywację Mini HD2000 lub HD3000 zapłacę tylko 1zł. Gdy zapytałem się, czy za dekoder będę musiał zapłacić 29 zł, to odpowiedział mi że tak jak mówił wcześniej zapłacę tylko 1zł.

 

Według Was jak to będzie wyglądało. Zapłacę 1zł,czy 29 zł? Konsultant miał rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Ile czasu trwa aktywacja dodatkowego dekodera, czyli HD3000?

2 pytanie. Czy jak już się zaktualizuje, to czy od razu woła o kartę z głównego dekodera?

 

PS. Aby otrzymać MR musiałem zwiększyć pakiet do minimum Familijnego Max HD+Film HD.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, chciałbym udzielenia odpowiedzi na moje pytania gdyż kończy mi się umowa i chcę skorzystać z multirooma ale po kolei :) :

 

1. Mam dekoder HD5000 z pakietem Familijnym HD ( na który właśnie kończy się umowa ) i drugi M100 z pakietem Mini ( tutaj umowa jest 3-4 miesiące po pierwszym ). Czy przy multiroomie mogę pozostać przy HD5000 czy dostanę jakiś inny ?

 

2. Co z drugim dekoderem M100 na który jeszcze umowa wiąże na te 3-4 miesiące ? Czy mogę to jakoś połączyć i obie umowy w jednakowym czasie czy muszę czekać do końca umowy ? Na pewno nie chcę tego dekodera M100

 

3. Jakie dekodery przysłgują przy umowie na 15 miesięcy na multiroom Familijny HD ? czy oba są dekoderami HD czy 1 HD a 2 SD ? Tak jak mówiłem interesuja mnie 2 dekodery z wyświetlaczami

 

4. Słyszałem coś o przekładaniu kart z dekoderów o co tu chodzi ? Jak często mam to robić ?

 

Właściwie na razie to chyba wszystko :smile: Jestem z tego zielony więc proszę o wyrozumiałość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że umowę na pakiet mini musisz jak najszybciej wypowiedzieć. Tych dwóch umów nie da się połączyć. Możesz też już przedłużyć umowę na dekoderze HD5000 (0becnie posiadanym) i dostaniesz multiroom. Jeśli nie interesuje Cię dekoder PVR to zotajesz z dodatkowym. Polecam zwiększenie do pakietu familijny max hd za 49,90 zł., a za multiroom będzie opłata 10 zł./m-c, a jeśli pytasz dlaczego to już mówię. Do familijnego hd multiroom jest za 15 zł./m-c więc łatwo policzyć, że dodatkowy pakiet będzie kosztował Cię 5 zł. ;) Aktywacja dekodera dodatkowego jeśli ma być z wywietlaczem to 79 zł., a umowę możesz już teraz przedłużyć. Na HD5000 w zależności o promocji i tak za drugi dekoder nie będziesz płacił przez okres promocyjny. Co do przekładania to na dekoderze dodatkowym co kilka dni (5-8) będzie się pojawiał komunikat i wtedy bierzesz kartę z głownego i na 2-3 sekundy wkłądasz na miejsce tej w dodatkowym. Zabezpieczenie (utrudnienie?) CP byś nie miał jednego dekodera w domu, a dodatkowego na drugim końcu kraju. Powodzenia w negocjacjach bo chyba wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli chodzi o pakiety to Familijny HD/ Max HD to zrozumiałem :) również sprawę mam załatwioną z kartami. Teraz tak: piszesz ze musze jak najszybciej wypowiedziec umowe na Mini HD ale z tego co wiem to chyba nie bede mogl ot tak sobie zrezygowac, nie ma mozliwsci np. jak to jest z pakietem mini ze w kazdej chwili moge podniesc do familijnego ale juz z familijnego do mini zejsc nie moge i tak zrobic to z tym moim tylko ze nie 2x 39zł za fam HD:) tylko np te 39zł + 15zł ? Nastepne co napisales ze jesli nie interesuje mnie dekoder pvr to zostaje z dodatkowym, chodzi mi ze nie chce tego m100 tylko jakis z wyswietlaczem i pytanie jakie sa dostepne te dekodery i czy moga byc 2 hd bez dodatkowych oplat ? Np 2x HD5000 ? bo jestem przyzwyczajony do tego dekodera, slyszalem tez o jakims echostar sd i ma wyswietlacz jezeli juz bym musial 2 dekoder jako sd bo wiem ze tak kiedys bylo 1 hd 2 sd moze cos sie zmienilo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, umowa na hd5000 familijny HD konczy sie za miesiac a m100 mini hd za 4 miesiace bodajze jeszcze musze dokladnie sprawdzic. Czyli mam sie udac do punktu sprzedazy cp i przedstawic sytuacje ? Jakies problemy z wypowiedzeniem umowy moge miec ? bo nie doczytalem czy ktos jest w takiej sytuacji jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k-5, odpowiedzi

 

1 Możesz zostawic HD5000 ale możesz wziąc HD6000 lub Sagemcoma, wolna decyzja

2 jak masz oddzielna umowe na MINI z M100 to zrezygnuj z niej dekoder nie będzie ci już potrzebny

3 Do Familijnego przysługują dekodery główne takie same jak dodatkowe HD od 2000 do 6000, dodatkowo jako głowny można wziąć sagemcom

4 Przekładanie kart dotyczy sie tylko dekodera dodatkowego multiroom, raz na ok. tydzień musisz włożyc karte z dekodera głównego do dotkowego na około 3 sekundy aby go odblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu Mini HD nie da się dobrać multiroomu. Aby otrzymać multiroom będziesz musiał podpisać aneks na wyższy pakiet, czyli Familijny HD lub Familijny Max HD.

Przy pakiecie Familijny HD koszt multiroomu wynosi 15 zł, a od Familijnego Max HD cena wynosi 10zł.

 

Jeśli nie zależy Tobie na wyższym pakiecie, to weź drugą umowę na pakiet Mini HD za 9,90 zł. Jeśli ten dekoder SD się popsuje to cyfrowy polsat wymienia dekodery SD tylko na dekodery HD, czyli Mini HD2000 lub na HD3000.

 

Jak ta nowa umowa wejdzie w życie i pojawi się w systemie i ICOK, to możęsz iść do APS-u CP i ściemnić że dekoder jak długo pochodzi to się wiesza i resetuje. wtedy Ci wymienią na dekoder HD i zyskasz w ten sposób kanały HD z pakietu Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam ponownie, byłem ostatnio w punkcie sprzedaży CP dowiedziałem się o tym wypowiedzeniu jak juz bylo wspominane. Mam prośbę czy ktoś pisał wypowiedzenie i ma moze jakis szablon lub co mam tam wpisac zeby bylo przyjete bez zadnych problemow ? a 2 pytanie - wzialem ulotke z CP i czytajac na dole ulotki " Umowa okres 29 miesiecy" ale na stronie CP jest wspomniane o 15 miesiecy wiec jak to jest ? czym sie rozni umowa 15 od 29 ? Na tej ulotce nawet nie ma wyszczegolnionego pakietu MINI za 14,90 oraz familijnego hd za 39,90 od razu jest familijny max hd 49,90 + sport film itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotka jest tylko ulotką na WWW masz ofertę tylko na 15mc w salonie masz jeszcze oferta na 29mc oraz dla przechodzących od innych operatorów.

 

Umowa na okres 29mc różni sie tym że na 15mc masz 3mc gratis a na 29mc masz 6mc gratis nic więcej.

Dla przechodzących jest oferta taka sama jak na 29 lub 15mc z tym że MultiRoom jest za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...