Skocz do zawartości

Jaki kupić tuner DVB-T2/HEVC?


andyg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jesli podłączasz wtyczkę, która ma wyjście do zasilacza, to wewnątrz niej znajduje się dławik który blokuje jakiekolwiek stałe napięcie do odbiornika, a także w drugą stronę, więc włączenie tej opcji w takim wypadku nic nie zmieni. Najpierw trzeba by wymienić wtyk na zwykły.

 

Większość wzmacniaczy pomimo deklarowanego przez producentów minimalnego zasilania 12V, pracuje również z 5V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIWA HD 80 , zastanawiam sie nad kupnem tego dekodera ale najbardziej zalezy mi na odtwarzaniu mkv ale x264, ODTWORZY?

Powinien, ja mam tą wcześniejszą wersję nie oznaczoną "NEW". Jedyny minus jaki posiada to gdy jest włączony letterbox i podczas zmiany programu na 4/3 jest przez chwilę czarny ekran, odwrotnie tak samo. Poza tym nie mam żadnych uwag co do tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam pytanie prośbę.

 

Chcę kupić Mamie dekoder do zwykłego telewizora z kineskopem etc. - może z czasem będzie lepszy telewizor.

Zdecydowałem się na model Wiwa HD-90. I... Znalazłem na Allegro dwie propozycje. Niby to samo, ale cena inna. Mógłby ktoś rzucić okiem i powiedzieć, czy to ten sam produkt? Jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie... Z góry dziękuję za pomoc.

 

Dekoder STB Tuner DVB-T WIWA HD90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie prośbę.

 

Chcę kupić Mamie dekoder do zwykłego telewizora z kineskopem etc. - może z czasem będzie lepszy telewizor.

Zdecydowałem się na model Wiwa HD-90. I... Znalazłem na Allegro dwie propozycje. Niby to samo, ale cena inna. Mógłby ktoś rzucić okiem i powiedzieć, czy to ten sam produkt? Jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie... Z góry dziękuję za pomoc.

 

Dekoder STB Tuner DVB-T WIWA HD90

To jest ten sam typ tunera,tak wynika z opisu i ze zdjęć.Nowszym tunerem jest w tej chwili Wiwa hd-95memo,działa tak samo jak hd-90 a za pomocą pilota możesz dodatkowo sterować telewizorem,po zaprogramowaniu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Z racji tego że kończy mi się umowa z n-ką potrzebuję zakupić dekoder telewizji DVB-T. Poradźcie mi najlepszy dekoder do 150-200zł, koniecznie z wyjściem YPbPr (Component Video). Miło by również było aby miał podobne funkcje jak dekoder n(250GB) ale niekoniecznie musi mieć dysk wbudowany ;)

 

Znalazłem taki http:// :censored: . Ile jest to warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcę kupić tuner DVB-T i potrzebuję porady, który będzie najlepszy. Kryteria wyboru są następujące:

1. Możliwość układania własnej listy ulubionych kanałów.

2. Nie reagowanie przez TV Samsung na pilota od wybranego tunera DVB-T.

3. Wyświetlacz bez znaczenia.

4. Po włączeniu tunera DVB-T pojawienie się mojej listy kanałów, a nie listy wszystkich kanałów.

5. Cena również bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tuner Ferguson Ariva 120 Combo. Możesz na nim oglądać kanały telewizji naziemnej (dvb-t) oraz satelitarnej (dvb-s)

1. Tak, nawet do 32 różnych grup kanałów ulubionych.

2. sprawdzałem, nie reaguje

3. numer kanału, godzina

4. Włącza się ostatnia oglądana lista kanałów.

5. cena: ok. 200 zł

Dodatkowo możesz nagrywać kanały, słuchać radia internetowego, tuner posiada czytnik kart np. cyfry+,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie całkiem niezły jest Andrino na bazie Androida. Kupiłem, żeby nie mieć problemu w lipcu, jak już wszyscy przejdą na cyfrówkę, bo wtedy ceny za dekodery, tunery i inne gadżety będą astronomiczne. Andrino jak na razie sprawdza się świetnie, ma dobry procesor (AMR Cortex-A9 CPU 1GHz maximum + GPU) RAM 512mb DDR2, flash do 4gb, świetny pilot z QWERTY i myszką do nawigacji. Ja na nim przeglądam neta, siedzę na fejsie, gram w gry i korzystam z paru androidowych aplikacji. Niedawno zacząłem tez oglądać filmy, bo ma VOD, także naprawdę spoko. W sieci jest sporo opinii, także można doczytać. Ja jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym tunerze Odbiornik DVB-T Tele System TS6511 HD. W hollexie mi go polecali. Ale zanim kupię chciałbym poznać Waszą opinię o nim. A jak nie ten to może inny. Chciałbym taki tuner który się nie zaawiesza i nagrywa na dysk twardy w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co kupić do ok. 100zł?

 

Rozważam Oticuma i technisata CE-T, jednak moje wymagania, to możliwość włączenia TV (kineskop panasonica), w poziomu pilota do dekodera.

Dodatkowo - układanie własnej listy ulubionych, która włączy sie automatycznie po włączeniu dekodera.

 

Co będzie najlepszym wyborem? czy faktycznie wiwa hd95 jest tak dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...