Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam podpisać umowę na mobilną TV.

Mam pytanie. Czy jak podłączę dekoder T-HD 1000 do telewizora, to aby odbierać niekodowane muxy 1,2 i 3, to czy trzeba ten dekoder aktywować w zasięgu MUX4, czy może MUXy niekodowane będą dostępne od razu po podłączeniu do Tv?

Dodam że po zakupie dekodera dopiero będę kombinował antenę zewnętrzną w polaryzacji V.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czasami przytrafia się spóźniać z opłatą abonamentu na sat. Dlatego pewnie nie będę miał zniżki na abo tv mobilnej.

W ulotkach pisze że cena abonamentu wynosi 14,90 zł. Dla mnie jaka to będzie cena? 14,90 zł, czy 19,90zł?

Proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

Dekoder ma podobno dwa wyjścia antenowe. Jak wiadomo antena przeznaczona do mobilnej TV będzie musiała być ustawiona w polaryzacji V.Dlatego ta antena nie odbierze sygnału niekodowanych MUXów. Czy jak do drugiego wejścia antenowego podłączę antenę w polaryzacji H do odbioru MUX 1,2 i 3, to czy te dwie anteny będą dzialać razem?

Czy do odbioru MUX4 nada się antena kierunkowa ATX-91 zamontowana w polaryzacji Pionowej(V)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta antena nie odbierze sygnału niekodowanych MUXów.

Moja antena w polaryzacji V odbiera. :)

 

to czy te dwie anteny będą dzialać razem?

Po to m.in. te dwa wejścia są. :)

 

Czy do odbioru MUX4 nada się antena kierunkowa ATX-91 zamontowana w polaryzacji Pionowej(V)?

Antena jak każda inna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do posiadaczy - czy przy przejściu na TVP1 HD lub TVP2 HD z podłączonym HDD także kończy się to czarnym ekranem? Testowałem już dwa HDD, dwa odbiorniki, soft najnowszy i za każdym razem z podłączonym dyskiem po prostu nie da się odbierać TVP1 HD i TVP2 HD (zresztą TVP1 i TVP2 w SD też nie), ale wystarczy tylko odpiąć dysk i odbiór powraca (choć odbiornik nadal głupieje i czasami kanały nie chcą po takiej akcji wskakiwać i w zasadzie dopiero solidny restart stawia go na nogi). Żeby było jeszcze ciekawiej - jeśli będąc na TVP1 HD lub TVP2 HD zrobię format dysku, to po formacie ten kanał HD, na którym byłem, działa i można go nagrywać, ale już tylko przełączę na inny, wrócę i powtórka z rozrywki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy - czy przy przejściu na TVP1 HD lub TVP2 HD z podłączonym HDD także kończy się to czarnym ekranem?

Tak. I co ciekawe, to ten błąd nie występuje od połowy listopada, kiedy to pojawił się soft dodający funkcję nagrywania, ale gdzieś tak na pod koniec grudnia albo na początku stycznia. Przez półtora miesiąca w tej kwestii wszystko było ok i bach - nagle wyskoczył taki babol.

No, ale co się dziwić, jak koszt wyprodukowania dekodera wynosi 10 zł. :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie sprzed miesiąca..

"Posiadam ten dekoder. Mam wszystkie kanały niekodowane, natomiast nie wyszukuje mi zadnego kanalu kodowanego. Mieszkam w Gdyni na 8 piętrze. Dzwoniłam do Polsatu, powiedzieli, że mam dokupić antenę i podłączyć pod dekoder. Tylko jaką ?

Może ktoś wie jak mogę odebrać te kanały za które płacę .

Proszę o pomoc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy - czy przy przejściu na TVP1 HD lub TVP2 HD z podłączonym HDD także kończy się to czarnym ekranem?

mam ten sam problem i podobnie jak u kolegi wyżej pojawił się gdzieś ok świąt - pod koniec grudnia...

Nie pomaga przywracanie ustawień fabrycznych dekodera, format dysku ani zmiana na dysk z zasilaniem lub bez (na innym forum ktoś sugerował że to przez zbyt duży pobór prądu przez dysk... http://tvpolsat.info/forum/viewthread.p ... wstart=100).

Zapewne jest to błąd oprogramowania - w tym samym czasie ten problem się pojawił na naszych dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ten sam błąd dekodera T-HD 1000 z podłączonym dyskiem HDD brak odbioru TVP1 i TVP2 w każdej wersji. Nie jest to kwestia zasilania dysku ponieważ dokupiłem dodatkowy zasilacz i nic to nie zmieniło. Wszystkie czynności typu format, ustawienia fabryczne nic nie dają. Liczę na to, że poprawka w sofcie poprawi problem(nie tylko mój) w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Dobrze, że nie ma z nimi takich problemów z oprogramowaniem i uniknie się wymian w punktach, ale z drugiej strony zaczną się pytania dlaczego nie ma dodatkowych kanałów z TV Mobilnej i wytłumacz, że u mnie nie ma zasięgu. Swoją drogą ciekawe bo dekoder można nabyć anonimowo i wtedy sprzęt wysyła się do serwisu CPT, a gdy przy zakupie zarejestrujemy dekoder wtedy jest wymieniany od ręki na nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jescze że na dekoderze kupionym anonimowo można odebrać darmowo tylko przez 3 m-ce Pakiet Extra.

 

Szykuje się chyba kolejna obniżka cudownego sprzętu, T HD 1000 w sieci sklepów Biedronka od 4 marca będzie dostępny za 99 złotych.

Skąd masz takie informacje, czy to tylko "chyba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie informacje, czy to tylko "chyba"

Tak jak kolega napisał, z ulotki ze sklepu Biedronka.

 

Oglądam teraz reklamę sieci Auchan, na przed ostatniej stronie również zachecają do kupna T-HD 1000 w cenie 118,99zł . Dodatkowo nad zdjęciem umieszczono napis "nowość" . Widać że CPT chce na wszystkie sposoby pozbywać się dekoderów przed planowymi wyłączeniami telewizji analogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań odnośnie dekodera T-HD 1000 (już niedługo za 99zł w Biedronce), bo jak czytam opinie to wydaje się że danie ze stajni CP to nie jest żaden słodki deser, tylko bardziej przystawka dla amatorów kwaśnych jabłek :(:brawo: .,

 

Jakie dane są potrzebne do rejestracji, a może można oglądać pakiet płatny bez żadnych rejestracji i ile jest miesięcy?

Musze zapytać też o Iplę, czy można oglądać pakiet IplaSport (głównie chodzi o Eurosport HD oraz Eurosport 2 HD) na tym dekoderze (i czy jest opcja oglądania IplaSport bez opłacenia pakietu ekstra TV mobilnej, Krótko: czy dekoder może pełnić funkcje odtwarzacza wymienionych kanałów sportowych przez neta bez podłączania jakichkolwiek anten)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...