Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym zapytal, kogos kto ogarnia regulamin i prawa jakie przysluguja konsumentom. Jezeli teraz wezme pakiet StartHD i dojdzie do fuzji to najprawdopobniej beda nowe umowy (aneksy do umow?). I mam pytanie:

Jezeli zapropponuja mi gorsza oferte (teraz dla ludzi majacych abo z innym operatorem placi sie 13zl) to czy bede mogl zerwac umowe z cyfra czy raczej beda musial wybrac jakas nowa oferte z nowej platformy ?

Czy nawet jezeli sie zgodza na zerwanie umowy czy maja prawo zadac ode mnie jakis oplat ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przede wszystkim interesuje mnie sport, w związku z tym opcja pakietu Canal+Kompakt HD za 59,-/m-c (co chyba jest lepszym rozwiązaniem niż posiadający 3x C+ sportowe - Canal+Start HD?) na 18 m-cy jest dobrym rozwiązaniem bacząc na perspektywę fuzji na wiosnę? Opcja na 6 m-cy jak dla mnie odpada, bo jak mówię zalezy mi na sporcie a przy 6-miesięcznej umowie jest to zbyt drogie..

 

 

EDIT: swoją drogą irytujące jest to, że pakiet Optimum HD jest tańczy od Canal+Kompakt HD, ma 30 kanałów więcej, w tym wszystkie sportowe... oprócz 3 najważniejszych z Canal+ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany zakupem pakietu Start HD, kiedyś wyczytałem że w trakcie umowy można dokupywać pakiet canal+ chyba na 1msc potem zlecić wyłączenie i włączenie itd. chciałbym zapytać ile wtedy wychodziłby koszt paczki c+ z drugiej strony ponoć c+ dla abonentów ma jakieś promocje na paczkę canal+ np. dawniej było to chyba 8msc za 19.90 czy taka promocja jeszcze trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre/supercena.html na 18 mies.

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre/umo ... siecy.html na 6 mies.

Po prawej są ceny dodatków w danej promocji.

Zadzwoń 22 220 00 00 i uzyskasz dokładne informacje obecnie obowiązujące,

lub "Zadaj pytanie ..." wirtualnemu doradcy na prawej krawędzi strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie chce sie przeniesc do cyfry , czy musze kupowac antene od nich bo mam ta od polsatu (wilkosc okolo 60cm bodajże) ;)

 

I drugie pytanie czy Cyfra ma kanały na tej samej satelicie co Polsat ? Czy będe musiał znowu kręcić i ustawiać na inną ?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne by w ciągu miesiąca była nowa oferta, jeżeli chcesz czekać do marca - kwietnia? Może będzie inny sprzęt, osobiście wolę Pace od dekoderów ADB, które podobno mają być w przyszłości.

Każdy wybiera pakiet promocyjny według własnych potrzeb i możliwości. Pamiętaj że w 7 mies. by utrzymać te kanały cena wzrośnie o ~50 zł, te 3 opcje dodatkowe można wyłączyć.

Poczytaj forum, może pomoże Ci podjąć decyzje.

viewforum.php?f=6

viewforum.php?f=174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grudniu wiedząc o fuzji zmieniłem z "n" (full multiroom) na to co widzisz, czy chcesz już C+, czy za dwa miesiące nc+ prawdopodobnie z innym sprzętem?

Ja jestem zadowolony z tego co mam, a co będzie w nowej ofercie zobaczymy, podobno będzie możliwość przejścia na nową ofertę lub zostać na starych warunkach do końca umowy lojalnościowej.

Ja mam założenie by na dwóch TV działała bez przerw z nagrywaniem bogata oferta programowa, tak że trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...