Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Cyfrę+, ale niestety nie mogę odbierać kanału TVP1 HD i TVP2 HD. Jakby tracił się sygnał. Też tak macie? Czaszę mam 60 cm. Konwerter jakiś od Cyfry który dostałem z 8-10 lat temu.

Model dekodera DI87.

Wersja oprogramowania: 4.1.08/6.1/09_10_2012B

Wersja aktualizacji: 056

Siła sygnału 75%,

Jakość sygnału 75%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wymienić antenę z 60cm na większą,wysłałem maila do cyfry z pytaniem za ile mogę nabyć w punkcie sprzedaży antenę 80 cm, odpisano mi,że za 69zł mogę kupić antenę 70 cm wraz z konwerterem twin.Spotkał się ktoś z taką średnicą? Myślałem,że mają tylko 60 bądź 80 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, od roku C+ ma je w ofercie, sam osobiscie montuje je już od kilku lat :D Bardzo dobrej jakości, dobry zysk energetyczny, są to anteny Corab ASC700P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku poprzedniej strony chwaliłem się,że u mnie na 60 cm żadnych problemów z odbiorem.Niestety do wczoraj,silny wiatr+deszcz i niestety brak sygnału z transpondera 11411.Od 4 lat nic się nie działo aż tu nagle taka niespodzianka.Niedawno wymieniłem konwerter na quada być może to jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Od paru dni jestem posiadaczem cyfry+ pakietu Start HD.

Mam pytanie odnosnie "dokupienia" pakietu Canal+ za 30 zl.

Przegladajac forum natknalem sie na mozliwosc malego obejscia w postaci wlacz na poczatku miesiaca / wylacz na koniec drugiego miesiaca.

Chcialbym sie dowiedziec czy taka mozliwosc istnieje rowniez w moim pakiecie StardHD i czy w ogole ta opcja jest jeszcze "aktywna"?

W sumie zpaomnialem sie rowniez dowiedziec o to czy po fuzji platform obecne dodatkowe opcje beda w tych samych cenach z ta sama lista kanalow ?Czy raczej operator ma prawo stwierdzic "dzi kasujemy opcje Canal+" i dajemy inna z inna cena i innymy kanalami ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami załączając dekoder dioda zmieni kolor z czerwonego na niebieski i znowu na czerwony. Następne naciśnięcie na pilocie załącz i nic, jeszcze raz załącz i po ~minucie dekoder się załącza, jak gdyby dopiero włączony zasilacz. Co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Obecnie nie posiadam żadnej platformy cyfrowej, jednak na rynku najbardziej zachęca mnie Cyfra+ i mocno zastanawiam się nad tą opcją. Wiem jednak, że następuje fuzja z N, więc na wiosnę będą znane wszelkie pakiety, oferta, itp. odnośnie nowego tworu nC+.

 

W związku z tym mam zapytanie dla doświadczonych osób, co byłoby dla mnie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem? Czy wykupienie pakietu Cyfry+, np. tej najtańszej (bodajże startHD za 19,-/m-c) czy może jakaś inna byłaby dla mnie bardziej opłacalna? A proszę wziąć pod uwagę, że jestem bądź co bądź biednym, pracującym za niewielkie pieniądze studentem :D, a nie wiem czy rodzice by mi dokładali do abonamentu :>

 

Z powyższym pytaniem wiąże się kolejne. Czy warto już teraz podpiąć się pod choćby najtańszy pakiet Cyfry+, co dałoby mi jakieś korzyści, gdy na wiosnę będzie nC+ czy jednak lepiej wstrzymać się i zakupić pakiet nC+ dopiero na wiosnę?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie abonentem daje możliwość lepszej ceny ale w cenie 20 PLN oferta jest mała. Lepszy będzie pakiet Familijny w CP za 39,90 PLN na 15 miesięcy w tym 3 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...