Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nadzieję, że to odpowiedni temat na tego typu pytanie. Chodzi o F1 w HD, które póki co dostępne jest z polskim komentarzem tylko w Polsacie HD i Polsacie Sport Extra HD. Zakładając, że zależałoby mi tylko na oglądaniu F1 w HD z polskim komentarzem, na jaką ofertę powinienem się zdecydować? A może nie będę musiał podpisywać żadnych umów i wystarczy odpowiedni sprzęt + karta. Jakby co, to antenę satelitarną mam zamontowaną.

 

Z góry dzięki za sugestie w tej sprawie. Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini HD? Przecież w Mini HD jest tylko Polsat HD, Polsat Sport (na którym z F1 chyba nie leci nic) i Polsat Sport News :roll:

 

Jeśli nie zależy Ci na treningach, a jedynie na kwalifikacjach i wyścigach, to już lepiej kupić Fergusona Arivę 102E + Smart HD. W Smart HD masz Polsat HD i więcej ciekawych kanałów niż w Mini HD, a kosztuje (w zależności od tego na ile doładujesz) od 15 do 20 zł/miesięcznie. I co najważniejsze, nie jesteś związany żadną umową.

 

Jeśli zależy Ci na treningach w HD to pozostaje Ci podpisać umowę z Cyfrowym Polsatem na Familijny Max HD + Sport HD (tylko tu występuje Polsat Sport Extra HD), ale to się już robi 59,90 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje + wyścigi będą ok. Treningi nie zawsze mogę oglądać, a jak już, to zadowolą mnie transmisje w internecie, więc wystarczy mi Polsat HD - nie muszę mieć Polsatu Sport Extra HD.

 

Należy podpisać umowę w Cyfrowym Polsacie na pakiet mini HD i ten kanał będzie dostępny, ewentualnie oferta Pre-paid w CP

 

Mini HD nie jest taki drogi, ale jeszcze dochodzą pewnie jakieś koszty dekodera HD + aktywacja... Coś jeszcze? A jak to jest w pre-paid? Wychodzi taniej niż w lojalce? Polsat HD nie zostaje tam przypadkiem za darmo bez doładowywania?

 

Familijny Max HD + Sport HD - to już dla mnie trochę za drogo. Poza tym nie potrzebuje tego całego mnóstwa kanałów filmowych i ogólnotematycznych. Polsat HD mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament i dzierżawa dekodera to łączny koszt 20 zł. W pre-paid praktycznie to samo lecz dekoder musisz mieć na własność wybierasz pakiet Darmowy HD.

 

Czy można już kupić nową oferte z nowymi pakietami w cyfrowym polsacie.

Tak można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie smart HD jest taki zapis, że m.in. Polsat HD jest wśród kanałów, które są "dostępne przez 1 miesiąc po wygaśnięciu do dostępu do Pakietu smart HD" - więc mógłbym robić tak naprawdę doładowanie za 20 zł co dwa miesiące. Średnio wychodzi 10 zł / mc., czyli naprawdę mało. Tylko ten dekoder Ferguson Ariva 102E dosyć drogi... Co on tam ma za bajery, że tyle kosztuje? Może jakieś inne propozycje co do dekodera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest normalnym, nie najgorzej wykonanym dekoderem, na pewno lepszym niż koguciki ze stajni Cyfrowy Polsat Technologies:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... -102e.html

 

W przeciwieństwie do Polsatowego, możesz go również wykorzystać do innych platform jakbyś miał ochotę, (np. Cyfra+) gdzie w czytniku dekoderów Polsatu zadziała tylko karta którą dostałeś w zestawie itd. Niestety taniej dekodera HD niż za ~220 zł nowego nie kupisz. To jeden z najtańszych na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię CP, spytaj. Pewnie można ale trzeba będzie podpisać nową umowę na nowych warunkach.

 

Ja mam 19 m-cy do końca umowy i żeby dobrać multiroom wciskali mi nową umowę na 29m-cy, w tym 3miesiące gratis, żadnych zniżek :evil: podziękował oczywiście, abonament opłacony na 9 miechów z góry to mogli by mi dać ten multiroom, znaczy się włączyć (parę kliknięć w system i wysłać papierek) bo mam drugi dekoder z kanałami FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem otóż w październiku podpisałem nową umowę telefonicznie na familijny HD Film HD Sport HD vod 30 zl (telefon w plusie) miesięcznie od 2 miesiąca na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis. Otóż w 2 miesiącu naliczono mi 30z na vod ale w 3 miesiącu już nie. Napisałem do icok o co chodzi oddzwonił do mnie konsultant i powiedział że kwota 30 zl na vod się nie należy i muszę zapłacić za filmy które obejrzałem bo telefon jest na inną osobę a umowa CP na inna (mąż, żona) więc pytam jak zawierałem umowę telefonicznie konsultant sprawdzał i stwierdził że wszystko jest ok i kwota została przyznał. Czy możecie doradzić coś w tej sprawie domagać się przyznanej kwoty 30zł miesięcznie na vod czy domagać się rozwiązania umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, jak podpisujesz umowę konsultant zawsze powie Ci, że możesz, tzn powinien powiedzieć, że jest taka opcja, że będzie to zweryfikowane i o wszystkim dowiesz się z umowy, bo tak naprawdę to nie konsultant decyduje czy dostaniesz ta ulgę. On zaznacza odpowiedni kwadracik i to idzie z weryfikacją do PLUSA i wtedy jest decyzja czy dostajesz bonus czy też nie, bo telefon i umowa w CP musi być na tą samą osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to dlaczego przyznali w 2 miesiącu a potem raptem nie. I po drugie w czasie rozmowy telefonicznej konsultant chwilowo zawiesił połączenie w celu sprawdzenia numeru telefony i nic nie mówił o tym że telefon musi być na jedną osobę. Czyli co zostałem wprowadzony w błąd dali marchewkę wiedząc że jej nie dostanę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widząc kontraktu nie można tego stwierdzić. Wiele jest trików, które stosują konsultanci, ale tak jak mówię, konsultant nie przyznaje bonusu, on tylko zleca to, a później to jest weryfikowane. Dlaczego nie powiedział, że tel musi być na jedną osobę? Może z góry założył, że jak zapytał bądź Ty powiedziałeś, że masz telefon w Plusie to jest jednoznaczne, że jest na tą samą osobę, a jeśli nie było tak to może był świeży i nie wiedział, że musi być na tą samą osobę. Najlepiej napisz meila do nich z zapytaniem czemu miałeś po 2 miesiącu skoro tel jest na inną osobę a oni Ci odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...