Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie mogę. Niech ktoś coś zrobi z tymi komentatorami na nSport. Przecież to już jest taki dramat, że to się nadaje na skargę do KRRiT.

 

Hahaha " KRRiT" jak dobrze pamiętam nSport nadaje na koncesji z Ofcomu :D

To źle pamiętasz, bo nadają na polskiej koncesji. A KRRIT nie ma nic do komentatorów i niektórzy muszą się z tym pogodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowania ligi mistrzów nie było na żadnym kanale iti, ale mecze są w programie nSportu, narazie jeszcze nie ma rozpiski.

 

We wrześniowej ramówce nPremium są mecze ligi mistrzów i ligi europejskiej, więc będzie tak jak wiosną, że ten najlepszy mecz dnia pokażą tylko na nPremium. Dodatkowo nadal nie wiadomo co z meczem LE w tv otwartej, z tego co wiem, to jeden mecz musi być w telewizji otwartej.

 

Dodatkowo za tydzień pierwszy po przerwie Poniedziałkowy Program Piłkarski o 20:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę. Niech ktoś coś zrobi z tymi komentatorami na nSport. Przecież to już jest taki dramat, że to się nadaje na skargę do KRRiT. Wczoraj na meczu Wielka Brytania - Korea Południowa to był już chyba szczyt. Non stop [beep] chichot i śmiech Terleckiego i żarciki, które tylko jego z Ryczelem bawiły. Ryczel nie lepszy - gada bez żadnego pojęcia jak nawalony. Zero pojęcia o piłce i czucia gry. Już nie wspomnę o reszcie towarzystwa, jak "pan Legia" Kalinowski czy "pan nudziarz statystyk" Kalita (ten to przynajmniej komentuje tylko jako gość). Jagoda też jest słaby, jednak on to chociaż coś zabawnego czasem dowali.

 

100 % zgody , oni doprawdy minęli się z powołaniem. Jagoda straszny mądrala i ta jego mina jakby zawsze miał o coś pretensje.

 

Jedyny z nich który jako tako się nadaje to Marchliński. Dodam też że mecze komentuje Sitnicki który wcześniej pracował dla TVP i tam nigdy żadnego meczu nie komentował!

Mam nadzieję że fuzja jakoś zmarginalizuje tych panów którzy kaleczą LM ,na to liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kilka groszy zainwestuje w ten nsport

Co prawda użytkuję Cyfrę+, ale zakupiłem moduł CAM (za 39,99 zł na allegro) pod kartę TNK i doładuję sobie tą kartę do grudnia.

Głównie chodzi mi o wtorki z ligą mistrzów. Zawsze będzie pewny 1 mecz o 20:45 a czasami nawet dwa gdy będzie mecz na wschodzie.

Dodatkowo ok. 23 wtorkowe skróty.

 

W środę to niby jakaś ogólnodostępna telewizja mecz pokazuje, dodatkowo Niemcy pokazują 1 mecz FTA (kiedyś SAT.1 teraz ZDF).

Ale oglądać skróty z wszystkich wtorkowych meczów dopiero w środę i to w ekspresowym tempie (tylko bramki) to nie dla mnie.

 

Po fuzji myślę że kanał będzie istniał tylko pewnie wpakują go do dodatkowego pakietu i np. za 30 zł bedą kanały nSport nPremium nFilm i co tam jeszcze mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kilka groszy zainwestuje w ten nsport

Co prawda użytkuję Cyfrę+, ale zakupiłem moduł CAM (za 39,99 zł na allegro) pod kartę TNK i doładuję sobie tą kartę do grudnia.

Głównie chodzi mi o wtorki z ligą mistrzów. Zawsze będzie pewny 1 mecz o 20:45 a czasami nawet dwa gdy będzie mecz na wschodzie.

Dodatkowo ok. 23 wtorkowe skróty.

 

od tego sezonu pewnosci nie masz zadnej ze beda mecze LM na nSport. Prosta sprawa... od tego sezonu maja nowe kontrakt na LM, wiec moga dac ja tylko do nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport SD/HD

 

Wtorek, 21.08.2012

 

18:00 ... Spartak Moskwa vs. Fenerbahçe

20:45 ... Mönchengladbach vs. Dynamo Kijów

23:00 ... Skróty

23:30 ... Mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

 

Środa, 22.08.2012

 

9:00 .... Mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

11:00 ... Mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

14:00 ... Mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

17:00 ... Mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

20:45 ... Sporting Braga - Udinese Calcio

23:00 ... Skróty

23:30 ... BATE Borysów - Hapoel Kiryat Shmona (RETRANSMISJA)

 

Tak więc rozwiane są wątpliwości. Tak jak rok temu nSport trochę tej ligi mistrzów pokaże.

Myślę, że średnio te 3 mecze w tygodniu będą, bo zawsze tam jakiś mecz o 18:00 wypadnie.

Tradycyjnie o 23:00 można pooglądać skróty z wszystkich spotkań.

Dodatkowo na drugi dzień od rana retransmitują pozostałe mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie LE na nSport?

Będzie tylko, pod koniec wrzesnia kiedy rozpoczynają sie rozgrywki grupowe, jeszcze nie wiadomo jak to bedzie z pokazywaniem ewentualnie polskiej druzyny, bo jezeli któras by się zakwalifikowała to musiałaby byc pokazywana w TVN turbo lub tvn 7 ...ciekawy sam jestem jak to bedzie z tą LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...