Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecnie to co prezentuje Jedynka woła o pomstę do nieba. Ten kanał naprawdę wiele stracił w moich oczach, szczególnie przez brak transmisji skoków w Japonii, ale i Predazzo w sobotę, za bezsensowne zakończenie serialu Plebania i wiele innych. Właściwie to TVP obecnie ma tylko u mnie 1 wielkiego plusa - obszerne transmisje sportowe z największych imprez jak Mistrzostwa Świata/Europy w Piłce Nożnej czy Igrzyska Olimpijskie, do których mają wyłączne prawa. No i są oficjalnym nadawcą Euro 2012. Ale pod względem programowym to ostatnio niestety dno. Czasem poleci fajny film wieczorem w weekend i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czym przyciągną do "Galerii", bo wg pierwszych opinii o serialu, jakie przeczytałem na profilu "Plebanii" na Facebooku nowy serial jest po prostu nudny.
profil plebanii na facebooku,tam na pewno będą obiektywne oceny:D

Racja, @wislok. Fani ,,Plebanii" będą negatywnie oceniać ,,Galerię", byleby jak najszybciej TVP1 przywróciła ,,Plebanię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Klingenthal Kamil wygra tak jak w zeszłym roku ... nie zapłace im abonamentu za takie numery najpierw podają że " wszystkie konkursy PŚ w skokach narciarskich na antenach tvp " później "ze względu na oszczędności rezygnujemy z pokazywania 4 konkursów skoków " , teraz rezygnują z kolejnego . Może nie pokazujcie dalej PŚ tylko dajcie podwyżke swoim prezenterom i pokazujcie Galerie i powtórke Plebani czy Klanu !!! Proponuję obciąć pensje wszystkim o 50 % ( zarabiają po kilka tysięcy a taki Kowalski zarabia ok 1000 zł ) i wykupić kilka ciekawych pozycji filmowych bądż sportowych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie pokazujcie dalej PŚ tylko dajcie podwyżke swoim prezenterom i pokazujcie Galerie i powtórke Plebani czy Klanu !!! Proponuję obciąć pensje wszystkim o 50 % ( zarabiają po kilka tysięcy a taki Kowalski zarabia ok 1000 zł ) i wykupić kilka ciekawych pozycji filmowych bądż sportowych !!!

A będą emitować ,,Galerię" i ,,Klan", bo z tego mają zysk. Ze skoków zrezygnowali trudno... Tak samo było z polskimi filmami w 2010, kiedy to nie kupowali w ogóle polskich premier fabularnych, też wtedy miałem do nich wielki żal, ale nic nie poradzimy na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie umiescili tego konkursu w swoim terminarzu PŚ ,więc zapomniałem,że takowy jest. No to TVP nie pokaże 5 konkursów skoków. Przypominam sobie sytuację ,że dwa pierwsze PŚ ,które wygrywała Justyna Kowalczyk były też bardzo okrojono pokazywane przez TVP,tzn. konkursy w Kuusamo i wykupywali na ostatnią chwilę ostatnie 8 konkursów. Później bezczelnie chwalili się,że sukcesy Justyny można było zobaczyć tylko w TVP. Więc to,czyli pokazanie 11 konkursów przy rozgrywaniu 33 indywidualnych to był dopiero skandal. W tym kontekście należy pochwalić rządy lewicowe w TVP- od razu po sukcesie Małysza w TCS ,który był szcześliwie pokazywany w TVP,choć nie wszystko live od razu wykupił prawa do transmisji wszystkich konkursów. I za rządów lewicowych PŚ był najlepiej pokazywany(wszystkie konkursy,studio pod skocznią,nie zapomnę tej czapeczki Kurzajewskiego). Naprawdę jesli chodzi o tą kwestię to Roberrt Kwiatkowski ma u mnie wielkiego plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio było od początku ich transmisji.W jednym z sezonów 2003/2004 bądź 2004/2005 nie było live konkursów z Finlandii,ale wtedy rządziła już chyba Dworak w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agyz błąd wynikający z pośpiechu. No cóż ,widać w TVP próbują oszczędzać na wszystkim,tylko nie wiem czy te oszczędności idą w takim kierunku w jakim powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu TVP zaczęła kupować filmy w wersji HD, więc emituje je równolegle na Jedynce/Dwójce i TVP HD. Często zdarzały się takie sytuacje, że TVP miało dostęp do wersji w najwyższej jakości i emitowała film na TVP HD przy czym w tym samym czasie na TVP1 lub 2 ten sam film był wykastrowany do formatu 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że film który jest emitowany w chwili obecnej na TVP 1 jest równolegle pokazywany na kanale TVP HD.To jest normalna sytuacja bo pierwszy raz się w tym spotkałem?

Poczytaj czasem temat o TVP HD to się dowiesz że jest tego sporo (wliczając w to polskie seriale emitowane przez TVP1/2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...