Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tego życzmy sobie od CP w Nowym Roku!

Ale to chyba niemożliwe. Biurokracja przerosła już wszystko mi znane.

Przed Świętami zapytałem poprzez kontakt na stronie CP jak najszybciej dokupić pakiet ( najszybciej, bo bałem się, że mi szybko przejdzie :D )

I otrzymałem odpowiedź, że TAKICH informacji udzielają wyłącznie po zalogowaniu się do ICOK.

Stracili zysk bo mi przeszło natychmiast. Czyli skoro nie interesują ich pieniądze, to opinie abonentów na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, święta mogą przytępić czytanie ze zrozumieniem :]

 

Powtórzę: pytałem JAK NAJSZYBCIEJ MOŻNA, czyli widocznie doskonale wiedziałem czy można I co można.

Czy aby otrzymać odpowiedź typu:

1.przez internet

2. u dystrybutora

3. u konsultanta

4. poprzez KGB albo CIA

 

trzeba się logować do ICOK?

 

Na wszelki przypadek kończę definitywnie ten niepotrzebny wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pewnie zdziwisz, ale oni muszą sprawdzić dostępność ofert na Twoim koncie, żeby udzielić Ci informacji. Ogólnie to najszybciej masz w APSie, ale nie wszystko da się załatwić w APSie, czasem zostaje tylko PartyLine. Już rozumiesz o co chodzi?

Poza tym pytanie JAK NAJSZYBCIEJ do najszczęśliwszych nie należy, czasem szybciej tu czasem gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem posiadaczem dekodera HD5000 z dyskiem DTU320. Mam następujący problem. W trakcie oglądania włączyłem nagrywanie. Po jego zakończeniu włączyłem funkcje PVR aby zobaczyć czy nagranie jest ok. Film był pod właściwym tytułem. Ale po włączeniu odtwarzania okazało się, że jest tam nagranie które było zaprogramowane kilka dni wcześniej. Pod pierwszym jakie było robione na tym dysku. Nie wiem czy jest to jakiś błąd w oprogramowaniu tunera? Czy może z dyskiem jest coś nie tak. Czy ktoś miał może taki przypadek? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć ten dekoder do amplitunera :?: Dekoder połącz kablem SPDIF do amplitunera Koda AV 505X.Nie było żadnego dźwięku.Próbowałem kombinować,podłączać pod różne gniazda SPDIF i nie było żadnej reakcji.Tak samo ustawiałem dźwięk SPDIF w dekoderze.Co zrobić aby dźwięk był w kinie domowym :?: Wcześniej amplituner miałem podłączony przez eurozłącze w dekoderze Echostar Dsb 606.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej30. - miałem dwa takie przypadki i skończyło się za każdym razem utratą nagranych programów, pierwszy raz gdy film nagrywał się w nocy, a drugi raz w święta, jak podobnie jak Ty włączyłem nagrywanie w czasie trwania programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam następujący problem. Pilot do dekodera nie działa, kiedy równocześnie włączony jest mój telewizor Daewoo. Kiedy wyłączę telewizor, pilot działa.

 

Zaobserwowałem wtedy dziwne zjawisko, że jak dotknę ręką dolnej blaszki tego dekodera, to wtedy nawet przy włączonym tv pilot działa. I teraz kombinuję, co podłożyć pod spód dekodera, żeby pilot działał. Może mieliście taki przypadek ? Proszę o pomoc.

 

Jest możliwość wymiany na Mini HD 2000 ?

 

Ps. Takie jaja to tylko z polsatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze w ustawieniach jest do wyboru pref. wyjście audio - hdmi lub spdif. Jaka jest różnica między nimi i co lepiej wybrać jeśli mam nowy telewizor to które będzie lepsze jakościowo. Bo po wyborze spdif jest przy komunikacie audio na spdif - dolby digital a przy audio na hdmi - stereo? Czy audio na hdmi bo mam podłączone kablem hdmi będzie lepiej jak ustawie automatycznie czy stereo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy jest mozliwe w dekoderze HD5000 przesuwanie kanalow w opcjach ulubione kanaly?

dosc denerwujace jest ze kanaly muzyczne mam porozrzucane i chcialbym to jakos uporzadkowac.

Kanaly dla Abonentow tez sa dosc denerwujace, i tez chcialbym je przesunac na koniec lity.

 

Dzieki za pomoc.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...