Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jestem nowy .

Mam na imie Tomasz.

mam taki problem z nowo zakupionym opticum xts703 .

nie moge zmienic softu na soft z secą.

1.4.34 amstar

probuje przez USB.

podaje komunikat błedna wersja loadera .

czy jest jakis loader na port rs??

czy moze ktos wrzucic linka...

albo podrzucic jakis pomysl.

tuner ma chodzic z cyrfa ze spliterem przewodowym blue line na uniwersalnym wejsciu i modułem polsatu na CI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak:

1. Jeśli już masz coś ustawione to zrób sobie kopię zapasową

2. Wgraj przez USD ale upewnij się że masz ustawione software+lista+loader. Jak masz tak ustawione to wgrywasz.

3. Gdy masz już wgrane to możesz wgrać samą listę (jeśli już ustawiłeś sobie) ustawiając opcję na lista użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartomello zakupilem karte kliencka pod Opticuma i splitter dziala, dzieki raz jeszcze za pomoc

Witam.

Mam pytanie ponieważ mam podobny problem z OPTICUM hd xts703p X7 a właściwie z kartą klienta do splittera Medium IV.

A mianowicie na jakiej aukcji mogę zakupić kartę klienta, która w końcu będzie działać, ponieważ zakupiłem już w sumie 4 karty klienta przez allegro u różnych gości i na żadnej nie działa. Wyświetla mi się napis media guard a po chwili wrong kart.

Mam wielką prośbę jak byście mogli mi napisać na jakim wgranym sofcie w tunerze idzie karta i jakie mają być ustawienia w opcji czytnika kart w tunerze? Bo może tutaj mam coś poprzestawiane.

Tuner zakupiłem nowy i musiałem wgrać soft. Na oryginalnej karcie cyfry plus działa bez problemu. Karty klienta które otrzymywałem działały na tunerze FERGUSON 6600, którego mam podłączony pod drugi telewizor.

Softów wgrałem już w sumie też chyba z cztery różne. i dalej nie działa.

Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartomello zakupilem karte kliencka pod Opticuma i splitter dziala, dzieki raz jeszcze za pomoc

Witam.

Mam pytanie ponieważ mam podobny problem z OPTICUM X7 a właściwie z kartą klienta do splittera Medium IV.

A mianowicie na jakiej aukcji mogę zakupić kartę klienta, która w końcu będzie działać, ponieważ zakupiłem już w sumie 4 karty klienta przez allegro u różnych gości i na żadnej nie działa. Wyświetla mi się napis media guard a po chwili wrong kart.

Mam wielką prośbę jak byście mogli mi napisać na jakim wgranym sofcie w tunerze idzie karta i jakie mają być ustawienia w opcji czytnika kart w tunerze? Bo może tutaj mam coś poprzestawiane.

Tuner zakupiłem nowy i musiałem wgrać soft. Na oryginalnej karcie cyfry plus działa bez problemu. Karty klienta które otrzymywałem działały na tunerze FERGUSON 6600, którego mam podłączony pod drugi telewizor.

Softów wgrałem już w sumie też chyba z cztery różne. i dalej nie działa.

Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam.

witam, rowniez posiadam opticuma x7 mam spliter medium IV i u mnie chula bez problemow. zalezy jaka masz karte bo do X7 potrzebna jest karta FX spytaj u producenta splitera a ta karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avi multimedia właśnie szukam listy od C+ z HD - takiej identycznej z listą na tunerach C+

jeśli taką układasz z chęcią bym z niej skorzystał.

 

ps.ktoś zamieścił tu info o edytorze kanałów - SetEditArgusMini 1.14 ale dziś nie znalazłem tego wpisu ,natomiast okazuje się że to płatny programik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...