Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

n-ka, n-ka, ciagle n-ka, jak uważacie n-ke za tak cudną platformę to co jeszcze robicie w cyfrze? Po za tym to jest temat o PACE HD PVR 500GB i na nim sie powinniśmy skupić a nie na n-ce.

 

Uważamy za TOTALNĄ porażkę rozwój softu w sprzęcie Cyfry, jego modyfikację itp. Jak można tak pie***yć sprawę. Po co gadanie, tony lasów wyciętych na ulotki HBO GO. MOOD itp. jak nie potrafią sobie z tym poradzić. Wiem w jakim wątku piszę i przypominać mi tego nie musisz. Pace PVR: zrypane nagrywanie, sam nagrywa co chce i ile chce, u mnie jak się uruchamia to słuchać bulgotanie, dosłownie: BULGOTANIE jak w kanalizacji. I co ? Jajco i nikogo to w Cyfrze nie obchodzi. Głupiego nagrywania, EPG poprawić nie potrafią a się biorą za obiecywanie cudów. To tyle ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace spokojnie pod Diseqc da radę, tylko musi być Diseqc, wersja 1.0.

 

Diseqc jakiej firmy wspolpracuje bezproblemowo z Pace?

Ja mam 2 oddzielne anteny na HB i Astrę i używam diseq 2.0 NS-21E RoHS 2x1 DiseqC SWITCH i jak to tej pory od sierpnia 2010 działa bezproblemowo.Jedynie po wgraniu chyba oprogramowania 146 lub 147 przestał działać.Ale po ponownym wgraniu listy programowej działa OK.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u Ciebie z siłą sygnału? Ja tak miałem w okresie jesienno zimowym, kiedy to wiatr nie oszczędzał mojej anteny, w dodatku była ustawiona w taki sposób, że widziała drzewa a nie coś więcej - potem zmieniłem położenie anteny - zamontowałem ją o wiele wyżej i sztywniej i problemu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sygnał mam dobry (jakieś 4 i 1/3 zielonego paska), mieszkam w bloku na 4-tym piętrze, nie mam zbytnio możliwości zamontowania anteny wyżej. Wcześniej miałem Pace SC i nie było takiego problemu. Sprawdziłbym chętnie na Scarcie tylko, że akurat oddałem go razem ze starym dekoderem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z tym dekoderem. Od pierwszego podłączenia raz na jakiś czas (raz na półgodziny, raz na 15 minut) zanika głoś na jakąś sekundę, tak jakbym wcisnął mute i od razu wyłączył. Czy ma ktoś podobny problem? Czy to kolejna wada aktualnego softu?

 

Też mi zanikał, coś chyba kombinowali odgórnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten badziew cyfrowy za 10zl/mies po 2 dniach oddalem i szkoda ze nie mam mozliwosci nagrywania, ale oprocz tego to niczego nie zaluje bo predkosc dzialania i intuicyjnosc uzytkowania w moim 3 letnim globo hd s1 bije na glowe!!! Szkoda tylko ze na rynku nie ma jakiegos taniego dekodera twin:((((

Zycze powodzenia w mekach z dekoderem 21 wieku PACE PVR 500GB:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w zasadzie to dlaczego tak oczekujecie nowego softu skoro w/g tego co czytałem mają być dodane tylko płatne usługi internetowe, Mood, HBO GO. Więc nie rozumiem bo niektórzy tu myślą że dostaną soft "a la turbo enkowe:)" Taką macie ochote aby płacić 10 zeta za mp3 z serwisu mood??? Niestety ale cyfra+ nie skupia się na dodaniu czegoś od siebie a raczej na dostaniu czegoś od nas, te 10 zł:) No chyba że ja czegos nie doczytałem to oświećcie mnie łaskawie bo na You tube 720p chyba nie mamy co liczyć w Pace:)

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w zasadzie to dlaczego tak oczekujecie nowego softu skoro w/g tego co czytałem mają być dodane tylko płatne usługi internetowe, Mood, HBO GO.Pozdr,

 

Oczekuję chociażby powrotu do sprawniej działających funkcji we wcześniejszym sofcie. Czyli nie świecenie po oczach niebieską diodą w nocy (co u mnie ma miejsce); płynniejszym przełączaniu kanałów na wyświetlanej belce (wcześniej działało to sprawniej); braku problemów z nagrywaniem, który u mnie sporadycznie występuje (np. pojawia się napis "nagrywanie rozpoczęte" a dioda pozostaje niebieska i nagrywania nie ma); regularnym ściąganiu materiałów "na życzenie", których u mnie dostępnych jest zazwyczaj 1/3. I może generalnie szybszego działania, np. jeśli chodzi na reakcję na pilota.

 

A jeśli chodzi o usługi online czyli wspomniany internet, to nie wiem dlaczego wymieniłaś akurat te płatne, skoro mowa jest również o "portalu zakupowym" a w przyszłości kolejnych usługach. Myślę że jak już jakimś cudem uda im się odpalić tę funkcję, to pojawianie się dodatkowych aplikacji jest już tylko kwestią czasu. Poza tym jestem zwyczajnie ciekaw jak to będzie działać.

 

Żeby była jasność - za mood, i hbo płacić dodatkowo nie zamierzam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...