Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kantona, niestety PACE ma tą przypadłość i dlatego podłączanie go poprzez rozdzielacze HDMI jest nie najlepszym pomysłem.

 

Praktycznie, podczas aktualizacji usługi VoD, PACE nie powinien uaktywniać wejścia HDMI, ale jak widać jest to kolejny bug panów programistów.

 

Dość podobnie będzie, kiedy ktoś podłączy instalację antenową do PACE poprzez rozdzielacz, bo wówczas, kiedy akurat PACE jest w stand by, a inny odbiornik podłączony również do tego rozdzielacza jest włączony, to kiedy PACE będzie usiłował aktualizować VoD, to na czas tej próby, która musi zakończyć się niepowodzeniem, również zaniknie obraz z aktywnego, włączonego odbiornika sat.

 

Mając więc wzgląd na powyższe PACE powinien być podłączony bezpośrednio, bez żadnych rozdzielaczy, czy to HDMI, czy antenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał24 jeżeli z tym softem to prawda to znowu cyfra przy najbliższej promocji będzie się chwalić czymś czego nie ma. Jezeli mood ruszy przed swiętami, a pewnie tak będą chcieli, to zgodnie z informacją z ich strony ma byc dostępny na dekoderach, a to już wtedy nie będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał24 a sprawdziłeś podłączenie kabli, ustawienia, soft oraz czy w przypadku dwóch kabli, na obu masz sygnał? Muszę Cię zmartwić, ale 99,9% przypadków braku poboru filmów VOD jest z winy użytkownika, nie sprzętu.... ;>

Wszystko sprawdzone. To chyba przez tą niebieską diodę. Kiedyś z dwie noce nie zapaliła się to coś tam pobrało. Trzeba czekać na nowe oprogramowanie, którego chyba szybko nie będzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka więc dla osób zorientowanych:

1. Czy ktoś ma również potwierdzenie, że nowego softu nie będzie w tym roku ?

2. Czy na znany efekt niegasnącej niebieskiej diody pomaga reset w menu serwisowym ?

Nie mam cierpliwości na ten sprzęt i jeśli mam czekać do stycznia to muszę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nowe oprogramowanie będzie najwcześniej w styczniu

Ja dawno pisałem przed 11 listopada że te szumne zapowiedzi Cyfry co do funkcji dekoderów HD ( wszystkie miały być PVR) Wszystkie dekodery cyfry miały byc super hiper etc.. wyszło jak zawsze picuś i glancuś i" mermelada" .. została się jeno mermelada.. !!

Podobnie zapowiada się z usługą cyfra online kolejne obiecanki ..

No ale cyfra ma biznesy na głowie wchłanianie nki a nie tam przejmowanie się takimi bzdetami jak wcześniejsze obietnice..

Czyli reasumując tego glancu musi wystarczyć do Nowego Roku..

Ja mam nadzieję że do końca roku uporządkują listy programów. w PACE PVR . Bo bałagan ci tam panuje okrutny..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przejsc na odbior z HB i Astry (do tej pory tylko HB) za pomoca zeza.

Jak wyglada sytuacja z Pace HD PVR odnosnie zasilania 2 LNB's i przelacznika DiSEqC?

Obilo mi sie o uszy, ze Pace moze miec problemy z zasilaniem.

W moim przypadku wygladaloby to tak:

2 X LNB Inverto Black Ultra = 2 X 200mA = 400mA

1 X przelacznik DiSEqC 5/2 = 50mA

 

Czy Pace da rade przy ok. 450mA?

Jakiej firmy przelacznik DiSEqC dziala bezproblemowo z Pace HD PVR?

 

P.S.

W zestawie jest jeszcze zacny Pioneer BCT-1430 - tylko do HB (bez DiSEqC).

Przewody max. 20m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...