Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Will: Szkoda że vectra-01 nie udziła informacji na moje 2 pytania.

Poza tym ciekawe jak Vectra zareaguje na taki temat

https://satkurier.pl/news/70250/zamow-or ... lowki.html

 

gangrena: Telekomunikacja Polska rozszerza dostępność kanału telewizyjnego Orange sport. Zainteresowane telewizje kablowe będą go mogły włączyć do swojej oferty bez ponoszenia opłat. "pod adresem: podkabluj@orangesport.pl stacja przyjmuje zgłoszenia od widzów, którzy chcieliby oglądać Orange sport w "swojej" telewizji kablowej. Wystarczy podać jej nazwę - przedstawiciele handlowi Orange sport skontaktują się z operatorem.

http://media2.pl/media/85884-Orange-spo ... -domu.html

 

Jak myślicie Vectra włączy nam ten kanał w złotym? Lobbujcie w Vectrze i Orange sport ja już to robię

 

webforms: will napisał(a):

Poza tym ciekawe jak Vectra zareaguje na taki temat

https://satkurier.pl/news/70250/zamow-or ... lowki.html

 

Pewnie coś takiego: Włączenie nowego programu do oferty to długi proces, często związany z trudnymi negocjacjami. Niestety, na dzień dzisiejszy nie umiem powiedzieć więcej.

 

Will: Zapewne tak, ale mimo to warto dawać znać że klenci czuwaja nad informacjami w kwestii kanałów

 

golbi_84: Tylko ze HBO chyba nadal nie jest pełna ofertą gdzie jest HBO OD czy HBO GO?

A czy trzeba koniecznie brać wersje HD czy nie można podzielić tego na HBO SD i HBO HD jakoś N posiada tylko wersje HD a wiec można rozdzielić i oferować tylko SD lub tylko HD

 

 

EUROSPORT 2 jest odkodowany

 

golbi_84: Jak kanał ma być oferowany za darmo to rozmowy powinny być krótkie

 

tester19: Już znamy problemy Vectry z Kanałem Czwórka Radio na Wizji. Oczywiście opoźnienie do wszystkich platform i sieci kablowych z włączeniem kanału o 3 miesiące. Co do Orange Sport tu pewnie będzie tak samo nie spodziewałbym się szybkiej reakcji jak w ogóle go włączą. Uważają, że oferte mają ekstra na dzień dziś

 

arczi1280: Orange Sport ma dość ciekawą ramówkę i do tego kanał za darmo więc można go wprowadzić do oferty, ale znając opieszałość Vectry możemy się nawet nie doczekać tego kanału w ofercie.

Podobno ktoś tu podawał, że nowe kanały HD z paczki C+ miały być w połowie listopada w ofercie Vectry

 

Will, gangrena, webforms, golbi_84, tester19, arczi1280: Jedyne, co mogę odpowiedzieć, to że obecnie rozmawiamy z nimi.

 

pawel1902: Vectra-01

 

Gdy będzie już pan wiedział coś więcej to niech pan tylko napisze tu na forum kiedy będą włączone do oferty kanały C+ GOL HD i C+ WEEKEND HD z góry dziękuje i to tyle już nic nie pisze w tej sprawie.

 

Pawel1902: Zawsze informujemy naszych abonentów o wszelkich zmianach programowych, wykorzystując różnego rodzaju narzędzia komunikacji. Oczywiście jak tylko będę coś wiedział na temat włączenia kanałów, o których piszesz dam znać na forum.

 

Scorpion: Vectra-01 napisał(a):

umowę rozwiązać możesz zawsze. Jeśli podpisałeś ją na warunkach promocyjnych będziesz musiał liczyć się z karą, która wynika z podpisanego zobowiązania.

 

Proszę nie straszyć klientów karami, bo to niezgodne z prawem! Jeśli wypowie umowę ze względu na zmianę oferty programowej (o tym napisał!), to nie będzie miał żadnej kary.

 

Scorpion: nie straszę tylko informuję. W przypadku rozwiązania umowy na czas określony (tzw. Promocji) naliczana jest odpowiednia kara. Przyznaję Ci również rację, że w przypadku wypowiedzenia umowy na podstawie zmiany oferty programowej abonentowi przysługuje prawo rozwiązania umowy bez jakichkolwiek konsekwencji z zachowaniem obowiązującego, trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia, zgodnie z Regulaminem Świadczenia usług Telekomunikacyjnych.

 

golbi_84: Vectra-01 napisał(a):

Golbi_84: Opłata za dekoder PVR uzależniona jest od posiadanego pakietu. Jeśli powiesz, którą opcją jesteś zainteresowana wówczas udzielę konkretnej informacji

 

Szerze się jeszcze zastanawiam kilka opcji

1. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)

2. Platyna + HBO + Canal+ + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)

3. VIP + dekoder PVR + internet 8 Mb + Multiroom (SD)

4. VIP + dekoder PVR + internet 16 Mb + Multiroom (SD)

 

Wszystko zależy o mniej więcej cen

Formalnie każda propozycja paczki bez telefonu minimum z platyną PVR i 8 MB

 

A i jeszcze jedno czy to prawda o TV1000 od stycznia? I czy będą kanały nPremium?

 

Golbi_84: W pakiecie platynowym aktywacja dekodera PVR kosztuje 150zł. W ofercie VIP opłata ta wynosi 50zł. Informacje na temat aktualnych promocji możesz znaleźć na stronie internetowej: http://www.vectra.pl/telewizja/telewizj ... /promocje/

 

James28: Witam Wszystkich. Mam pytanie i mam nadzieję, że mi pomożecie. Kwestia dotyczy rozwiązania umowy. Dzisiaj byłem się pytać w BOK-u odnośnie rozwiązania umowy w związku z faktem otrzymania informacji odnośnie wycofania z oferty kanału "MOVIES 24". Do tej pory byłem przekonany, że mogę złożyć pismo dot. rozwiązania umowy do 30 dni od otrzymania informacji, że dany kanał został wyłączony z oferty. Jednak Pani w BOK-u poinformowała mnie, że powinienem złożyć pismo o rezygnacji w ciągu 14 dni od dnia otrzymania powyższej informacji. Czy udzielono mi prawidłowej odpowiedzi??? Z góry dziękuję za odpowiedź pomoc w tej sprawie. Jeżeli byłoby to jednak 30 dni to prosiłbym o podanie art. na który powinienem się powołać rozmawiając jeszcze raz w BOK-U.

Scorpion: Wszystko masz w Regulaminie świadczenia http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_glowny.pdf konkretnie pkt 4.6, cytuję:

". W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b., Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy, pod warunkiem doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej, w terminie 30 dni od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie bądź modyfikacji Usług, o którym mowa w pkt. 4.4"

 

Jak widać, Pani w BOK nie zna regulaminu firmy, w której pracuje...

 

James28: Potwierdzam, masz 30 dni na wypowiedzenie umowy od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie oferty programowej (pełen okres rozliczeniowy). W przypadku braku akceptacji zmian należy poinformować Vectrę o rozwiązaniu umowy pisemnie lub osobiście w lokalnym Biurze Obsługi Klienta, zachowując obowiązujący okres wypowiedzenia umowy.

 

 

Pepe1974: Vectra-01 napisał(a):

Maliniaq: Witam.

Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?

Czy wiecie coś na ten temat?

 

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

 

Maliniaq, Tester19:(...)

Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).

w tej chwili kanał jest na liście... [czyt. jest dostępny] ale dlaczego nie "świeci"?

 

Cornee: Sprawdziłem jak sie ma sprawa z Canal+3D w UPC - tam cały dzien jest plansza z napisem Canal+3D albo z zapowiedzią najblizeszego programu a wieczorem o 20 leci jakis program (widzialem mecz i widzialem koncert) - czyli dokładnie tak samo jak na dekoderach Cyfry+. Oczywiscie w nadziei ze u nas tez tak jest nastawiłem 12.11 dekoder by nagrac reklamowany przez Canal+3D koncert KYLIE MINOGUE I "APHRODITE" i oczywiscie nic sie nie nagrało. Myslę że Vectra standardowo przeoczyła (o czym świadczy powyższy wpis Vectra-01) ze Canal+3D to juz nie tylko pasmo pomocnicze wykorzystywane raz w miesiacu by pokazac w 3d premierę tego co leci jako 2d na Canal+ (a w pozostale dni technicy mogą to spokojnie wyłączyc). Vectro prosimy o pobudkę...

 

Pepe1974, Tester19, Cornee: Obecnie wszystko powinno działać jak należy. Czy mógłbyś sprawdzić i potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21 października otrzymałem z Vectry maila w którym informowano o zmianach programowych i o wprowadzeniu od 1 grudnia Kino Polska Muzyka. Natomiast wczoraj otrzymałem pismo datowane 28 października z którego wynika że Kino Polska Muzyka będzie od stycznia . Vectro , więc jak to wreszcie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectro-01: czy kontaktujecie się z osobami, które wypowiedziały umowę ze względu na zmianę oferty programowej? Macie jakiś program utrzymaniowy? Nie wiem, czy czekać na propozycję pozostania, czy nie mieć złudzeń i wybrać już teraz ofertę konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pepe1974: Vectra-01 napisał(a):

Maliniaq: Witam.

Podobno Canal +3d nadaje codziennie o godz 20tej programy w 3D , a u mnie czarny ekran ?

Czy wiecie coś na ten temat?

 

Tester19: Wina leży po stronie Vectry. W Cyfrze + na kanale Canal + 3D jest plansza kanału bądz zapowiedz programu który ma byc nadawany. Nie widziałem przez ostatnie dni żeby tam była jakaś ciemność ale w Vectrze jak zawsze na odwrót

 

Maliniaq, Tester19:(...)

Canal+ 3D jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich abonentów Vectry posiadających pakiet Canal+ HD z dekoderem HD (trzeba też dysponować telewizorem 3D).

w tej chwili kanał jest na liście... [czyt. jest dostępny] ale dlaczego nie "świeci"?

 

Cornee: Sprawdziłem jak sie ma sprawa z Canal+3D w UPC - tam cały dzien jest plansza z napisem Canal+3D albo z zapowiedzią najblizeszego programu a wieczorem o 20 leci jakis program (widzialem mecz i widzialem koncert) - czyli dokładnie tak samo jak na dekoderach Cyfry+. Oczywiscie w nadziei ze u nas tez tak jest nastawiłem 12.11 dekoder by nagrac reklamowany przez Canal+3D koncert KYLIE MINOGUE I "APHRODITE" i oczywiscie nic sie nie nagrało. Myslę że Vectra standardowo przeoczyła (o czym świadczy powyższy wpis Vectra-01) ze Canal+3D to juz nie tylko pasmo pomocnicze wykorzystywane raz w miesiacu by pokazac w 3d premierę tego co leci jako 2d na Canal+ (a w pozostale dni technicy mogą to spokojnie wyłączyc). Vectro prosimy o pobudkę...

 

Pepe1974, Tester19, Cornee: Obecnie wszystko powinno działać jak należy. Czy mógłbyś sprawdzić i potwierdzić?

 

Vectro-01 Ja aktualnie jestem na wypowiedzeniu z wami umowy i już na dzień dzisiejszy zmieniłem dostawce telewizji wieć nie mam możliwości sprawdzenia :P Ale za to znalazłem odpowiedź pare postów wcześniej :

Dzisiaj juz działa Canal+3D tak jak powinien - Podziękować:)

 

Wynika z tego, że wszystko jest już dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Vectra-01 » 17 lis 2011, o 16:07

 

CYFROmaniak: Vectra-01 czy jesteście zainteresowani kanalem FOX HD?

Dla mnie to właściwie ostatni "potrzebny" mi do pełni szczęścia programik, no może jeszcze BBC HD. Mógłbym prosić o jakieś info?

 

CYFROmaniak: Niestety, ale na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionego przez Ciebie kanału.

Misiek1939: Do Vectry 0-1:

Skoro jak twierdzisz jesteś autoryzowanym reprezentantem Vectry,to powinieneś wykazywać się większą kompetencją.

Zignorowałeś całkowicie mą wypowiedź z 07 listopada -nie potrafi się odpowiedzieć na niewygodne pytania?Czy tak trudno dowiedzieć się u swoich szefów i konkretnie napisać kiedy:

1).pojawi się EPG na tych kanałach,na których go nie ma (naliczyłem takich 15).

2).czy pojawi się na Waszej stronie internetowej sensowny konfigurator "paczek"umożliwiający każdemu abonentowi na wybranie takich składników "paczki",jakie mu odpowiadają (nie każdy chce np.mieć internet mobilny,czy flashnet o szybkości 24 MB,może wystarczy mu 8,czy 16 MB)

3).czy nowe kanały TVN-u w wersji HD,jak np. TVN 7 HD,TVN Style HD,TVN Turbo HD...itd w ogóle pojawią się w ofercie,czy robi się coś ,aby je wprowadzić ?

4).Czy brakujące kanały sportowe w wersji HD Pakietu Premium Canal+ (za który już się płaci) pojawią się i kiedy?

Nadmieniam,że takie posunęcia wprowadza się chyba nie "ad hoc" w ostatniej chwili,ale planuje się wcześniej,więc autoryzowany reprezentant Firmy musi mieć na ten temat wiedzę,bo czemu ma służyć taki reprezentant,który nic nie wie?

 

Misiek1939: Na wiele pytań już odpowiedzieliśmy. Przypominam też, że nie zawsze mogę udzielić precyzyjnej odpowiedzi i nie jest to wynikiem braku kompetencji z mojej strony. Ale po kolei:

 

1. Prace nad wprowadzeniem EPG na wszystkich kanałach trwają. Przypominam, że nie jest to zależne jedynie od nas, ale również od nadawców programów telewizyjnych.

 

2. Planujemy wprowadzić nową wersję konfiguratora paczek. Niestety, dzisiaj nie jesteśmy w stanie podać terminu jego wdrożenia, ani tego jak będzie wyglądał. Na precyzyjną odpowiedz jest jeszcze za wcześnie.

 

3. Na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionych przez Ciebie programów.

 

4. Nie pobieramy opłat za usługi, których nie świadczymy. Obecna opłata pobierana jest jedynie za programy, które dostępne są już w ramówce. Jeśli chodzi o włączenie wymienionych przez Ciebie kanałów, to aktualnie nie planujemy ich udostępnić.

************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Odpowiedzi na moje pytania ,a także innych piszących są po prostu żenujące i bardzo pokrętne.Przecież Ty rzadko kiedy coś wiesz z wyprzedzeniem i potrafisz konkretnie o czymś poinformować.

Po co więc taki "autoryzowany Przedstawiciel Vectry",który zazwyczaj nic nie umie do końca wyjaśnić? Dochodzę do wniosku,że nie ma sensu o nic pytać na tym Forum,gdyż nigdy nie otrzyma się oczekiwanej ,dokładnej odpowiedzi.Mylnie sądziłem,że Forum jest po to,aby móc na nim swobodnie się wypowiadać i zaspokoić swą ciekawość,która chyba nie jest czymś nie właściwym...

 

A potrafisz przynajmniej odpowiedzieć na to:

 

1).Komu służy kanał Vectra Media TV-są tam na okrągło wyświetlane dosłownie 3 komunikaty,po co są kanały Vectra 200,Vectra 300 itp...-nic na nich nie ma,to marnowanie częstotliwości!

2).Dlaczego na kanale Vectra Info są mocno przestarzałe komunikaty,powinno się tam informacje pokazywać na bieżąco,czy żaden Wasz Pracownik nie odpowiada za to?

3).Kiedy włączycie EPG na kanałach,które go nie mają (naliczyłem takich 15),czyżby technicy Vectry nie umieli tego zrobić.?To jest obowiązek i kompetencje Vectry,aby żądać od nadawców zapewnienia

EPG,więc proszę nie spychać wszystkiego na nadawców.

4).Czy zmienicie w końcu ten okropny konfigurator paczek na taki,który pozwolił by dobierać indywidualnie pakiety usług wg. życzenia ?Czy takim problemem nawet w tym wypadku jest precyzyjna odpowiedź ?

5).Jesteście potężną siecią kablową i dobrą mimo niektórych niedociągnięć więc nie zastanawia Was to,dlaczego o wiele słabsi operatorzy już włączyli kanały,o które pytałem,a Wy nie.Nie macie am bicji aby być najlepszą TV kablową i zaspokajać całkiem realne do spełnienia.pragnienia swych abonentów

6).Czy nieudolność i opieszałość to muszą być najważniejsze cechy Waszej Firmy?

 

Uprzejmię proszę o niezwłoczną odpowiedź,która chyba nie wymaga olbrzymiego wysiłku i czasu do namysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja na Pakiet SPORT NA OSTRO jest w nim 10 kanałów i teraz jest to w promocji za 9,91zł miesięcznie umowa na 12 miesięcy gdyby ktoś nie wiedział to pisze teraz bo na stronie vectry nic o tym jeszcze nie pisze a zauważyłem że to jest napisane na kanale Vectra Info i zamówiłem dziś ten pakiet za 9,91zł 10 kanałów według mnie sie opłaca dobra promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Telewizje kablowe zostały daleko w tyle za platformami cyfrowymi jeśli chodzi o kanały HD- artykuł w media2. Jak zwykle okazuje się, że najwięksi gracze typu UPC i Vectra mają w nosie swoich abonentów, najlepszą ofertę zdecydowanie ma Toya. Coraz częściej zastanawiam się nad odejściem z Vectry i postawieniem na satelitę- im jakby bardziej zależy. To już staje się nudne ciągłe czekanie na sportowe polsaty, canal+ gol i weekend w HD, FoxHD. Dlaczego Toya może, a Vectra nie- nie rozumiem. Może Vectra01 coś nam odpowie, chociaż już w to nie wierzę. W końcu po to są telewizje kablowe, żeby mieć najbardziej urozmaicony repertuar. Dlatego złożyłem rezygnację i czekam na połączenie cyfry z N.

Arkon: Nie można porównywać ofert telewizji satelitarnej i kablowej. Mamy różne propozycje, cennik. To są odmienne technologie, wyzwania i możliwości zarówno dla dostawcy jak i odbiorcy. Vectra może pochwalić się tym, że jako jedyna wśród swoich największych konkurentów posiada w ofercie wszystkie kanały filmowe Premium HD, jakie są dostępne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: Telewizje kablowe zostały daleko w tyle za platformami cyfrowymi jeśli chodzi o kanały HD- artykuł w media2. Jak zwykle okazuje się, że najwięksi gracze typu UPC i Vectra mają w nosie swoich abonentów, najlepszą ofertę zdecydowanie ma Toya. Coraz częściej zastanawiam się nad odejściem z Vectry i postawieniem na satelitę- im jakby bardziej zależy. To już staje się nudne ciągłe czekanie na sportowe polsaty, canal+ gol i weekend w HD, FoxHD. Dlaczego Toya może, a Vectra nie- nie rozumiem. Może Vectra01 coś nam odpowie, chociaż już w to nie wierzę. W końcu po to są telewizje kablowe, żeby mieć najbardziej urozmaicony repertuar. Dlatego złożyłem rezygnację i czekam na połączenie cyfry z N.

Arkon: Nie można porównywać ofert telewizji satelitarnej i kablowej. Mamy różne propozycje, cennik. To są odmienne technologie, wyzwania i możliwości zarówno dla dostawcy jak i odbiorcy. Vectra może pochwalić się tym, że jako jedyna wśród swoich największych konkurentów posiada w ofercie wszystkie kanały filmowe Premium HD, jakie są dostępne na rynku.

Zawsze mi się wydawało, że bogatszą ofertę mają sieci kablowe, ale ostatnio zostaliście daleko w tyle. Przepraszam Cię Vectro-01, ale nie macie NfilmHD (niedługo NpremiumHD), który to kanał posiada choćby Toya. Poza tym mnie skłoniłaby do pozostania u Was informacja o szybkim włączeniu kanałów sportowych Polsatu, FoxHD, Canal+ gol i weekend HD i w/w NpremiumHD. A tak na razie macie dobry internet i pvr, ale ogromne braki w ofercie programowej. Naprawdę tak trudno dogadać się z Polsatem? WSZYSTKIM sieciom kablowym to się udało- może czas zmienić sposób negocjacji? Czasem odnoszę wrażenie, że nie zależy Wam na bardziej wymagających klientach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Arkon, jak Ty, wychodzilem z przekonania, ze kablowki maja ta przewage nad platformami satelitarnymi, ze moga laczyc w swojej ofercie to, co najlepsze w kazdej z platform satelitarnych. Tymczasem Vectra jest dumna ze swoich osiagniec i nie przyjmuje krytycznych uwag

 

Kiedy wybralem kilka lat temu Vectre, byli najlepsi, bo laczyli Polsat z TVN. Mialem i programy grupy Polsat (niedostepne w Cyfrze i Nce) i programy grupy TVN (niedostepne w Cyfrowym Polsacie). Vectra laczyla najlepsze pozycje rynku satelitarnego.

 

Minelo kilka lat, swiat poszedl do przodu. Platformy satelitarne sie dogadaly miedzy soba, roznice miedzy nimi zacieraja sie z miesiaca na miesiac. Konsolidacje na rynku przypieczetuje polaczenie Cyfry i Nki. Sieci kablowe (nie tylko Vectra) stracily swoje funkcje. Juz nie wyrozniaja sie na rynku laczeniem oferty operatorow satelitarnych, juz nie sa wyjatkowe, bo mozna je ogladac na dwoch telewizorach. Musza na nowo znalezc swoje atuty tak, by klient wybral ich oferte, a nie powiesil anteny na balkonie. Pakiety uslug? To dobry kierunek, ale Cyfrowy Polsat tez juz to ma. Uslugi dodatkowe? Konsola, telewizja online, mood? Dobra rzecz. Ale dla Klienta najwazniejsze sa dwie rzeczy:

 

1) Szeroka oferta. Lapcie do oferty wszystko, co interesuje klientow, i wrzucajcie jako pakiety dodatkowe. Polsat Sport za drogi u nadawcy? Nie szkodzi, kupcie i wrzuccie do oferty jako Premium za 10zl miesiecznie. Kto chce, zaplaci. Stancie sie unikalni, niech Wasza oferta sklada sie nawet z 30 cegielek, z ktorych kazdy zbuduje pakiet dla siebie.

 

2) Cena. Jesli przestaniecie byc konkurencyjni cenowo, Klienci odejda. Za rzeczy, ktore chce ogladac na dwoch TV, u Was musze zaplacic 170zl (w paczce z Internetem). U konkurencji bede to mial 30zl taniej (rocznie oszczedze 360zl). Zlozylem wiec wypowiedzenie. I co? I nic. Nikt nie zadzwonil i watpie, czy zadzwoni.

 

Pomysl Vectro o tym. Albo nie mysl. Twoj wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya Toya i Toya ile ta kablówka ma abonentów oni są chyba tylko w 3 miastach tylko? FoxHD, Canal+ gol i weekend HD, nFilm/nPremiumHD nie posiada ani UPC, ani Vectra ani Multimedia. Naprawdę Vectra nie jest zła jak słyszę co gadają ludzie z UPC - brak Eurosport HD, Multimedia - brak Eurosport 2. Owszem narzekam na Vectrę chciałby FOX czy Polsat'y uważam ze należ wywalić kanały zagraniczne ten niemiecki muzyczny to jego powinien zastąpić Kino Polska Muzyka dalej wywalić Pro7, EWTN, Movies 24, RTPi czy France 24 Eng i robi się miejsce na FOX i FOX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpion-->>nie przejmuj się,bo na pewno ktoś z vectry w końcu zadzwoni do Ciebie,z jakąś propozycją.

 

Ja jak złożyłem rezygnację pod koniec sierpnia,to w ciągu 6 dni do mnie oddzwonili z propozycją lepszej oferty.

 

do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.Poza tym w Vectrze panuje totalny bałagan i całkowity brak organizacji pracy i współpracy pomiędzy działami - jednym słowem totalne dno.Więc pewnie chwilowy brak odzewu jest spowodowany głównie i tylko tymi czynnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.

@combigan nie byłbym tego taki pewien. Kiedy ja złożyłem wypowiedzenie, nikt nawet "nie [beep]nął" z biura obsługi, a tym bardziej z infolinii z sprawie zatrzymania mojej osoby. A paczka moich usług była łakomym kąskiem dla Vectry. M.in. dlatego postanowiłem zakończyć z nimi współpracę. Teraz mam święty spokój. Nie muszę się bać, czy operator łaskawie zabierze mój ulubiony kanał. A to, że oni mają tzw. "Stajnię Augiasza" to jest to tajemnica Poliszynela :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jednego odezwą się wcześniej,do drugiego później,ale nie sądzę żeby komuś odpuścili bez żadnej próby negocjacji.

@combigan nie byłbym tego taki pewien.

 

Teraz niedawno mój znajomy,co prawda z innej dzielnicy,ale też z Warszawy,również wypowiedział umowę,z powodu zmiany w ofercie progr. i też zadzwonili do niego w ciągu kilku dni.

 

W takim razie nie mam pojęcia,dlaczego jest tak że do jednych dzwonią a do innych nie.

 

d107--->>już nie chce mi się tego wszystkiego ze szczegółami opisywać,ale wiedz że ja już dwa razy,w krótkim czasie,wypowiadałem umowę z Vectrą i za każdym razem do mnie dzwonili,z propozycją pozostania.

A jak tam Ci się wiedzie w UPC? - zadowolony jesteś?

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim miejscowości pakiet podstawowy (tzw. stalowy) analogowy nie zawiera programów Polsat, TVN, TV puls.

Ciekawe kiedy nastąpią zmiany.

Ta wiadomośc ucieszy znajomych jeżeli nastapią zmiany

https://satkurier.pl/news/70324/krrit-po ... iecie.html

 

Ale mi dzisiaj Vectra "podniosła ciśnienie"

Wysłali mi rachunki do zapłaty, na których nie było opłaty za dzierżawę, a teraz po otrzymaniu dostepu do e-faktury została doliczona dzierżawa plus odsetki.

Jednak negatywne opinie o tej kablówce sie potwierdzają. Nieładnie z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek1939 zgadzam się z tobą

 

Vectra-01

 

Mógłby pan coś wkońcu napisać więcej o brakujących kanałach sportowych C+ w HD przedstawiciel Vectry musi wiedzieć coś więcej czekamy na jakieś info aha no i co dalej z tym Orange Sport przecież kanał jest za darmo więc nie powinniście mieć długich negocjacji chyba w sprawie włączenia go do oferty no a kolejna sprawa to czemu nie ma EPG na kanałach NSPORT HD, SPORTKLUB+ i C+ WEEKEND ??? Vectra-01 prosze zgłosić to i niech technicy zrobią coś z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktoś coś wie na temat "PAKIETU SPORT NA OSTRO" za 9,91 zł??? Na jakich warunkach, dla kogo i na jaki okres można zawrzeć umowę. Pytam, ponieważ Pani w BOK-, u której byłem wczoraj była zdziwiona tą ofertą i próbowała mi powiedzieć, że jest to "oferta regionalna" dla mieszkańców Gdyni, choć mnie wydaje się to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ten pakiet 2 dni temu i dziś mi te kanały włączyli pakiet kosztuje 9,91zł miesięcznie i jest umowa na 12 miesięcy a po upływie umowy ten pakiet jest przedłużany co 3 miesiące i tak w kółko jeśli sie nie zrezygnuje to cena jest cały czas taka sama według mnie oplaca sie to brać 9,91zl za 10 kanałów to chyba dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1

 

Skopiowałem odpowiedź mi udzieloną na zamieszczone pytania przez Ciebie i dla porównania odpowiedź na te pytania przysłaną mi przez Rzecznika Vectry,który jest chyba bardziej kompetentny.On ma inna wiedzę na ten temat:

Oto pytania do Ciebie-

 

 

...." 3).czy nowe kanały TVN-u w wersji HD,jak np. TVN 7 HD,TVN Style HD,TVN Turbo HD...itd w ogóle pojawią się w ofercie,czy robi się coś ,aby je wprowadzić ?

4).Czy brakujące kanały sportowe w wersji HD Pakietu Premium Canal+ (za który już się płaci) pojawią się i kiedy?

Nadmieniam,że takie posunęcia wprowadza się chyba nie "ad hoc" w ostatniej chwili,ale planuje się wcześniej,więc autoryzowany reprezentant Firmy musi mieć na ten temat wiedzę,bo czemu ma służyć taki reprezentant,który nic nie wie?..."

i Twoje odpowiedzi

...."3. Na obecną chwilę nie planujemy włączyć wymienionych przez Ciebie programów.

 

4. Nie pobieramy opłat za usługi, których nie świadczymy. Obecna opłata pobierana jest jedynie za programy, które dostępne są już w ramówce. Jeśli chodzi o włączenie wymienionych przez Ciebie kanałów, to aktualnie nie planujemy ich udostępnić...."

 

A to pytania zadane Panu Rzecznikowi Vectry i Jego odpowiedź:

 

Zwracam się z tymi pytaniami do Pana jako Rzecznika Prasowego Vectry,gdyż Jej konsultanci (jak zwykle) nic nie wiedzą,albo nie chcą się dowiedzieć u swoich szefów.

 

Napiszcie wreszcie Państwo konkretnie,jakie zmiany w kanałach TV planujecie w najbliższym czasie? Czy dodacie do oferty kanały TVN-u w wersji HD,które za darmo dodała Cyfra+,czy będą dostępne i kiedy w Pakiecie Premium (w którym przecież płaci się dodatkowo za wersję HD otrzymując ją nie pełną) kanały: Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD?

Co planujecie włączyć w miejsce kanałów: Movies 24 i Czwórka Polskie Radio (kończących niedługo swój żywot) i kiedy.

To są sprawy bardzo interesujące tysiące Waszych abonentów,a Wy nabraliście wody w usta i milczycie cały czas na ten temat.Czyż byście jeszcze nic nie wiedzieli ?

 

PS: Przepraszam,że zawracam Panu głowę,ale skoro konsultanci Vectry są tak mało kompetentni zwróciłem się do Osoby,która zapewne wie wszystko.Proszę o odpowiedź.

 

Szanowny Panie,

Konsultanci nie są niekompetentni, na Pana pytania nie możemy obecnie odpowiedzieć.

Aby dokonywać reemisji, na każdy program obecny w naszej ofercie Vectra (i każdy inny operator) musi mieć umowę z jego nadawcą lub dystrybutorem. To wiąże się z negocjacjami co do ceny, warunków technicznych emisji itp. Takie negocjacje trwają co do wszystkich programów o które Pan pyta. Proszę o cierpliwość, informacje o zmianach będę publikowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

A więc negocjacje trwają,to chyba świadczy o tym,że jednak myśli się o ich dołączeniu do oferty Vectry .Więc Twoje odpowiedzi były zdawkowe i niezupełnie prawdziwqe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107--->>już nie chce mi się tego wszystkiego ze szczegółami opisywać,ale wiedz że ja już dwa razy,w krótkim czasie,wypowiadałem umowę z Vectrą i za każdym razem do mnie dzwonili,z propozycją pozostania.

A jak tam Ci się wiedzie w UPC? - zadowolony jesteś?

pozdrawiam:)

 

To miałeś o tyle lepiej, ze ktoś się Tobą zainteresował. Ja tego nie doświadczyłem, więc rzuciło mnie tam , gdzie widać. Patrząc na to jak drogie jest UPC wszedłem w dość dobrą promocję, gdzie jestem w pełni usatysfakcjonowany. Bardzo sobie chwalę kanały na żądanie i VOD, którego w vectrze nie było mi dane doświadczyć. ( obiecują juz chyba od 2007 ) Ale idziemy ku lepszemu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golbi_84 Są różni klienci i każdy z nich upatruje plusy gdzie indziej. Dla mnie oferta HD jest póki co satysfakcjonująca. Mnie osobiście EUROSPORT HD do szczęścia nie jest potrzebny. Wolę być zadowolonym z UPC, niż jęczącym i użalającym co trochę nad ofertą Vectry i jej pokracznymi ruchami w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...